Şimdi Ara

BİR SİFRE ÇALINMA EGELİMİİ DAHA YUhh

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• kardesler bir çalma programı daha bulundu benim öyle charımı çaldılar

anlatıyorum...

simdi adamlar size ilk basta msn den bir program yolluyorlar sen ona evet de desen hayır da desen çözümü yok ben bilgisayara resett attım oldu dedim 2 gün sonra chara tamamen girmiyordu eger böyle bir seyle karsılasmak istemiyorsanız difriz yüklemelisiniz benden size tavsiye difriz olunca o bilgisayara reset atılınca her sey kaybolur size tavsiyem bu öneriyi dikkate alınn

simdiden tesekkürler

• quote:

Orjinalden alıntı: kokorosman

kardesler bir çalma programı daha bulundu benim öyle charımı çaldılar

anlatıyorum...

simdi adamlar size ilk basta msn den bir program yolluyorlar sen ona evet de desen hayır da desen çözümü yok ben bilgisayara resett attım oldu dedim 2 gün sonra chara tamamen girmiyordu eger böyle bir seyle karsılasmak istemiyorsanız difriz yüklemelisiniz benden size tavsiye difriz olunca o bilgisayara reset atılınca her sey kaybolur size tavsiyem bu öneriyi dikkate alınn

simdiden tesekkürler

difriz deil o deep freeze

• Ewet Difriz degıl Deep Freeze ... Her neyse

Arkadaslar yenı gelen patch le beraber Deep Freeze 6.0 kullanılmıyor..Eğer Kuracaksanız Eskı surumlerını kurun yoksa Her KO ya gırdıgınızde makına Res. atıyo ...

Bilginize......
  • ne kadar gıcıksınız biz size yardım edioruz tesekkür edeceginize ne yapıonuz siz bende anlamadım
  • deep freezwe

karea cahil! ama sagol

• ufo33 sende abartmısın ne kadar bosluk bırakmısın biraz akıllı bişiler yazın yav.
  • ufo93 gibilerine gıcık oluyorum sanki bok varda adamlar bi sürü boşluk bırakıyor amacınız ne yaa yorum yapcaksanız adam gibi yapın sizin gibiler yüzünden doğru dürüst bi yazıyı bile okuyamıyoruz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.