Şimdi Ara

BookShelf ve benzeri programlar için e-kitap arşivi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben kitap okumak için BookShelf programını kullanıyorum, elinde pdb veya lit uzantılı e-kitap olanlar burada paylaşabilirse güzel bir arşiv elde edebiliriz? ben elimdeki pdb uzantılı kitapları paylaşıyorum burada :mesnevi (6 cilt), gogol üç öykü , goethe faust, g.birsel hala ciddiyim , s. yalçın bay pipo

http://rapid-share.com/files/144626716/kitap.rar.html rapid-share deki - işaretini kaldırmayı unutmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1.1.1iphoneumvar -- 12 Eylül 2008; 15:13:01 >

• İyi bir konuya değindin kardeşim, lakin bu bookshelf de benim yüklediğim kitaplarda font sorunu var yani ş ı ğ ler çıkmıyor. text encoding bölümünden ayarlamaya çalıştım ama olmadı. sen nasıl okutuyorsun böyle düzgün?
  • bende şimdilik ş ler s olarak görünüyor ğ ler g olarak görünüyor o şekilde okuyorum hiçbir düzeltme yapmadım ben şimdilik böyle katlanıyoruz
  • Arkadaşlar text encoding Utf 8 olarak ayarlarsanız sorun çıkmaması lazım.Bende şu an harfler sorunsuz çıkıyor.Belki attığınız dökümanın kodlamasından da kaynaklanıyor olabilir.Benim attığım dökümanlarda Utf-8 di.

Bu arada "BookShelf" yüklü olmayan arkadaşlar imzamdaki kaynağı ekleyerek cydia'dan direkt olarak yükleyebilirler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: j.r.duke

Arkadaşlar text encoding Utf 8 olarak ayarlarsanız sorun çıkmaması lazım.Bende şu an harfler sorunsuz çıkıyor.Belki attığınız dökümanın kodlamasından da kaynaklanıyor olabilir.Benim attığım dökümanlarda Utf-8 di.

Bu arada "BookShelf" yüklü olmayan arkadaşlar imzamdaki kaynağı ekleyerek cydia'dan direkt olarak yükleyebilirler.

utf 8 çözmüyor bu arada...
  • İlginç,utf-8 kullanırken bende gayet düzgün çıkıyor.Kullandığınız dökümanın Utf-8 olduğuna eminmisiniz?

Bir de yazı tipini değiştirmeyi deneyin çünkü geriye bir tek o kalıyor.Ben şu an Times New Roman kullanıyorum.Alakalı olacağını sanmıyorum ama bir öneri sadece.
  • arkadaşlar BookShelf programına uygun pdb formatında kitaplar linke tıklamadan önce boşlukları silmeyi unutmayın :

Ahmet Altan - Icimizde Bir Yer
    Ahmet Altan-ALDATMAK
    AHMET ALTAN---KIRAR GÖGSÜNE BASTIRIKEN
    Cengiz Aytmatov --- Cemile
    Charles Bukowski - Pis Morugun Notlari
    Charles_bukowski_kaptan
    Dostoyevski-- EBEDÎ KOCA
    dostoyevski_suc_ve_ceza_1
    dostoyevski_suc_ve_ceza_2
    Dostoyevski-Beyaz_Geceler
    Dostoyevski--KUMARBAZ
    Dostoyevski-YERALTINDAN NOTLAR
    Georges Simenon - Bellanin Olumu
    J . K . Rowling - Harry Potter 4
    J . K . Rowling - Harry Potter AZKABAN
    J . K . Rowling - Harry Potter SIRLAR ODASI
    Isaac Asimov_Son Soru
    ISAAC ASIMOV-VAKIF VE DÜNYA
    Orhan Pamuk-KAR
    Orhan Pamuk-BeyazKale
    Stephan King -TomGordona Asik Olan Kiz
    Stephen King-buick 8
    stephen_king_yesil_yol
    Tolstoy Anna Karenina 1
    tolstoy_anna_karenina_cilt_2
    tolstoy_dirilis
    Turgenyev-Bozkirda_Bir_Kral_Lear
    Albert Camus VEBA
    Üstün KIRDAR-Fi--Roman
    THEODOR STORM -- KIR ATLI (DER SCHIMMELREITER)
    SIMONE DE BEAUVOIR -- Sessiz Bir Ölüm
    ORHAN KEMAL-Cemile
    Mehmed CELAL-Sefil Bir Kadinin Hayati
    Marion Zimmer Bradley -- BÜYÜ USTASI
    GASTON LEROUX -- SARI ODANIN ESRARI
    Franz_Kafka-Degisim
    Emile Zola-Nana
    DEAN KOONTZ -- Göz UCUYLA (From The Corner Of His Eye)
    Christie Golden - Ravenloft - Sislerin Vampiri - 2
    CHARLES DICKENS-OLIVER TWIST
    Barbara Taylor Bradford Yasak iliski
    Andre_Breton-Nadja
    Amin_MAALOUF-Dogunun Limanlari

link:http://rapid share.com/files/149092881/pdb.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1.1.1iphoneumvar -- 16 Ekim 2008; 13:25:52 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.