Şimdi Ara

Bir kızla tanışmak için ilk mesaj ne olmalı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir (11 Mobil) - 3 Masaüstü11 Mobil
5 sn
44
Cevap
2
Favori
438.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AcılıUçanTaco

Kachow!

what is that
  • Merhaba bağyan ağzınızı öpebilir miyim de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charming Diamond

quote:

Orijinalden alıntı: AcılıUçanTaco

Kachow!

what is that

Super sexy lightning mcqueen's quote
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anayurt Oteli

face to face

Bro yaşadığım yerde herkes birbirini tanıyor ve güzel kız yok gibi bir şey. O yüzden no face to face
  • Merhaba olur mu
  • Dennis system ı uygulayacaksınız. %100 etkili bi yontem
    Bir kızla tanışmak için ilk mesaj ne olmalı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jordan Belfort -- 31 Ocak 2018; 23:53:55 >
  • Jordan Belfort kullanıcısına yanıt
    Bir kızla tanışmak için ilk mesaj ne olmalı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mithrandir.

Hocam ben yazdım hiç tanımadığım kıza. ' prison break in son sezonu çok güzel değil mi ' yazdım. Kızın prison break izlediğin bile bilmiyordum. O da izlemiyorum falan dedi işte oradan gitti muhabbet. Hala konuşuyoruz ve büyük ihtimal çıkacak gibiyiz.

Bir kere de sana bir hikaye anlatayım mı demiştim. Lotr anlatmıştım.

Selam, tanışalım mı gibi cümleler bana saçma geliyor. Özellikle ilk kez konuşacaksan ve tanımadığın biriyse.

işe yaradımı sevgili oldunuzmu
  • AH.C kullanıcısına yanıt
    Philly until i die bro! 🤙
  • dd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mithrandir. -- 18 Mart 2018; 2:1:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mithrandir.

flörtleştik de ben bitirdim hocam ilişkiyi ama devamı gelirdi.

hocam bir şekilde muhabbete giriyorum devam ettiriyorum ama kızı zorla konuşturuyorum resmen
  • Çok güzel karısınız hanfendi... Giriş cümlesi bu olmalı.. Kızlar iltifat almayı severler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albatros34

Ben bir dönemler bu işlere çok merak sarmıştım, 5 sene falan önce işte. Facebook'tan baya bir kıza yazmıştım.
    Mesela benim giriş için sabit bir cümlem vardı. O ilk giriş mesajıma cevap veren biriyle de genellikle en az 4-5 saat muhabbet edebiliyordum. Ama buluşmak niyetiyle konuşmuyordum, o dönemlerde sevgilim vardı. Öylesine heyecan olsun diye konuşuyordum kızlarla. Bazı konuşmalar hala duruyor sanırım Facebook hesabımda.
    Uzatmayayım, yakışıklı olursan iyi olur, bu seni her zaman 1-0 önde başlatır, işlerini kolaylaştırır.
    Değilsen de dilini kullanmayı iyi bileceksin. İlgi, merak, istek uyandırman gerek konuşmalarınla.
    Selam falan yazma, boş ver. Bir kıza zaten her gün bir sürü "Selam" yazan mesaj geliyordur. Senin farklı olman gerekiyor. Cevap vermeleri gereken kısa bir cümle ile girebilirsin konuşmaya.
    Hocam ilk mesaj ne olmalı sence

• xStyks kullanıcısına yanıt
    Şu mesajı 50 kişiye atsam 5den fazla dönüş olmaz.

Önce bir avını tanıyacaksın ki ona göre hareket edesin.

Dışarıda yürümeye çalışıyosan selam en mantıklı cümledir, devamı gelir.

Bkz: Bardaysan; selam, burası sıkıcı olmaya başlamadı mı sence de? - Danstaysan; selam, dans edelim mi?

İnsan gibi sorulara insan gibi cevaplar verilir. Gördüğüne yapışmadığın sürece sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reborned -- 19 Mayıs 2019; 7:53:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reborned

Şu mesajı 50 kişiye atsam 5den fazla dönüş olmaz.

Önce bir avını tanıyacaksın ki ona göre hareket edesin.

Dışarıda yürümeye çalışıyosan selam en mantıklı cümledir, devamı gelir.

Bkz: Bardaysan; selam, burası sıkıcı olmaya başlamadı mı sence de? - Danstaysan; selam, dans edelim mi?

İnsan gibi sorulara insan gibi cevaplar verilir. Gördüğüne yapışmadığın sürece sorun yok.
    hocam sosyal medyadan merhaba selam cevap gelmiyo sebebi ne sence
  • Selam da yazmıyoruz, merhaba da yazmıyoruz ama hiç ses yok? Öneri ne olabilir
  • Tweeterda yazdığı bir tweeti seçip ona uygun mesaj atarsanız yürür gider sonrasında ise iletişim kuvvetli olmalı gerisi hikaye.
  • Pink Floyd kullanıcısına yanıt

Bende buna benzer bir taktik kullanıyorum ama biraz farklı.

Mesela kızın biri geçen bira ile fotoğraf atmış biraz gözleri bayık yorgun bakıyordu :D

O son şişeyi içmeyecektim bakışı değil mi bu demiştim oda hahaha yok ya öyle sayılmaz falan demişti sonrası geliyor zaten.

Birde kıza ilk günden çok mesaj atmayacaksın mesela bugün bi hikayesine yanıt verdin oda karşılık verdi öylece bırak 3 5 gün sonra bidaha hikaye atınca yine bişeyler yaz böyle böyle vitesi yavaş yavaş arttır.

İlk mesajlaşmadan daha sürekli mesaj moduna girmeyin.

İlk buluşmada dinlemek ve kızın anlattıkları ile ilgili bazı noktaları hafızaya atmak önemli mesela bir buluşmada kız bana ben hiç yaşımı göstermiyorum hep bana 18 yaşında muamelesi yapıyolar flan demişti.

Sonra ben ekşi sözlükte şu postu gördüm

25 yaşındayım doktor velin yanında mı diye sordu diye bişeyler yazmışlar hemen bunu ss alıp kıza attım yoksa bunu sen mi yazdın diye :D sonra devamı geliyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reodentreomantik -- 19 Haziran 2022; 16:40:49 >

• reodentreomantik R kullanıcısına yanıt
    Güzel taktik ama bende nasıl olduysa daha geçenlerde gerçekleşti 4 saat mesajlaştık, kızda şaşırdığını söyledi iletişimin kuvvetli olmasına. Muhtelemelen birini ararken yazmışım, benim şansım o da zaman olarak :)
  • bigthink91 B kullanıcısına yanıt

Hocam yavaş yavaş mesajlaşmaya başlayınca sana alışıyorlar onun kafasında bir yer etmiş oluyorsun eğer muhabbetiniz eğlenceli ve komik ise bir ara bir kahve içelim ya dediğinizde karşındaki kızda genelde olur bende onu diyecektim falan diye cevap veriyor.

Birde kızla ne kadar az ilgilenirseniz size o kadar fazla ilgi gösterir. Mesela buluştuktan sonra pek umursamazsanız niye bana yazmıyor diye kafayı yemeye başlıyorlar :D Yakın arkadaşlara ekleyip o gün konuştuklarınız ile ilgili hikayeler atıyorlar.

Hatta ben bir tanesini hiç umursamıyordum, mesajlarını falan kestirip atıyordum çünkü beğenmemiştim boşu boşuna umut vermemek için uzatmamıştım ama o hep uzun cevaplar emojiler atıyordu :D

En son bir hikaye paylaşmış şerefs*z olun iyi olmak bir işe yaramıyor diye :D Benim karakterime ters ama kızları avcunuzda oynatırsanız daha da çok hoşlanıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reodentreomantik -- 19 Haziran 2022; 16:51:2 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.