Şimdi Ara

Bir sistem üzerinde test ediyorum. Kazanç olasılıkları fazla olursa burda paylasicam. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
3
Favori
1.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sistemi açıklamayacak mısın ne zamandır bekliyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kazandırıyor mu sistem?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlaşılan 100 tane denedi 5-6 tane tuttu

• Ortalama yüzde 50 kazanç var 1000 liralık oynamaya 1600 lira yapdim. 600 lira kâr ettim.

Herhangi bir analiz yok. Banko seçtiğiniz maçın ilk yarısı 0 bitmesi yeterli. İkinci yarı herhangi bir takımın kazanması yeterli.

Banko macim 0/1 ve 0/2 olarak 2 banko yazıyorum 2 kupon yapıyorum. Suprizi zaten anladınız sanırım. Supriz 1/0 veya 2/0 biterse acayip karlisiniz. Diğer sonuçlar çıkarsa ortalama yüzde 50 kar yapiyosunuz.

İlk yarı beraber bitmezse sonraki kuponuma misli değerini martingale gibi 2 katını yapıyorum. Şu ana kadar ustuste kaybeden kuponumun sayısı 3ü geçmedi. 4. Kuponda En yüksek misli degerim 8 oldu toplam değer 210 lira basıp 380 TL aldım. Bunun 170 lirası kâr.

Herhangi bir sorunuz varsa sorabilirsiniz. Ben hala test etmeye devam ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir sistem üzerinde test ediyorum. Kazanç olasılıkları fazla olursa burda paylasicam.

Bir sistem üzerinde test ediyorum. Kazanç olasılıkları fazla olursa burda paylasicam.

Banko belli resimde supriz tam olarak gözükmüyor. 1/2 ve 2/1 hariç hepsi eklidir.

Toplam ödenen 14 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vedatdlk -- 1 Şubat 2018; 20:1:18 >

• Bir sistem üzerinde test ediyorum. Kazanç olasılıkları fazla olursa burda paylasicam.

Bir sistem üzerinde test ediyorum. Kazanç olasılıkları fazla olursa burda paylasicam.

İlk kupon yattı bu ikincisi

İki kupon toplam bedeli 28 TL.

Toplam harcanan 42 TL. ( İlk yatan 14 liralık kupon eklendiğinde. )

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.