Şimdi Ara

Bmw G30 520i ve G20 320i Kiyaslama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
1
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Iki aracin kiyaslamasi ile alakali yorumlari icerecek sekilde fikirlerinizi paylasmanizi istiyorum.

• E segmentle d segmentin nesini kıyaslayalım.320 sadece biraz daha az yakar ve biraz daha performanslı olur başka da artısı olmaz.
  • Elmayla armut kiyasliyorsun, paran varsa 5 kasa yoksa 3 kasa alirsin.
  • Iki araci da kullanmis kisilerin yorum yazmalarini rica ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bmwaykut

Iki araci da kullanmis kisilerin yorum yazmalarini rica ederim.
    Ben 2 aracı da kullandım sizin bu sorduğunuz soruyla almak istediğiniz cevap ne çok merak ettim.5 alan enayi boşuna fazladan para verir 3 alın daha iyi mi dememizi bekliyorsunuz.
  • Siz sanırım 3 almaya daha heveslisiniz, o yüzden ne desem bilemedim. Ama bunu marka yani BMW konumlandırmış. Sizce dolu bir 5 serisine karşı 3 ün ne kadar avantajı olabilir ki? Herkes ağzına almış daha teknolojik, daha teknolojik??? 50 metre geri gitmesi çok da matah bir teknolojik özellik değil 3 serisinde. Dinamiklik, çeviklik derseniz 3 serisi biraz daha iyi o kadar. Ama iş sessizlik, bozuk yolda stabilite, Yüksek inç jantta konfor, malzeme kalitesi, iç hacim, ne sayarsak sayalım 5 serisi daha iyi bir araç. Tabi donanım deyince paranın pul olduğu bir ülkedeyiz. Dolu dolu bir 5 serisi epey cüzdan boşaltır, o kadar para vermem denirse, yapacak birşey yok. Yoksa İntegral direksiyon, yarı otonom sürüş, akıllı anahtarlı webasto, 7 serisinde kullanılan nappa derili bel kırmalı tabir edilen konfor koltuklar, vakumlu kapılar, vs vs say say bitmez bir donanım listesi var 5 serisinde. Kısaca para para para

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.