Şimdi Ara

BRH (-) negatif kan ihtiyacı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kan grubu B RH negatif (-) olan babam pazartesi kalp ameliyatı olacak B- kan grubunun nekadar zor bulunduğu
    nu bilirsiniz. Kan merkezlerinden kalp ameliyatı olduğu için kan alımını kabul etmiyorlar. istanbul avrupa yakasında bulunan ve kan vermeye müsait arkadaşların çağlayan Florance Nightingele hastanesi kan merkezinde Mustafa Yanar adına bağışlarını bekliyorum. Kan merkezinin çalışma saatlari haftaiçi sabah 09:00 - akşam 19:30 haftasonu cumartesi ve pazar sabah 09:30 - akşam 17:00 dir
    Herkese teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ronin76 -- 23 Haziran 2007; 15:37:44 >

• geçmiş olsun kardeşim işalla bulursun Allah yardımcın olsun
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: ronin76

up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Su Samuru

Alıntıları Göster
    Allah kolaylık versin, hastalık zor şey
  • quote:

Orijinalden alıntı: Su Samuru

Alıntıları Göster
    www.kanbankasi.gen.tr den bulabilirsin benimde valide olmustu hepsi iyi niyetli 6 kisinin 3 ünü oradan bulmustum
    gecmis olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: booo

www.kanbankasi.gen.tr den bulabilirsin benimde valide olmustu hepsi iyi niyetli 6 kisinin 3 ünü oradan bulmustum
    gecmis olsun

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: booo

gecmis olsun

dünwww.kanbankasi.gen.tr de bulunan B- kan grubu istanbulda yaşıyan gönüllü 73 kişiye ayrı ayrı e-mail gönderdim. 17 tane iletilemedi mesajı aldım. 3 kişi bana e-mai ile ilgili yeni verdiklerini veya şehirdışında olduklarına dair dönüş yaptı. farklı yerlerede bakıyorum şu an

• quote:

quote:

gecmis olsun

dünwww.kanbankasi.gen.tr de bulunan B- kan grubu istanbulda yaşıyan gönüllü 73 kişiye ayrı ayrı e-mail gönderdim. 17 tane iletilemedi mesajı aldım. 3 kişi bana e-mai ile ilgili yeni verdiklerini veya şehirdışında olduklarına dair dönüş yaptı. farklı yerlerede bakıyorum şu an

Alıntıları Göster
    Zeynep Kamil de Kızılay Kan merkezi var oraya sorabilirsin

%90 vardır ellerinde

• quote:

quote:

gecmis olsun

Alıntıları Göster
    O zaman seye gidebilirsin.Bu etiler akatlarda polis koleji var.Oranın amiriyle gorus durumu anlat eger ogrencileri varsa derslerde soyluyorlar. kan vermek isteyen cıkıyor.ayrıca capada losemili cocuklar vakfında bagıscıların listesi varmıs oraya ben gitmedim ama aklımda kaldı boyle birsey oldugu.
    en son care hastanenin islerini ceviren kisiyi bul su kadar kisi bulamadım de.onlar buluyorlar kanını parayla veren kisilerin listesi ameliyat gunu veya bi oncesi gunu cagrıyolar.

• quote:

O zaman seye gidebilirsin.Bu etiler akatlarda polis koleji var.Oranın amiriyle gorus durumu anlat eger ogrencileri varsa derslerde soyluyorlar. kan vermek isteyen cıkıyor.ayrıca capada losemili cocuklar vakfında bagıscıların listesi varmıs oraya ben gitmedim ama aklımda kaldı boyle birsey oldugu.
    en son care hastanenin islerini ceviren kisiyi bul su kadar kisi bulamadım de.onlar buluyorlar kanını parayla veren kisilerin listesi ameliyat gunu veya bi oncesi gunu cagrıyolar.

Alıntıları Göster
    http://health.groups.yahoo.com/group/brhnegatif/

bide soyle bi grupvar .buradakilerede yazabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Fosters

%90 vardır ellerinde

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Fosters

%90 vardır ellerinde

hastane bu ameliyat için dışardan kana izin vermiyor. yoksa bulmuştum.
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

ilgili alan ingilizce mesaj atmaya çalıştım ama bilemiyorum

• quote:

quote:

ilgili alan ingilizce mesaj atmaya çalıştım ama bilemiyorum

Alıntıları Göster
    Up

• up
  • up
  • quote:

up
    up
  • quote:

up

Alıntıları Göster
    Kan grubu tutuyo, yer de yakın ama gel gör ki daha yeni kan verdim :( Allah şifalar versin, geçmiş olsun...
  • B rh - negatif acil kana ihtiyacımız var. istanbul avrupa yakasında çağlayanda bulunan Florance Nightingel hastanesi operasyonun kalp ameliyatı olduğu için kan bankalarından kanı kabul etmiyorlar. Forumdaki arkadaşlardan yardım rica ediyorum. haftasonu 09:00 17:00 saatlari arası kan verebilecek arkadaşların ilgili hastanenin kan bankasına Mustafa Yanar adına bağışlarını rica ediyorum.
  • up
  • up
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.