Şimdi Ara

Bu fiyata alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba , suan tatil için Malta'dayım. Burada new 3ds gördüm bir magazada 220 euro gibi bir fiyatı vardı. Euro nun 3.20 olduğu bu günlerde fiyat sizce normal midir ? Alınabilir mi yani ? Cevaplariniz için şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• new 3ds xl ne kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Voidian

new 3ds xl ne kadar?

Sanırım 300 ~ 320 euroydu oda.

• çok pahalıymış, amazon.de'de 190 euro new 3ds xl, new 3ds te 170 euro.Ama gümrük vergisi ve kargoyla aynı şeye geliyo.Yani sen bilirsin fiyat olarak bi avantajı yok ama direk elinde olacak.
  • quote:

çok pahalıymış, amazon.de'de 190 euro new 3ds xl, new 3ds te 170 euro.Ama gümrük vergisi ve kargoyla aynı şeye geliyo.Yani sen bilirsin fiyat olarak bi avantajı yok ama direk elinde olacak.

Türkiye de new 3dsler ne civarda satılıyor acaba fiyat olarak? Hemen hemen aynı fiyatsa aliyim burdan.

• Jerit kullanıcısına yanıt
    pek new 3ds satılmıyo genelde new 3ds xl satılıyo ikisi de 1000 tl

edit:ben 2. el temiz old 3ds xl almanızı öneririm zaten 1 tane new 3ds oyunu var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Voidian -- 19 Ağustos 2015; 14:20:38 >
  • quote:

pek new 3ds satılmıyo genelde new 3ds xl satılıyo ikisi de 1000 tl

edit:ben 2. el temiz old 3ds xl almanızı öneririm zaten 1 tane new 3ds oyunu var

Maksat zelda serisini oynamak zaten , dediğiniz de mantikli teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Jerit

Arkadaşlar merhaba , suan tatil için Malta'dayım. Burada new 3ds gördüm bir magazada 220 euro gibi bir fiyatı vardı. Euro nun 3.20 olduğu bu günlerde fiyat sizce normal midir ? Alınabilir mi yani ? Cevaplariniz için şimdiden teşekkürler.

Döviz fırlamamışken tam 1 ay önce Almanyadaki Saturn mağazasından 170 € ya new 3ds aldım Malta da çok pahalıymış şu andaki döviz kurlarını düşünürsek sakın alma bekle ve imkanın varsa ilerde başka bir ülkeden alırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öz...

quote:

Orijinalden alıntı: Jerit

Arkadaşlar merhaba , suan tatil için Malta'dayım. Burada new 3ds gördüm bir magazada 220 euro gibi bir fiyatı vardı. Euro nun 3.20 olduğu bu günlerde fiyat sizce normal midir ? Alınabilir mi yani ? Cevaplariniz için şimdiden teşekkürler.

Döviz fırlamamışken tam 1 ay önce Almanyadaki Saturn mağazasından 170 € ya new 3ds aldım Malta da çok pahalıymış şu andaki döviz kurlarını düşünürsek sakın alma bekle ve imkanın varsa ilerde başka bir ülkeden alırsın

Haklısınız. Türkiye den 2.el bitane almaya karar verdim. Dondugumde bulabilirsem alıp oynayip satmayı düşünüyorum

• bence temiz 2.el al
  • Pahalı bence temiz bir 2. el daha mantıklı.=)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.