Şimdi Ara

bose acoustimass6-10 serisi acil yardım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • @audio master ne alacaksın bi anlat bakalım. bose vereceğinn parayı z-5500 ver paşa paşa dinle derim. plazma veya LCD mükemmel aletler değiller ki.yardımcı olmak isterim de çok uğraştırıyor usandım yani.panasoniz hoparlör seti ise boşver derim ses olarak bende hiç heyecan uyandırmaz yazık lafı dedirtiyor.
  • Sevgili the_cantan bu z 5500 denilen alet bose nin performansınımı veriyor yoksa ben yanlısmı anladım
    birde home theater icin yani pc ile degil normal plazma ile oturma odasında yeterli birseymi? kendinden
    amfili bir sey zannedersem bana pc ile kullanılan birsey gibi geldi yanılıyorsam cahilligime ver.
    audio master arkadasım birde 42 e71h diye samsungun bir plazması var fiyat performas olarak cok ovuluyor
    henuz seyretme fırsatı bulamadım eger seyredersem sana izlenimlerimi yazarım ben artık pioneer uzerinde yogunlastım uygun fiyat arastırıyorum,hayırlısı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mastercraft

Sevgili the_cantan bu z 5500 denilen alet bose nin performansınımı veriyor yoksa ben yanlısmı anladım

Oyle demek istedigini sanmıyorum. Biri multimedia biri ev sinema sistemi, kulvarlar bile farklı en basta.
    Muhtemelen Z5500 al hem uygun fiyat, hem calıstırman icin ekstra ampli almana gerek yok, hemde yeterli seviyede ses gucu, paranda cebinde kalsın demek istemis. Lcd ve Plazmalar ın eksik yonleri cok fazla, yani yarım yamalak bir teknolojiye cok para vermekten baska bir sey degil, ustelik yayında yok. Aldıgında CRT den sonra cok yadırgayacaksın zaten sonra gozun alısacak sineye cekeceksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikarahal -- 7 Şubat 2007; 17:15:05 >
  • Arkadaslar z5500 ile yorumlarda pc den degilde dvd den ses alındıgında tizler cok kayboluyormus deniliyor cunku dvd lerde tiz bas ayarı yok diye
    zannedersem acaba paket bir home theater mi alsam? tavsiye edeceginiz modeller varsa sevinirim ozellikle cok yer kaplamayan modeller.İse bak bose derken nerelerde geziniyoruz ama
    onemli olan fiyat performans dengeside , sevgili ikarahal plazma lcd goruslerindede haklısın ama salon ufak 2 cocuk her cm degerli 1 de tv mi kardesime verecegim tv ihtiyacı var
    hazır almısken ileriye donuk yer kaplamayan birsey almak icin cıktık yola sonra musik sistemi falan kendimizi formlarda bulduk sizin gibi degerli arkadasların yorumu ve tecrubeleriyle
    hayirlısıyla birseylere sahip olacagız kısmetse,bu arada sevgili audio master panasonicin bu mor yılanla ilgili yurt dısındada cok sikayet var eger yorumları bulursam sana linki yollarım
  • Dün Tekofaksa mor yılanlar ile ilgili ciddi bir yazı yazdım cevap bekliyorum.
    Yanıt gelirse sizlerle paylaşacağım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.