Şimdi Ara

Blackberry 8820 etkinleştirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
12.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şimdi elimde bi 8820 model blackberry var.. bunun e posta ayrlarını yapmak için e posta kurulumuna giriyorum.. ilk seçeneği seçiyorum yani iş e-posta hesabımı bir blackberry enterprise server ile kullanmak istiyorum.. ileri diyorum karşıma yöneticiniz size kurumsal etkinleştirme parolası verdi mi? diyor bana birşey veren olmadı ben evet diyorum burda hazırda bir pin var.. e postayı yazıyorum şifreyi yazıyorum ve etkinleştirme sunucusuna ne yazmam gerekiyor? extradan bir program mı kurmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim tşkler...

• operatorunuzun musteri hizmetlerini arayıp blackberry servisini actırmanız gerekiyor oncelikle..
  • tşkler deneyip dönecem
    quote:

Orjinalden alıntı: kerem555

operatorunuzun musteri hizmetlerini arayıp blackberry servisini actırmanız gerekiyor oncelikle..
  • Blackberry 8820 kiriliyormu
  • quote:

Orjinalden alıntı: james007

şimdi elimde bi 8820 model blackberry var.. bunun e posta ayrlarını yapmak için e posta kurulumuna giriyorum.. ilk seçeneği seçiyorum yani iş e-posta hesabımı bir blackberry enterprise server ile kullanmak istiyorum.. ileri diyorum karşıma yöneticiniz size kurumsal etkinleştirme parolası verdi mi? diyor bana birşey veren olmadı ben evet diyorum burda hazırda bir pin var.. e postayı yazıyorum şifreyi yazıyorum ve etkinleştirme sunucusuna ne yazmam gerekiyor? extradan bir program mı kurmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim tşkler...

1)Öncelikle hattınız şirket hattı olacak.
    2)Şirketinize BB Server kurulacak.
    3)Hattınız , gsm operatöründeki satış yöneticiniz tarafından BES aboneliğine açılacak.
    4)BES Server'a sizin user'ınız eklenecek ve size aktivasyon şifresi verilecek.
    Ancak bu işlemlerden sonra BlackBerry'i kullanabilirsiniz.

• quote:

Orjinalden alıntı: erdincm

Blackberry 8820 kiriliyormu

K.V.K.'dan sim lock şifresini alıp açabiliyorsunuz.
  • merhaba,

öncelikle blackberry i niz şirket üzerine kayıtlı bir hat ile kullanılıyorsa BES eğer ki bireysel hat ile kullanılıyorsa BİS aboneliği olunmalı.Bu abonelik olduktan sonra aktivasyon gerçekleşti mesajı gelir cihaza.Daha sonrawww.turkcell.blackberry.com adresine girip pıin ve imei no girilmeili saha sonra adım adım sayfalar geçtikçe tanımlamak istediğiniz mail adresi sorulcak mail adresini girin.Daha sonra ayarları gönder gibi bi ibare olucak linklerin birinde o linki tıklayın ve güle güle kullanın.:)
  • Bende Blackberry 7700v var Bu ilk Girişte Şifre İstiyor Bunun Şifresini Nasıl Kırabilirz Bir Yardım
  • Bes aboneliği kullanabilmek için, şirketinizde server olmalı ve bu server'ınız, Exchange, Novell ve Lotus yazılımlarını desteklemelidir. Daha sonra sunucunuza, Blackberry yazılımı yükleniyor, fiyatı 1000$ civarlarındadır. Ondan sonra teknik ayarları yaptıktan sonra kullanabilirsiniz. Bu kendi sunucunuz üzerinden kullanacaksınız demek oluyor. Turkcell sadece data konusunda ödeme yapıyorsunuz. Bu görüldüğü gibi çok büyük kurumsal şirketlere hitap ediyor.

Daha küçük ölçekli sunucuları olmayan vs gibi kullanıcılar için Bis aboniliği yapılıyor. Bu abonelikte zaten bir kaç tane e-posta hesabı eklenebiliyor. Bes'de ise, sadece bir tanedir. Bis'de sanırım 7 ya da 9 tane e-posta ekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alfredo -- 27 Mart 2008; 1:38:52 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.