Şimdi Ara

BIRAKMAK ZORUNDAMI KALCAZ ŞİMDİ KO YU ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S.A beyler dun bi kaç taktik bulup istedigim servera giriodum topigede yazmıştım ama bu gun o taktiklerde olmuyo bunlar onada care bulmuş biz artık giremicez galiba oyuna biz kapı açtıkca onlar tıkıolar yeni taktik bulabilenler varmı ne yapcaz lvl kasamıorum bu adiler yuuznden 68 olcaz bide sozde ama sagolsunşar bırakmıolar kasalım suanda oyuna girmenin bi yolu varmı acaba cevaplarınız bekliorum yada artık THE END K2 NETWORK mu dicez ???????? şahsen ben bu kedi kopek kovalamcasından sıkıldım ve bıktım

k2 network

• hayır premium alcaksın oynamak istiosan...
  • yoo pre ye gerek yok biraz çaba ile girersin
    şans işi
    mesela birazdan m3 e tıkladım girmedi
    m2 ye de girmedi
    m1 e tek tıkladım girdi
  • hocam dun deniye deniye giriyorrdum ama bugun maleseff off sanırım oyun biiti char gitti :(
  • bana göre Türkler istedi bunu... Ya düşünün adamlar K.O Forumunu hackliyor ve üstüne Atatürk ve Türk bayrağı koyuyor hem bizim ülkemizi rezil ediyorlar hemde k2 network u Türklere karşı kışkırtıyorlar..
  • Gold premium al;
    masaüstünde knight online simgesinin üstüne gelmeden oyuna alır
  • sanki k2 size bedava hizmet vermeye mecbur
  • yada geceleri gırceksın sabahlarıda 3 uncu serwerlara gırebılırsen oynarsnnn
  • artık türkler gece 3 sabah 6 yapacak
  • oh be çoluk çocuk artık kalmıcak sanırım sonunda oyuna geri dönebilicem
  • yaşım 25 çocuk derkene ustume almıorum ama cidden coluk cocuk oynayamıcak ama yetişkinlerde pek takılamıcak şimdi sorun para deil paramız var 10 tane goldda alabilirim ama k.kartımız yok sorun burda cogu kişinin kredi kartı yok malesef sanal kart olayınıda bitirdiler anlıcagınız elimiz kelepceli bi arkadasın gold sozu var alırsa soguk bi su kadr makbule geccek

k2 network

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.