Şimdi Ara

BOSCH KGE58AW41N BİLEN VAR MI? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
6.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • konu baya eski. bende KGE58BI44N ile KGE58AW41N arasında kaldım gibi. 41n kullanan arkadaşlar memnun mu acaba?

candoğan bey sizden de fikir alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: scylla_40

konu baya eski. bende KGE58BI44N ile KGE58AW41N arasında kaldım gibi. 41n kullanan arkadaşlar memnun mu acaba?

candoğan bey sizden de fikir alabilir miyim?

Ben çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim. Elektrik faturası 100-120 TL arası gelirken buzdolabını aldığımdan beri 38-59 TL arasında geldi. Kesinlikle tavsiye ederiM. Başka sormak istediğin bir şey olursa buyur sor yardım etmeye çalışırım.

Bildiğim kadarıyla ikisi arasında tek fark renk. Diğer bütün özellikleri aynı bu yüzden ikisinide alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balbes -- 3 Haziran 2015; 23:26:32 >
  • Önceki mesajlarda soğutma problemi konusu geçmiş? Sizde anladığım kadarıyla böyle bir sorun yok?
    Dolabın size göre olumsuz tarafı var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip
  • Ben de 44 düşünüyorum onun 41 den farkı katlanan raf ve rasulü yani ayarlanan kapı rafı yalniz ben en çok sebzelik ta ayraç var mi onu marak ediyorum.Bilgisi olan var mi acil yardim bu benim için önemli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.bosch-home.com.tr/store/product/KGE58AW41N

bu dolabı almayı düşünüyoruz önerirmisiniz nofrost buzdolabından bıktı sürekli arıza cıkartıyor kendi kendine
  • kge58aw30n modelini ses problemi nedeniyle değiştireceğim. kge58aw41n modelini almayı düşünüyorum bende.bu modelde kondenser boruları açıkta mı, kapalı mı?
    Bu modeli kullanan arkadaşlardan ricam ses problemi yaşıyor musunuz? cevap yazabilirseniz çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet uzan -- 23 Mayıs 2017; 15:43:32 >
  • kesinlikle ses problemi yok hatta hiç ses yok diyebilirim..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.