Şimdi Ara

BİR KONUDA DİKKAT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir şey dikkatimi çekti.Her akşam düzenli olarak bu forumu incelerim.Yeni eski mesajlara bakarım. Bilgim olan, idrak ettiğim konularda yardımcı olmaya çalışıyorum. Yalnız YARDIM İSTEYEN ARKADAŞLAR İSTEKLERİNİ YAZIYOR BAZI ARKADAŞLAR (bende dahil) ÖNERİDE BULUNUYOR, SONRA YARDIM İSTEYEN ARKADAŞLAR BİR DAHA CEVAP VERMİYORLAR. Bence sorunumu ''HALLETTİM'' ya da ''HALLEDEMEDİM'' gibi bir cevap yazma nezaketinde bulunurlarsa aynı sorunları yaşayanlar yeniden aynı konuları yazmayacaklarını düşünüyorum. Yanılıyor muyum?..

• haklısın...

istediğini alanın çekip gitmemesi gerekir...
    açtığım konuya bakarmısınız...:

http://forum.donanimhaber.com/m_11248743/tm.htm

benim sorduklarımla alakalı bir cevap yok... böylede olmamalı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adigehalil -- 20 Şubat 2007; 15:12:31 >
  • Aynen forumda SORUNLAR ve FOTO makinesi alacaklar diye 2 tane ÜST konu olur millet oraya yazar

Yeni konu açmakisteyen de Haber amaçlı ve Fotoğraf SERGİLEME amaçlı olur
  • hocam şimdi senin soduğun soruya (kendi adıma) bakıyorum ; tamam cevap verebilecek yeterlilikteyim belki ancak birde mesaj sayına bakıyorum acaba ne diye böyle bir şey soruyor diye tereddüt ediyor insan..
  • quote:

Orjinalden alıntı: demire

hocam şimdi senin soduğun soruya (kendi adıma) bakıyorum ; tamam cevap verebilecek yeterlilikteyim belki ancak birde mesaj sayına bakıyorum acaba ne diye böyle bir şey soruyor diye tereddüt ediyor insan..

benden bahsediyorsan; ben o mesajların çoğunu gsm bölümünde attım. fotoğrafçılığa yeni başlıyorum...

kompakt makine olarak ilgimi çekti nv3 media özelliklerinin katkısıyla, danışayım dedim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: demire

hocam şimdi senin soduğun soruya (kendi adıma) bakıyorum ; tamam cevap verebilecek yeterlilikteyim belki ancak birde mesaj sayına bakıyorum acaba ne diye böyle bir şey soruyor diye tereddüt ediyor insan..

mesaj sayısını gösterge olarak alamayız ki.. herkesin iyi olduğu alanlar vardır, iyi olmadığı alanlar vardır..
    bazen kafa çalışmaz, beynin durur yardım ararsın..
    her an herşey olabilir, mesaj sayısı fazla olan özel bir eğitimi tamamlamış demek değildir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antique -- 31 Aralık 2006; 0:50:54 >
  • @demire

çok güzel bi tespit yapmışşın.

bende son iki topic e ben yazana kadar yazılanların içinde en doyurucu bilgiyi
    yazmış olmama rağmen ,konuyu açan arkadaş benden sonra mesaj yazmış fakat
    yazdıklarımla hiç ilgilenmemiş .bende yazdıklarımı sildim.madem ilgilenmiyeceksin
    ne diye soruyorsun diye.
    bunda sonrada yazdığım cevaba ilgi yoksa aynen sileceğim.
    zira tam emin olmadığım,elimde veri olmayan vede kendi tecrübeme dayanmayan
    bir şeyi sırf mesaj sayısı uğruna YAZ MI YO RUM..
    kesin bildiğim bi şey varsa onu paylaşmaya çalışıyorum..
  • Aynen katılıyorum kardeş..
  • Bir teşekkür etmek zor geliyo insanlara

• tebrik ederim güzel bi konuya değinmissin
    kesinlikle haklısın
  • Katılıyorum, bir de işini hallettikten sonra konunun silinmesini isteyenler var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.