Şimdi Ara

Bu 2.el piyasası nezaman düşecek ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • büyük düşüşler beklemek hayal olur gibime geliyor herkes 2.el piyasasının şu anda 2bin TL civarı yüksek olduğunu belirtiyor.Kurban bayramından sonra büyük bir düşüş olacağını zannetmiyorum çünkü millet tok satıcı acil para ihtiyacı olanlar makul fiyat yazıyor zaten.Yüksek fiyat yazanlar hem arabaya binerim hem de müşteri çıkarsa veririm mantığındalar.O yüzden fazla beklentiye girmeden iyi pazarlıkla arabayı ederinde almak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASTER71

inşllah dediginiz gibi düşerde ölmeden önce bir golfe binelim.ama benim düşüncem fiyatlar çokta düşecege benzemiyor.gün geçtikçe sıfır arabalarada zam geliyor.

iktisatın basit tanımı vardır var olan kıt kaynaklar diye başlar istedikleri kadar zam yapsınlar kaynaklar kıt talep eninde sonunda şişecek geçtiğimiz yıllarda otomativ sektörünü gördünüz sokakta pazarlamaya kadar vardırdılar işi şimdi karınları doydu e bu kaynağında bir sınırı var bir arabanın ömrü ortalama 6 yıl, 6 yıl bu satış rakamlarını koruyamazlar mümkün değil zaten satılan 0 arabaların çoğu kredilendirme ile alınıyor kerdilerin kaynağıda ab fonları yani onlar kendi arabalarını bize satarak kendi borçlarını finanse ediyorlar devlet buna kesinlikle göz yummaz dur diyecektir aceleniz yok ise tasarrufa yönelin yerli acil ihtiyaç için idare eder bi araba alıp bekleyin ben 2004 model mercedes vitonun 19.750tl den el değiştirdiğini gördüm buda ithal ero ile alınır satılır ama sadece bekleyen derviş muradına en ucuza sahip oluyor

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.