Şimdi Ara

BonusFlaş 21 mart ekinoks 150/15 giyim-aksesuar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
3
Favori
6.943
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gothamcity

Aksesuar diyor dikkat edin, kuyum poslarının dahil olacağını sanmıyorum. 8 Mart kampanyasında kuyum vardı ama bunda yok
    Tuğrul da deneme yapıldı, sonuç başarısız, pos giyim aksesuar yazılı diye şansımı denedim
  • *Altungold 8 Mart kuyum kampanyasında geçerli olmamıştı. Müşteri hizmetleri saat dükkanı geçiyor demişti. Etiket olarak ta giyim/aksesuar görünüyordu. Şimdi denedim geçerli olmadı.

Daha öncede yazmıştım, bonusa güven olmaz diye.

* Altungold geçerli değil tekrar sormayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet0691

*Altungold 8 Mart kuyum kampanyasında geçerli olmamıştı. Müşteri hizmetleri saat dükkanı geçiyor demişti. Etiket olarak ta giyim/aksesuar görünüyordu. Şimdi denedim geçerli olmadı.

Daha öncede yazmıştım, bonusa güven olmaz diye.

* Altungold geçerli değil tekrar sormayın.
    AG yi arayıp İptal ettirin işlemi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende herkes yüklenmesin, işyeri uğraşmasın diye yazdım. Ama ben iptal ettirmeyeceğim 250/15 paracard hedef kampanyam vardı onu tamamlamayı düşünüyorum. 15 gün sonra da bonus kartı iptal ettireceğim.
  • quote:

Bende herkes yüklenmesin, işyeri uğraşmasın diye yazdım. Ama ben iptal ettirmeyeceğim 250/15 paracard hedef kampanyam vardı onu tamamlamayı düşünüyorum. 15 gün sonra da bonus kartı iptal ettireceğim.
    Ag dan hangi posu secerek işlem yaptınız? Alternatif bank giyim aksesuar olarak geçiyor sayması lazım işlemi diye düşünüyorum

• Tg de maximum posu olması lazımdı

• quote:

Orijinalden alıntı: mbeg44

Ag dan hangi posu secerek işlem yaptınız? Alternatif bank giyim aksesuar olarak geçiyor sayması lazım işlemi diye düşünüyorum

Alıntıları Göster
    O zaman bir deneyin bakalım, karşılığını alırsınız.

Yukarıdaki mesajlarımı tam okumamışsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet0691 -- 21 Mart 2019; 19:37:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pvnrt34

Tg de maximum posu olması lazımdı
    Kampanyada bonus üye işyeri şartı var, maximum posu nerden çıktı.
  • ahmet0691 A kullanıcısına yanıt
    Tg zaten bonus üye işyeri maximum posu giyim olması lazım maksimum posundan çekince olmaz mı

• quote:

O zaman bir deneyin bakalım, karşılığını alırsınız.

Yukarıdaki mesajlarımı tam okumamışsınız.

Alıntıları Göster
    Okudum ki size bişey soruyorum belki farklı pos seçmissinizdir diye dedim ki niye dedim demez olaydım insanlara artik soru da sorulmuyor maalesef

• İyi niyetle sorduğunuzdan şüphem yok. Ancak yıllardır internet alışverişleri yapıyorum sadece garantinin işlemleri muallak, belirsiz tuzaklarla dolu. Bankanın masum olmadığına dikkatinizi çekmek için öyle yazdım.

* 8 Martta AG den kuyum için alternatif posundan işlem yaptım ama kampanyaya sayılmadı. Mağaza giyim/aksesuar altında saat dükkanı geçiyormuş. Şimdi işlem yaptım yine saymadı. Saat aksesuar değilde nedir?

* Yıllar önce ise bir markette kampanya kapsamında bonus posundan işlem yaptım ama kampanyaya sayılmadı. Nedeni ise market üye işyeri değilmiş, bonus posu nasıl oluyor ben bonus posuna güvenerek işme yaptım dedim. Bankanın cevabı; her bonus posu taşıyan yer üye işyeri değildir, üye işyeri olmayan yerlere de bonus posu veriyoruz.

* Garantinin kartlarını ve kampanyalarını kullanırken çook dikkatli olmak ta yetmiyor.
  • quote:

İyi niyetle sorduğunuzdan şüphem yok. Ancak yıllardır internet alışverişleri yapıyorum sadece garantinin işlemleri muallak, belirsiz tuzaklarla dolu. Bankanın masum olmadığına dikkatinizi çekmek için öyle yazdım.

* 8 Martta AG den kuyum için alternatif posundan işlem yaptım ama kampanyaya sayılmadı. Mağaza giyim/aksesuar altında saat dükkanı geçiyormuş. Şimdi işlem yaptım yine saymadı. Saat aksesuar değilde nedir?

* Yıllar önce ise bir markette kampanya kapsamında bonus posundan işlem yaptım ama kampanyaya sayılmadı. Nedeni ise market üye işyeri değilmiş, bonus posu nasıl oluyor ben bonus posuna güvenerek işme yaptım dedim. Bankanın cevabı; her bonus posu taşıyan yer üye işyeri değildir, üye işyeri olmayan yerlere de bonus posu veriyoruz.

* Garantinin kartlarını ve kampanyalarını kullanırken çook dikkatli olmak ta yetmiyor.
    Ag giyim olarak geciyor ama uye isyeri degil
    Alternatif posu olarak bonus puan kullaniliyor. Ama bu tip kampanyalar icin garanti uye is yeri degil malesef..

• Trendyol gecerli olur mu arkadaşlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerbb

Trendyol gecerli olur mu arkadaşlar?
    Trendyol geçerli olmaz, üye işyeri değil. Daha önceki kampanyalarda tecrübe ile sabittir. Bonus'u bu kez boş geçeceğiz.
  • Bonus kendi kaybeder,bosverin

• Onu yapıyoruz olmuyor böyle olmuyor ne yapcağız biz boş geçiyor olmuyor böyle

• Denemeler ne durumda
  • Morhipo geçerli olur mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SkyPrince S kullanıcısına yanıt
    Olur

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.