Şimdi Ara

### BOWLARLA İLGİLİ SORULAR ### (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

WEAPONDUR

WEAPON NEDİR?

FİZİKSEL ATACKTIR BUNU İÇİN STR LAZIMDIR

NEDEN STR LAZIMDIR?

ÇÜNKÜ STR FİZİKSEL GÜÇTÜR WEAPONDA FİZİKSEL SALDIRILIR BU SALDIRI YAPILIRKEN GÜÇLÜ OLUNMALIDIR

NEDEN İNT AZ KOYARDA STR ÇOK KOYAR?

CUNKU İNT BEYİNSEL GUCTUR Kİ WEAPON KULLANMAK İÇİN BEYİNSEL GUC LAZIM DİİLDİR O YUZDEN BEYİN JİMNASTİGİNİ BIRAK BİRAZ HALTER KALDIR

WEAPON NEDEN STRONG BOWLA DAHA COK GOMER

STRONG BOW BÜYÜ DİİLDİR CHARACTER KOLLARINI KASAR YAYA ABANIR
    BURDA BİR BEYİNSEL SALDIRI GERCEKLERSMEZ YANIDA EL YAKMAYI AÇARSAN BİRAZ MAG DE GOMERSİN AMA BU SALDIRININ YANIDA KEDİ KALIR

ANLADINIZMI AYNI KONUYU 10 TOİPCTE AÇTIM
  • quote:

Orjinalden alıntı: )Dragon_Burn(

İNT LİGHT KULLANMALI

NEDEN? aynı mantık bu sefer saglam mag atackınız olcak coldla bunu hantallastırmayalım cunku potansieliniz mag atack pshcall diil okla uzaktaki playeri zayıflatıp yakın light nukesiyle olume çekceksiniz sıkıstıgınızda nukeyle rahatlıcaksınız

NOT:adamınız light nukeyle kıvama gelicektir

sevgilerle:oguzhan9

stryi bilmem ama burdaki mantığın yanlış full int ice kullanır çünkü zaten canı azdır bide light kullanırsa karşısındaki moblar onu deşer geçer pvp için de geçerli full int okcunun ice kullanmasının nedeni budur.mantığı:düşmanı yavaşlatmak ve öldürmekdir
  • BENİM GORUSUM FULL İNT LİGHT FULL STR İCE NEDEN MAG ATAGI İCEYLE MAHWEDERSEN %350 LE STR KADAR DİİL YARISI KADAR KOYARSIN AMA ZATİ STRNİN MAG ATACK ALLAH KERİM HA İCE HA FİRE FARKETMEZ ONUN YERİNE BAS İCEYİ DONSUN BİKERE HERSEYDEN ONCE İNT OKCU OLMAZ LWL 20 23 LWL İNT BOWU RAHATLIKLA ALIYOM 24 LWLI ALAMAM AMA :D YENİ BOW FİLAN
    İNT OLUCAKSANIZ TEK SEÇENEGİNİZ WAR SWORD SPEARDA DİİL

nuker onerilerim

fire nukeyi açacam lightida açacam buzuda açacam diye kopmlekslere girmeyiniz

efendi gibi lightla swordu eşit goturup hesukalın hp bufunu full gidin goruceksiniz hem yakında hem uzakta saglam bi sawascıya sahip olacaksınız
  • bu arada str ye weren takı arayın mag psh absortos bilmemneyi sallayın str wereni hüpletin ben ole yapyom
  • light açarsanız piesrcin bufu derken light nuke derken iyi bi karısım olabilir oncelilkle iki el yakması açını sıkısınca iceyi basıp ortalıgı rahatllatınız

ama herseyden once int bow olmaz spearın olucagını tartısıyolarki oda olmaz

bomba iddalar spear str silahidir nası bi silahtır

oncelikle glawyeden cok cok critical gomer ve nukelerde saglamlasırsınız profesyonel strciler spear kullanır

inanınki spear glawyeden daha iyi bi silah genel olarak
  • he bu arada deyip deyip yeni msj yasıyo dikkat
  • quote:

CUNKU İNT BEYİNSEL GUCTUR Kİ WEAPON KULLANMAK İÇİN BEYİNSEL GUC LAZIM DİİLDİR O YUZDEN BEYİN JİMNASTİGİNİ BIRAK BİRAZ HALTER KALDIR

off saçma ötesi bir cümle olmuş ne beyinsel gücü ya bi fiziksel güç bide büyü gücü wardır işte beyni meyni karıştırma şimdi..
  • he bu arada deyip deyip yeni msj yasıyo dikkat

başlatma yıldızınada sana inat yeni adres açacam burda yıldız için olmadıgımı gostercem

forumun sahipleri yıldıza çeki duzen werin alın yıldız mıldız istemiyom hep er olam onemli olan sewilmek ki o benim en buyuk yıldızımdır.
  • Çok kolay kasılıyo ama lvl arttıkça endişeleniyorum arkadaşlar ilerde güçsüz olurmuyum diye !!!
  • Herkes bişiler yazmış durmuş.Ama sanırım aynı durumu bende yaşadığım için arkadaşa şöle bir yol gösterebilirim.Lvl 51 e kadar full int bowdum pacheon 48 de 1.skill ile strong bow maxta cold 48 de el yakma maxta ve buff maxtaydı light 48 de piercing max koşma max nuke maxtı.Geri alacağım sp miktarını hespladım ve pacheondan aldıklarımı fire verdim fire 48 oldu nukesini açtım.Colduda 44 te bırakıp el yakmayı alıp fire el yakmayı actım.Şu an 3 skill değilde sadece light ve fire gidiorum int sword olarak.60 lwlim ve 63 lvl glavieyi kesebiliorum.Ama çok küçük bir puff noktası var bu işte.İnt arklar pwpde güçlü olmak istiorlarsa strli ve hp veren elbiseleri ya alsınlar yada yapsınlar.Çünkü benimle aynı lvldeki bir intin max hpsi 3k iken benim hpm 4,6k.İyi oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estefan -- 4 Eylül 2006; 19:12:10 >
  • Peki bişi sorcam hani fire nuke açtım dedin ya onun yanında bi de light nuke açsak daha güzel olmazmı yani açıyımı o lvl a gelince ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: )Dragon_Burn(

STRONG BOW UN GRUBU NEDİR?

WEAPONDUR

WEAPON NEDİR?

FİZİKSEL ATACKTIR BUNU İÇİN STR LAZIMDIR

NEDEN STR LAZIMDIR?

ÇÜNKÜ STR FİZİKSEL GÜÇTÜR WEAPONDA FİZİKSEL SALDIRILIR BU SALDIRI YAPILIRKEN GÜÇLÜ OLUNMALIDIR

NEDEN İNT AZ KOYARDA STR ÇOK KOYAR?

WEAPON NEDEN STRONG BOWLA DAHA COK GOMER

STRONG BOW BÜYÜ DİİLDİR CHARACTER KOLLARINI KASAR YAYA ABANIR
    BURDA BİR BEYİNSEL SALDIRI GERCEKLERSMEZ YANIDA EL YAKMAYI AÇARSAN BİRAZ MAG DE GOMERSİN AMA BU SALDIRININ YANIDA KEDİ KALIR

ANLADINIZMI AYNI KONUYU 10 TOİPCTE AÇTIM

Helal olsun kardeş !!! EMEĞE SAYGI !!! saol çok güzel yazmışın

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.