Şimdi Ara

Bloga html dosyası ekleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler forumdaşlar. Sorunum başlıkta belirttiğim gibi. Blog sayfamın arama motorlarında üst sıralarda olması için Google Search Console ile etkinleştirmek istiyorum.Yalnız sorunum şu: internette yaptığım araştırmalar sonucunda filezilla ile siteye bağlanıp googlenin bana vermiş olduğu html dosyasını site içine atmam gerektiğini öğrendim. Bununla ilgili araştırmalar yapınca bir kaç video ile karşılaştım yalnız orda yapılan işlemler web sitesini esas alarak uygulanan metotlar kullanıcı adı şifre ve ftp.site adı şeklinde girilince siteye bağlanıyor. Fakat benimki blog olduğu için kullanıcı adıma şifreme ne yazacağımı çözemedim. google hesabımı ve şifremi deneyerek bağlanmaya çalıştım fakat hata verdi ve bağlanmadı . kullanıcı adı ve şifreme ne yazmalıyım yoksa başka dataylarda varmı ? Şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar...

• echo23 kullanıcısına yanıt
    Siteniz ücretli bir hostta ise, size cpanel bilgileri yani o alana gireceğiniz şifre ve kullanıcı adı mail yoluyla verilmiştir.İlgili maile bakarak işleminizi yapabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MOLİVER kullanıcısına yanıt
    Hayır ücretsiz, google hesabıyla açılan blogspot uzantılı bir site panel bilgilerine bu yüzden ne yazacağımı bilemedim acaba googlenin sağladığı bu ücretsiz blog hizmetinde de bu bilgiler var mıdır teşekkürler.
  • echo23 kullanıcısına yanıt
    Üzgünüm, blogspotta böyle birşey yoktur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MOLİVER kullanıcısına yanıt
    Evet yokmuş ben de çözümü verdikleri onaylama kodunu html kodunun head başlığının altına yapıştırarak hallettim ve google tarafından onaylandı bu sorunu yaşayan arkadaşlar böyle yapabilirler yine de ilgilendiğiniz için teşekkür ederim iyi forumlar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.