Şimdi Ara

Bronzdan cikis yolu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet bu konuyu ilk baslarda cok korktugum icin belki bir baska cikamayan arkadasin isine yarardiye aciyorum. Ygs/lys maratonu sagolsun 1 yildirsadece arkadaslarimla haftada 1 kere falan oynardim. Yaz geliyor diye ilk 10 derecelimi atmaya karar verdim iyi gidiyordu duomla girdigimde sonradan duosuz Girdim ve kesintisiz yenildim

1 haftadir bronz1 im dun butun gun tatili bile goze alip baska bir arkadasimla duo girdim (oda bronz II).ilk 2 oyun sup ve jungle oynadim ve kaybettik sonra sansima surekli firstpick geldi ve en iyi oynadigim orta koridoru alabildim ve 7 mac artarda kazanarak seriye ciktim serinin 2 macini aldim. Bir dahaki oynayabilcegim gune kadar hala bronz sayilirim tabi ama garanti gozuyle bakiyorum artik. Oyunlar soyle:

http://imgur.com/baZHgID

http://imgur.com/1JGdMRp

Cikmak istiyorsaniz duosuz girmeyin. Volibear pant gibi guclu jungler ve solo oynayabilen arkadas bulun. Ve midin kontrolunu birakmayin ve tf gank gitmekten cekinmeyin adc ve supunuzu destekleyin. Baskada bir esprisi yok. Yetenek tabi biraz onemli olan baska birsey. Hic olmayip bronz olanlar icin gecerli degil bunlar.

LoL nickim "glorkpixels" herhangi birsey sormak isterseniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefonda kullandığın programın ismi nedir. Başka bişey sormayacağım.
  • Oyun tasıma potansiyeli olan özellikle oyun sonu fark yaratabilecek bir sampiyona odaklanmıs biraz yetenegi olan herkes bronzdan cıkar.
    Sadece destek oynarak yanında ki adc cop ise olay zorlasıyor onun dısında zor degil.

Hatta dk 25 kadar sadece ölmemeyi becerip 150 minyon bile kessen ki bu hic zor degil oyunu tasıma sansın epey yuksek

takıma feeder geldi yok afk var vs bunlar bahane degil bu adamlar sadece sana gelmiyor karsına da geliyor.

Bronzdan cıkana kadar tek sampiyona gercekten odaklanırsan sorunu cozersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_DoMiNo

Telefonda kullandığın programın ismi nedir. Başka bişey sormayacağım.

LolSummoners' i kullaniyorum LoL messenger ile kombineli sekilde :)

• Lol summoners'a ios için güncelleme gelmedi hala ya

• quote:

Orijinalden alıntı: BlindGuardian

Oyun tasıma potansiyeli olan özellikle oyun sonu fark yaratabilecek bir sampiyona odaklanmıs biraz yetenegi olan herkes bronzdan cıkar.
    Sadece destek oynarak yanında ki adc cop ise olay zorlasıyor onun dısında zor degil.

Hatta dk 25 kadar sadece ölmemeyi becerip 150 minyon bile kessen ki bu hic zor degil oyunu tasıma sansın epey yuksek

takıma feeder geldi yok afk var vs bunlar bahane degil bu adamlar sadece sana gelmiyor karsına da geliyor.

Bronzdan cıkana kadar tek sampiyona gercekten odaklanırsan sorunu cozersin.

Birazcik katiliyorum birazcik katilmiyorum karsindaki picke cesidine gore 3 hero belirledim oyle oynuyorum midde azir veigar ve heim.

Ama 20. Dakikada 12 kill almis bir botlane ejderkontrolu saglayamayan bir jungler var iken benim gibi mid oynarken en iyi performans saglayan birkisi 16 kill almis vayne gibi bir hypercarryi aradan cikarmasi icin team onemli ben bunu duomla saglayabildim. Takimda kotu olanlarda vardi fakat zayifliklarini biz kapadik bir nevi. Ama cidden zor vasat oldugu zaman bir adc veya jungler. Yuksek elolu biri bile kendisi daha 2item bitirmisken nerdeyse full build bir takimla carpisirsa yapabilcegi birsey olacagini sanmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xerneo

Lol summoners'a ios için güncelleme gelmedi hala ya

Android te baya guzel oldu program sayesinde de biraz kolaylasti isim

• Suprise Party Amumu skini eklendi mi?

• Evet eklenmis baktim simdi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.