Şimdi Ara

Boot'lu Xp CD si nasıl oluşturulur.? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
76.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar nero hariç başka programla oluşturulamazmı xp cdsi, birde ben xp sp3 full paket indirdim içinde service pack var olduğuna eminim yukarıdaki anlatımda nerodan önceki adımları yapmaya gerek yok herhalde başka programla yazılabilirmi vede nasıl yazılabilir... açıklama yaparsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cromorg

/>

http://****.de/files/9546219/mycd.rar.html

iso image ın içindeki boot dosyalarını Türkçeleriyle değiştiriseniz 98 ve me nin ve setup klasörlerini cd ya da dvd içine koyarsanız multiboot cd niz yada dvd niz olur.Test için virtual pc yada vmware work station ı kullanabilirsiniz.Eğer menüyü editlemek isterseniz easysystem in easyboot programını kullanmalısınız ayrıca multiboot cd ler için magiciso programınıda kullanabilirsiniz.
    kolay gelsin

Kardeş linki yeniler misin? Link ölü.

Boot menüsü güzelmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: oktay454

quote:

Orijinalden alıntı: Cromorg

/>

http://****.de/files/9546219/mycd.rar.html

iso image ın içindeki boot dosyalarını Türkçeleriyle değiştiriseniz 98 ve me nin ve setup klasörlerini cd ya da dvd içine koyarsanız multiboot cd niz yada dvd niz olur.Test için virtual pc yada vmware work station ı kullanabilirsiniz.Eğer menüyü editlemek isterseniz easysystem in easyboot programını kullanmalısınız ayrıca multiboot cd ler için magiciso programınıda kullanabilirsiniz.
    kolay gelsin

Kardeş linki yeniler misin? Link ölü.

Boot menüsü güzelmiş.

Hacı bunu arkadaş 2006 da yazmış :D hem bu xp kurulum cd si win7 ultimate kullan bence en süperi :D

• Bu işlemle winXP CD'ye sp2'yi entegre etmiştim.sp3 ve SATA driverları nasıl entegre edilir?
  • Arkadaşlar Normal bir Xp Cdsindeki Dosyaları Neroda Başka Bir Boş Cd'Ye Yakarsak O Cd'Yi Format Atıcagımız Bir Bilgisayara Takıp REstart Ettikten Sonra Direk Cdden Ön Yükleme Yazısı Çıkarmı ? .....
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.