Şimdi Ara

BIR LAPUS PENDANT +1 HIKAYESI.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: tony hawk

beyler bende master için lobo lupus lycaon 7 crystal 2 opal var kalan crystal opal ve sapphireleri en kolay nerden bulurum

Sanırım satın alman gerekir. Yoksa bu itemları düşürmek için zaman kaybetme.
    Oyun açılınca yada oyun içerisinde ulaşabilirsen bana Pm at... Inn hosteste hali hazırda biraz olacaktı. Geriye kalanını da tamamlarız bir şekilde :)
    TigerShot pm atman ve kendini tanıtman yeterli...
    Genelde X1 de olurum.
  • keşke herkes bu kadar yardım sever ve bunun bi oyun olduğunun farkına olsa oyun cok daha zevkli olurdu
  • -Phenomen- senin gibi adamlar varmıymış bu oyunda be helal
  • ABORRR bu konuda çok haklısın bea KEŞKE olsa
  • yeni kalktım pek bişi yazmıcam...
    sens abimin dediği gibi yapıcam

-Phenomen- e zaten teşekkur yetersız kalıyo...
    maddening_100...
    senin hayatını ben satın alırım haddini aşma...

edit : yavaştan yavaştan uyanıyorum..
    X Files abi slm nasılsın özlediK seni...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VicMerth -- 30 Haziran 2006; 10:37:40 >
  • iyimiş
  • x files bende pre olsa x1 e gelirim ama yok adım pisingen ben sana ulaşmaya çalışırım bi şekilde yardımların çok makbule geçicek çok saol
  • quote:

Orjinalden alıntı: M_MoRuK

yeni kalktım pek bişi yazmıcam...
    sens abimin dediği gibi yapıcam

-Phenomen- e zaten teşekkur yetersız kalıyo...
    maddening_100...
    senin hayatını ben satın alırım haddini aşma...

edit : yavaştan yavaştan uyanıyorum..
    X Files abi slm nasılsın özlediK seni...

Bende hepinizi özledim Çok şükür iyiyim bu arada umarım sizlerde iyisinizdir. Arada hasret te gideriyorum diyebilirim. İş ve özel hayatıma göre hep birlikte buralarda olacağız kısmet olursa.

tony hawk
    O zaman bana şu an site içinden Pm at. X3 e geleyim canım, yada anlaşabileceğimiz bir zaman bir yerde buluşuruz.

• ya bu anılar harbiden cok guseL xFiles hocamın dediği gibi. bende edenada master imi mexico lı sayesinde yaptım bana Lupus ve Lyacon pen. vermişti. yardımlaşma guzel bir olay zaten bu oyunda tek başına bi yerelere gelen birisi varsa bile cok nadir dir .
  • olay super yaa
  • buradan tekrar x filese teşekkür ederim opaller ve sapphireler için bende zaten pendantlar vardı bi de extra dan lupus var 2. olarak charı aldığımda öyleydi
  • Helal Olsn Benm Mertime Blade Master Yakışır
  • Aferim la Mert.
  • ne güzel yawf ben olympia da oynuodm 61 level oldm 61%50de anca masterımı açtm hemde priestim en kolay master kendi başıma yaptm herşeyimi allahtan oyunu biliyom az çok yoksa adam aolmazdm şimdi ise hacklendim:D olympia definitive clanındaydm sonra oyunu bıraktm 2. hacklenişmdi yine kendimi adam yaptm ama yeter artk uo ya başlıom ayrıva çok güzel hareketler gerçekten bravo bu tip şeyler her zaman güzel olo ama insanlar tozuttu 8-10 saat tuvalete gitmeden bu oyunu oynıyanlar var yazık yawf acıorum nlara yarın öbrgün bu oyun piyasadan silinince ne yapıcaklar acaba ben şu olucak ilk sorucakları soru

kaç yılındayız?

bu derece asosyel olanlar var adam diom bugn ne bilmem dio peh yawf birisi bi muabbette raven yapıoz okul zamanı adam dedi 19.5 benm devamsızlık ama gitmicem böle parti bırakılmaz dedi kaldı sınıfta göz göre göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi midnattsol -- 30 Haziran 2006; 23:06:58 >
  • adamı yalvarttın yani ama lupus +1 master için yazık olur +0 alırsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustBeCooL -- 30 Haziran 2006; 23:09:41 >
  • Olan var olmayan varBıktık yeter ya.Aldıysanız aldınız.Aldığınız da bişey olsa.HepinizeDefolun .

Çok fena kıskanırım
  • benim de aynı sıkıntım var lupus yok yardım pls
    çöok güzel yalvarırım

DİES 61 warior
  • quote:

Orjinalden alıntı: freddyadu

benim de aynı sıkıntım var lupus yok yardım pls
    çöok güzel yalvarırım

DİES 61 warior

• warıroun mu var derdın var
  • quote:

Orjinalden alıntı: freddyadu

benim de aynı sıkıntım var lupus yok yardım pls
    çöok güzel yalvarırım

DİES 61 warior

çok ii yalvarıomuş ark
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.