Şimdi Ara

Bu arabanın fiyatı normal mi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • araç 2009 model ve 120 bin km de araç 40 bin tl ye alınmaz, 2009 model araç daha fazla km yapmıştır inanmayın
    40 bin tl ye ne arabalar var daha yeni modelli ve daha az km de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 9 Ocak 2016; 12:11:40 >
  • arka sağ kapıda çizik varmış :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: s700

Golf'e 'B' sınıfı diyen mi ararsın, manuel arabaya DSG patlak diyen mi? Forum iyice yoldan çıkıyor sanırım..
    Araca gelince fiyatı bir miktar daha ucuz ama abartılacak kadar kesin kazalıdır,taklalıdır diyecek kadar değil. Sağlam bir ekspertizden sonra alınabilir. Yıllıkta 15bin km den daha az yapıyorsanız performans ve yakıt olarak sizi üzmez.

Aynen doğru yazmışsınız. Adam i20 satıyor, golfe b sınıfı diyor şaka gibi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tedirgin62

quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

trendline bile olsa arka havalandırma koymuş adamlar dikkatimi çekti, bu araca ekspertiz yaptırmak şart

telden konuştum ben sahibi değilim bir arkadaşımın dedi ama araç orjinal dedi ??

bu araçlar kalemim değil onun için şu eder bu eder gibisinden size bir fikir ya da öneri veremeyeceğim fakat şu bilgileri her daim aklınızın bir köşesinde tutun;

Satın alınacak aracın muhakkak direkt ruhsat sahibi ile muhattap olun,

Yok amcamın,halamın,teyzemin,görümcemin,eltimin,kayın bacanağın,kankamın,asker arkadaşımın,sıra arkadaşımın vs gibi satıcılar ile 'iyi günler' deyin uzatmadan kapatın.

Çünkü,avanta peşine koşacak,araç sahibi başka bir rakam belirlemiştir kendi başka bir rakam telaffuz etmiştir ortaya bir kaos ve anlaşmazlık çıkabilir.

Aracın değişeni,kazası,boyası vs var ise aracın sahibi daha iyi bilir,konuya daha vakıf olduğu için aracın buna benzer durumlarını sizi daha net aktarabilir ve bilgilendirir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Super Santorelli -- 12 Ocak 2016; 16:32:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

sıfır i20 al burası Türkiye,yediğin ekmek bile hileli

Sen niye her yerde hukumeti igneliyorsun? Ne zaman mesajını gorsem hep bir anarşiklik pesindesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midesizz

quote:

Sen niye her yerde hukumeti igneliyorsun? Ne zaman mesajını gorsem hep bir anarşiklik pesindesin.

hükümetle mesajın ne alakası var,okumayı daha öğrenemedinmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Midesizz

quote:

hükümetle mesajın ne alakası var,okumayı daha öğrenemedinmi?

Okumayı öğrenemedim ama yazabiliyorum
    Sadece bu mesajında değil dikkatimi çekti hep yorumların imalı falan merak ettim niye böyle diye

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.