Şimdi Ara

Boş dükkanımız var ne iş yapılabilir ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
34.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bim bayiliği al

• sanayi bölgesine güzel bir bilgisayar teknik servisi gider
  • quote:

Orijinalden alıntı: icais

quote:

Orijinalden alıntı: Terliksi İnsan

quote:

Orijinalden alıntı: icais

quote:

Boş dükkanımız var başlıkta da belirttiğim gibi ama biraz sanayi bölgesi yani altı dükkan üstü ev şeklinde . Ne işi yaparak para kazanılabilir bildiğiniz şeyler var mı ? Bi ara su işini düşündük ama maliyeti çok düşüktü vazgeçtik ne olabilir sizce ?

Not : 80 m2 dükkan

Kendinden de bahsetseydin biraz daha kolay olurdu şunu yap demek.

Gıda üzerine paket servis yapan bir yer olabilir. Yemeksepeti.com üzerinden çalışırsınız ama bir yerin bayiliği olması daha hızlı gelişmeni sağlar.

Türkiyede olmayan şeyleri satan bir yer olabilir. Bunlara örnekte DIY Kitler, Bu tür şeyleri getirip burada Web sitesi kurup satış yapan yerler genelde iyi kazanır

Yemeksepeti olayı nedir biraz bilgilendirebilir misiniz ? Sadece paket servis yapan bir yer mi ? Bayiliğini alıyoruz adam alıyoruz sıparişler için aşçı da lazım mı sıparişleri hazırlamak için ? Aslında güzel fikir ama çok işçi çalıştırmak gerekiyor galiba ?

Ben pek detayını bilmiyorum ama genelde o site üzerinden sipariş veriyorum.

Mesela dominos pizza, Bilinen bir firma adam hem dükkanında satış yapıyor hem kendi web sitesinden hemde telefondan arayanlara. Birde tabi yemeksepeti ile anlaşması var. Yemeksepeti bir nevi adınızı duyuruyor ve insanlar ne yemek istiyorsa ona göre bir arama yapıp sizin dükkanınızı görüyor gibi.

Tabi bunun için dükkanı restore edip aşçı koymak şart. Burada en büyük avantaj ise batmanız zor çünkü dükkan sizin ve işler yürümese bile devren kiraya verebilirsiniz.

yalniz onun icin yemeksepetine para odemesi gerek. ayrica 80 m2 bence lokanta tarzi biyer icin oldukca ufak bunun mutfagi var,musterinin oturcagi yer var.kendi lokantamiz oldugu icin az cok anliyorum bu isten.

arkadasa onerim dukkanin yerini tam anlayamdim ama sanayi bolgesi demissin. is kiyafetleri ve aksesuari satan biyer acabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: burakaydin

Bim bayiliği al

+1
  • 1 liracı kurabilirsin
  • Oyle bir yerde ancak pavyon tutar dostum

• Boş dükkan sat bunu da mı ben,söyleyeyim yani?

• quote:

Orijinalden alıntı: burakaydin

Bim bayiliği al

Demek için geldim

• quote:

Boş dükkanımız var başlıkta da belirttiğim gibi ama biraz sanayi bölgesi yani altı dükkan üstü ev şeklinde . Ne işi yaparak para kazanılabilir bildiğiniz şeyler var mı ? Bi ara su işini düşündük ama maliyeti çok düşüktü vazgeçtik ne olabilir sizce ?

Not : 80 m2 dükkan

ucuza yemek işi yap kazanırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoGetSomeSleep

Oyle bir yerde ancak pavyon tutar dostum

Aynen öyle.

• iddaa ve ganyan bayii
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.