Şimdi Ara

Bu aksesuar iphone için en iyi duruma getirilmemiş HATASI !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İPHONE 4 kullanıyorum.dün havuz kenarında telefonla konuşurken biri havuza atladı ve o atlayışla beraber telefonuma su geldi biraz.. sonrasında da sık sık bu hatayı alıyorum.
    "Bu aksesuar iphone için en iyi duruma getirilmemiş. Hücresel parazitlerin neden olduğu gürültüler ve hücresel sinyal gücünde azalmalar yaşabilirsiniz"
    şarj etme yerini diş fırçasıyla falan temizledim fayda etmedi.servise götürmem gerekecek ama istanbulda bildiğiniz apple servis var mı ? sanırım yenisini verecekler çünkü bu hataya rastlayan birkaç kişiye yeni iphone vermişler. (avrupa yakasında oturuyorum )

• hocam sase yapiyor cihaz ya sarj soketinden ya da kulaklik soketinden. Dis fircasi degilde pas ve ya oksit soken birsey ile dis fircasi kullanarak temizlemeye calisin sorun kalacagini sanmiyorum
  • ne olduğunu bilmiyorum ama birden sorun kendi kendine çözüldü.hiçbirşey yapmadım oysa ki.. yine de yardımcı olmak istemenden dolayı teşekkür ediyorum.
  • Son iki saattir aynı uyarıyı bende almaya başladım. Her zamanlı gibi bilgisayara taktım 15dakikada bir bir bu uyarıyı vermeye baskadi.

Şarjdan çıkardım fakat değişen birsey olmadı.

Ne aptal bir hata bu boyle :)
  • Şimdi farkettim; iPodu açınca ses çıkmıyor. Telefondaki kilitleme şesleride çıkmıyor.
    İPodu açınca en altta ses kontrol butonu olurdu mesela, şimdi yok!

Fakat isin garip tarafı gelen aramalarda telefon çalıyor. Hatta sesler kısmına girdiğimde melodiler arasında dolaşırken da ses çıkıyor. Tüm melodiler bangir bangir çalıyor.
    Yani hoparlör bozuk olsa tümüyle ses çıkmaz.

Ayrıca iPod kısmında ses kontrol kısmı gorunmuyor fakat kulaklık taktığımda hemen yerine geliyor.

Bı akıl verin arkadaslar
  • aynı sorun bendede olmuştu biraz çay dökülmüştü ama zamanla o hatayı vermedi 1 gün verdi sadece
  • Benim herhangi birsey dökülmedi.

Hayır zaten garip olan durum hoparlör iPod harici normal çalışıyor.

Ve bu uyarıyı o kadar cok vermeye başladıki ne oyun oynayabiliyorsun nede internette gezinebiliyorsun.

Restore yapacagım ama içindeki yüklü oyunları ve programların backupini almayı bilmiyorum :)
  • Arkadaslar aynı anda birçok kiside bu problem olması mantiklimi?
    2 gündür sürekli aynı hatayı alıyorum. Arkadasın dediği gibi kilit sesleri kafası edince çalmıyor.
    Şimdi restore yapıyorum.
  • herkes bilgisayara takınca mı yaşadı şimdi son iki günde bu sorunu ? takmaya tırsıyorum şimdi :D çok garip bi hataymış yahu.

• Uyarıyı son iki saattir tekrarlamıyor.

Gecen sene ayni sorunu yasayan Bir arkadas "şarj girişini temizleyin düzelir" yazmış.

Bende bir kürdan yardımıyla tozlarını aldım. En alt kısmında obeklenmis toz çıktı ve sorun anında çözüldü. Ses normal çıkmaya başladı vede uyarıyı vermeyi kesti.

Ne garip bir hatadir bu boyle!!
  • telefonu elinizde sık sık taşıyorsanız ve de eliniz terliyorsa hep,bu sorun arada verebiliyor..bende ayda yılda bir kere tekrarlıyor bu hatayı..
  • Bu arada merak edenlere belirteyim. Dün yaptıgım temizlemeden sonra bu hatayı birdaha tekrarlamadı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.