Şimdi Ara

Blue Chest le olan randewum (iceri>>) işte sonuç..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar xigenonda elimde 200 m wardı parasızlıktan sıkıldım belki banada şans güler dedim gittim ilk defa blue chest aldım 180 m den ve yeşil kutudan bile zor çıkıcak bi item crimson bot çıktı war mı böyle bişey ya sizce bu normal bi olay mı ya arkadaşa hell breaker bile çıktı gözümün önünde bronze pre de war

• Son 3 blue chestim:
    Crimson Boot
    Priest İmpact
    Harpoon

Boş iş bunlar hayatta para verıp de kırdırmam,beleşten gelıyo dıye kırdırıyom
  • kardes ne dieLim şans waLLa bak arkadasLa ft ye qırdık once ben kırdırdım mıraqe cıktı o kırdırdı woe cıktı dusun artık waLLahi şans daha otesi yoq
  • valla ben artık parasızlıktan bıktığım için arkadaşların talih banada güldü topiclerindende biraz etkilenip belki banada güler dedim ama..
  • yahu yuh diyorum baska bişe demiyorum.green chest kırdırıyonuz blue chest diytonuz.blue chest 60+ ft sidne verilir vede içinden eronion staflar hb enoin bow hanguk sword gibi itemler çıkar crimosn bot ne ya
  • arseniCem sen benim kırdırdığım itemi benden daha iyi biliyosun sanırım ?? ukalalık yapma. blue chest kırdırdım ve çıkan da crimson bot bilmiyosan sen konuşmuycaksn
  • dün görevden aldık yeşiL kutu D1'de moradonda 2 tane sloth taşıyla takas ettim 2'sinden de complete robe direkk çöpeeee
  • bana 2 blue chest'ten crimson boot ve pand çıkmıştı...
  • bugün gittik FT ye bazı ... mageler yüzünden kutu alamadık

bende kırdırcaktım ama şimdi hevesim geçti kırdırmak yok artık direk sat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can ! -- 6 Eylül 2007; 19:12:21 >
  • valla bunlar şans işi birine hb çıkar birine kötü bir item
  • bende dedim bi aralar ustumde 400m para vardi almak istedigim itemi alamıyodum bende gidip bi kırmızı tas alayım dedim.Kırdırdım icinden sherion dustu.hemen ne guzel demeyin.+1 yaptım +2 ye yandı :D
  • dun saat 10 dakı ft ye gırdım ve ılk kez kutu geldı bana ve sonunda gıttım kırdırdım ve sonuç DOL sonunda banada guldu kutu
  • Bizim arkadaş green chestten hanguk ile dv çıkardı, size ise blue chestten bunlar çıkmış harbiden şanssızlık.

(arkardaşa bu çıkan 2 güzel item dışında crimson ile blade axede çıktı tabi)
  • ben 6 tane aynı anda kırdım 1 lr erenıon cıktı kalanlardanda priest citin set

@
    yahu yuh diyorum baska bişe demiyorum.green chest kırdırıyonuz blue chest diytonuz.blue chest 60+ ft sidne verilir vede içinden eronion staflar hb enoin bow hanguk sword gibi itemler çıkar crimosn bot ne ya
    bu yorumada sadice gülerim umarım birgün sende kırarsın mavi kutu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighDamagE -- 6 Eylül 2007; 22:46:30 >
  • Knight ın en hak yiyen yeri
  • ben bf taslarından battım pazarda 30m den aldım kırdırdım 4 tane 3 bus 1 toto çıktı toto da 1 bf tasının zararını karsıladı
  • Bana Green Chestten Crimson Boot Cikti 250k'ya Gagaladim
  • quote:

Orjinalden alıntı: arseniCem

yahu yuh diyorum baska bişe demiyorum.green chest kırdırıyonuz blue chest diytonuz.blue chest 60+ ft sidne verilir vede içinden eronion staflar hb enoin bow hanguk sword gibi itemler çıkar crimosn bot ne ya

milleti yanlis yönlendirmeyelim, mavi kutuda olsa middle class silah dusme olasiligi var. birde pot cikti yok boş cikti diyenler var onlara diyecek birşey bulamiyorum.

hic yoktan iyidir high class item, cleaver philum bardish hacker gibi +1 middle class item düşmemiş.

şans

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mpc -- 7 Eylül 2007; 4:59:19 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.