Şimdi Ara

Bu Bir QQ konusudur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kafayı yiycem arkadaş jungle oynuyorum botu camp ediyorum ashe biraz noob diye sonra ashe 3/1 fiklan gidiyo bizim shen napıyor ful canlı swaine gidiyo ult atıyo sebebi ne tp olmak istiyormuş ondan sonra dakka 30 olmuş ashe 32 farm abi lasthit rehberi yazdım orda hatta en sonunda ashe do basic atak when mion is low and about to die bile yazdım hani daha napmam lazım bide support iyiydi shen zaten turet dive edilince ona ful canlı turret + taunt atmak yerine tauntla kaçıyor yani alsa duble kill dakka 40 oldu ashe 35 farmda son buildini size aktaıryorum 2 doran bi boost of mıobility bide ward ve potlar bide critik pelrin hani varya saolun be

ÖZET:elom düşmüş bu eloda yanlız ve acılı bi şekilde ölcem bide bi ashe 40 dakkada 35 farm yapıyor

NOt:çok sinirliyim yazım hatam olabilir

• Hangi server? Yazdıysan bile göremedim.
  • Desene ashe 1 dk da 1 minyon u bile başaramamış :(

İngilizce olduğuna göre avrupa serverlerinden biridir w/l - dedir yada bronz V desindir :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: crypoison

Desene ashe 1 dk da 1 minyon u bile başaramamış :(

İngilizce olduğuna göre avrupa serverlerinden biridir w/l - dedir yada bronz V desindir :(

bronzum ama bronze 5 e kadar düşmedim ama bu gidişle orası göründü
  • sup oynuyorum. duo adc'm var 40. dakika da 45 minyon almış

vurdum tekmeyi yoluma devam ediyorum
  • Bir keresinde Nami oynarken yanıma Ezreal geldi beyler adc salın gerisi raad dedi adamın farmdan haberi yok kuleyi korur gibi gelişine vuruyor e atıp adamlara girip durduk yere ölüyor all chatten Nami report yazıyor sonra neden diyorum bekliyorsun diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birazdan dh çelincığr tim gelir ve der:
    Orayı hak ediyorsun, yoksa taşırdın.
  • Madem QQ konusu
    "QQ"

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genjii

sup oynuyorum. duo adc'm var 40. dakika da 45 minyon almış

vurdum tekmeyi yoluma devam ediyorum

DH den mi ? nickini ver biz onurlu ADC oyuncuları olarak onu dışlayalım

şaka lan şaka ben de pek farm yapamam ama dakka 20 140 falan olur yani, o da sürekli hyper carry oynayıp lanede üstünlük kuramamamdan

• ağır kiu kiu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.