Şimdi Ara

Blackfriday için topladigim sistem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar daha once bir konu acmistim 700 euroluk sistem diye , ordaki yorumlari ve internetteki arastirmam sonucu boyle bir sistem cikarttim , eger blackfridayda istedigim indirim olursa gtx 1060 6gb alacam olmazsa 1050ti ile yoluma devam edicem , oncedende demistim oyle ultra ayarlarda yuksek bir beklentim yok veya yuksek fps alayim gibi bir derdim yok , bana medium-high ayarlarda 3-4 yil gotursun ilerisinde ise ekran kartini yukseltirim veya islemciyi son sistemim bu , ekle cikar dediginiz birsey varmi ?

AMD Ryzen 5 1400
    Asus Prime B350-PLUS
    Zotac GeForce GTX 1050Ti OC(gerçekten cok ucuza buldum yasadigim yerde indirim var normal piyasa fiyati 170-180 euro ben 145 euroya buldum )
    Corsair Vengeance LPX DDR4 3000 PC4-24000 8GB 2x4GB CL15 ( bunu secme nedenim 2666 mhz olani ile arasinda 2 euro fark var bunu alirim daha karli diye dusundum )
    Samsung 850 Evo SSD Series 250GB SATA3
    Seagate BarraCuda 3.5" 1TB SATA3
    Aerocool KCAS 500W 80 Plus Bronze
    21,5 inc monitor 75 hz

bunun mouse kulaklik seti , wirelees karti , vesaire kucuk parcalar ile toplam suan 850 euro , dedigim gibi blackfridayda ekran karti indirimi bekliyorum eger 1060 6gb serisinden biri 200 euro civarina bulursam alacam bulamazsam 1050ti ile devam edicem , belkide islemciyi 1 tik yukseltirim bakalim..

not ; tabi ekran kartini 1060 6gb yaparsam , psuda degiscek 550watlik birsey alirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byleo06 -- 14 Kasım 2017; 14:35:49 >

• ilk önce sistem oyun için olucagı için

ryzen yerine 8.nesil i3 sistem yapın daha iyi olur 75 hz in hakkını verir hemde ucuz olur

ve 2x8 16 gb 2400 mhz ram bak burdanda biraz kar edersin

monitörde kesinlikle 24 inç olmalı 1ms 75 hz aoc öneririm
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    oyun sistemi olcak ama gercekten oyle asiri bir oyun hastaligim yok , orta seviye sistem topluyorum , intel toplarsam 1000 euroyuda geciyor :D o yuzden o zor biraz ryzen uzerine topluyorum , ram konusuna gelirsek alacagim yerden 2x8 2400 mhzler 190 euro falan.. 8 gb benim isimi gorur simdilik ileride kismet olursa bir 4gb daha takarim o yeter bana. monitor ise dedim gibi oyun hastaligim olmadigi icin pek buyukluge onem vermiyorum alacagim monitor 5ms 75hz oyun monitoru baya arastirdim kullananlar memnunmus
  • hocam amazondan ben daha uyguna yaptım 1050ti ile 1000 euroyu geçmedi
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    hocam ben 2 parçayi falan blackfridaydan alcam , geri kalani yasadigim yerde toplattircam taksit ile
  • hee şimdi oldu :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.