Şimdi Ara

bir soru bilene ödül

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler size bir soru bütün lvl ların genellikle kullandığı 70 ola bile kulanılan item nedir bilene süriz ödül

• tuvalet kağıdı.

1 lvl da s*çar 70 lvl da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: idontknow

tuvalet kağıdı.

1 lvl da s*çar 70 lvl da.
    cape-pot

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _elkA -- 4 Temmuz 2006; 20:44:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _elkA

cape-pot

Alıntıları Göster
    bilemediniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagizakgun

bilemediniz

Alıntıları Göster
    hee sen çok biliyosunyaaa ordan konuşuyosun...saçma şeler yapma.
  • quote:

Alıntıları Göster
    cevabı oktu
  • quote:

Alıntıları Göster
    acaba nedir nedir item denince akla hemen onunadı gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtsman

acaba nedir nedir item denince akla hemen onunadı gelir

Alıntıları Göster
    quote:

cape-pot

bunların ikiside doğru adama ödülünü wer bakalım biras delikanlı ol
  • quote:

Orijinalden alıntı: last_janissary

quote:

cape-pot

bunların ikiside doğru adama ödülünü wer bakalım biras delikanlı ol

Alıntıları Göster
    hepsi aynı şekilde olarak...pot-mana - cape - lucky powders - elixirs - vigo rondo ( yeni cıkanlardan ) - maymun / sincap...
  • quote:

cevabı oktu

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: yagizakgun

cevabı oktu

peeh adamın oyun bilgisine bak.ok demekle arrow demek istedin sanırım arrowu herkes kullanmıyo.bow diyosan genelde bow kullanılmıyo oyunda 100 kişiden 15 kişi bowcudur.

adamın yapmak istediği laf olsun torba dolsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _elkA -- 4 Temmuz 2006; 21:45:34 >

• quote:

quote:

cevabı oktu

peeh adamın oyun bilgisine bak.ok demekle arrow demek istedin sanırım arrowu herkes kullanmıyo.bow diyosan genelde bow kullanılmıyo oyunda 100 kişiden 15 kişi bowcudur.

adamın yapmak istediği laf olsun torba dolsun...

Alıntıları Göster
    elka gördük seni nitçileri savunuyosun downghangın önünde aynı lv lbi str chara yeniln 2 kes ne oldu hani intçiler süperdi

• quote:

elka gördük seni nitçileri savunuyosun downghangın önünde aynı lv lbi str chara yeniln 2 kes ne oldu hani intçiler süperdi

Alıntıları Göster
    Yagizakgun : imzana bak sonra sus. ( yüzüme bak , sen bu oyunu bırak )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xlargest

Yagizakgun : imzana bak sonra sus. ( yüzüme bak , sen bu oyunu bırak )

Alıntıları Göster
    olum o imzeyı ben 2 ay önce yazdım sen şimdi ki nicime bak
  • quote:

olum o imzeyı ben 2 ay önce yazdım sen şimdi ki nicime bak

Alıntıları Göster
    gel ben sana int char veriyim...lvl 39 %20.00 içinde 32 kurt sos shield + 2m para pot elixir lvl 35 +2 li silahlar...3 cesit giysi lvl 3X üstü... içinde toplam 5 char var hepsi ( 4 tane olamsı lazım birini silmiştim lvl 19 olanını... greece de 21 - 16 str blade glavie ve 16 olan ise str bow...troyda lvl 39 -5 str int char lvl 38 +3 13 crit bir spear var heuksal skili lvl 36 ya kadar acık sp farm yapılmadı ama magicial attack tarafı uplı nukeler fire +2 de light +4 maxlamıstım en son ne kadar oldu bilmiyorum...force lvl 23 e kadar acık...cold a vermedim.... kasanın içi istemediğin kadar element dolu daha bi kere bil tablete basmadım... red shell görevinin ortasındayım...bi sürü görev bitirdim...eeee bunların sonunda da karsılıgında bir str lvl 35 blade cold ve fire char istiyorum mutlaka lvl 35 olmaslı mastery skilleri acık cold maxlı ve fire acık olması lazım...eger böyle bir charın varsa veya bulupta takas etmek istersen pm at veya buraya yaz.ben intten sıkıltım nasıl sıkıldın derseniz..3 tane maongun arasına lg nuke atıyorum iyi güzel birini yarılıyorum firela patlatıyorum onu sonra 2 sine bi nuke artık böle tek atıslardan sıkıldım kombolarımla agır basmak istiyorum int charın zevki lvl 42 e kadar bu bana göre...ben zevkini aldım varsa değiştirmek isteyen veya almak isteyen sölesin...bunun için ayrı bir başlık acmak gerekirdi ama kirliliğe fayda saglamak değil konunun amacına ulasmasına yardımcı olmaktır amacım emelim...

ilgi ve alakanıza teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xlargest -- 4 Temmuz 2006; 22:45:16 >

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

galiba sende sorun war. biraz. skillerim lvl 57 de adam tabi keser beni.max olunca gel aynı lvl istediğin str adamı kesim.
    o str adamlarda benden giant vs... alamıyo ama kutular hep bana açılıyo.
    100 kere char açsam 100 de int olur.

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

ulan ne laf ediyon adama sana ne istediği gibi kasar yenilir yener sana ne!!!! kapa çeneni otur hem alps de char açmışn 2 hafta sonra 30 olunca gel kapışcaz benim full int spear ile seni yenersem oyunu bırakıp gidiyon mu gel lan

• quote:

Orijinalden alıntı: Th1ef

quote:

ulan ne laf ediyon adama sana ne istediği gibi kasar yenilir yener sana ne!!!! kapa çeneni otur hem alps de char açmışn 2 hafta sonra 30 olunca gel kapışcaz benim full int spear ile seni yenersem oyunu bırakıp gidiyon mu gel lan

Alıntıları Göster
    yagız abicim kendine gel

• quote:

cevabı oktu

Alıntıları Göster
    quote:

cevabı oktu

bu soruyu cok mu dusundunuz lakin yukarda yazılanlara ek bi ton şey var

al kapı gibi portal sana
    günde kaç kişi ışınlanıyo?

---

neyse ben şu potçuyu bekliorum bir kervana cıksa hep gorevleri bize yaptırıor serefsiz.. ah bi kervana cıksa alacam o milyarlarını milleti soydu doymadı halen

aga item para plz diyenleri ona yolluyorum direk

• quote:

Orijinalden alıntı: TheThane

quote:

cevabı oktu

bu soruyu cok mu dusundunuz lakin yukarda yazılanlara ek bi ton şey var

al kapı gibi portal sana
    günde kaç kişi ışınlanıyo?

---

neyse ben şu potçuyu bekliorum bir kervana cıksa hep gorevleri bize yaptırıor serefsiz.. ah bi kervana cıksa alacam o milyarlarını milleti soydu doymadı halen

aga item para plz diyenleri ona yolluyorum direk

Alıntıları Göster
    tmm herkesden özür dileri ilk başta elkadan xlargest gereçkteen o charı verirmsin

• quote:

tmm herkesden özür dileri ilk başta elkadan xlargest gereçkteen o charı verirmsin

Alıntıları Göster
    dediğim gibi lvl 35lik pure str bir char ve itemlı az cok da para olursa içinde blade char olursa niye olmasın...ben komboları için böle bi char istiyorum artık sopa sallamaktan onun bunun thiefine tek atmaktan bıktım...gerci nuker bırakılmaz ama sıkıldım...combocular aranıyor:D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.