Şimdi Ara

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya sunacağı ve O'nun sonsuz affından, merhametind (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kandiliniz mübarekolsun arkadaslar inşallah bu güzel gün tüm islam alemine hayırlı olur
  • arkadaslar hepinizin kandili mubarek olsun
  • Bırakın şu topik yanlıs yerde doğru yerde olayını aksine her konuya ayrı ayrı açılmalı bu tip dinimizle ve ülkemizle ilgili özel günlerin konuları ki hatırlamayanlar bilmeyenler öğrenmiş olsun...Herkesin kandili mübarek olsun.
  • Cümlemize kardeşim herkesin kandili mübarek olsun....Bana bakın gidin banyo yapın
  • iste forum bea
    herkesin kandili mubarek olsn bunun yeri olmaz her yerde olur dmi
    eyw.
  • herkesin kandili mubarek olsun...
  • hatırlattığın için teşekkürederim
    herkesin kandilini kutluyorum....
  • bence rep işareti hiç yakışmamış konuya
  • eyw. sizlerinde kandilleri mübarek olsun...
  • BEYLER HERKES YATSIYI MERKEZ CAMİİ YE GELSİN OK?

KANDİLİNİZ MÜBAREK OLA SEVDİKLERİNİZ LE KALA
  • Saol kardeşim. Forumdaki bütün arkdaşların ve Tüm Müslüman alemin Kandili mübarek olsun. Bu güzel gece hepimiz için hayırlara ve güzelliklere vesile olsun...
  • saol seninde
  • Keşke bu topic de bir zero bir f9 topiği gibi 3-4 sayfa sürseydi...... Onlardan çok daha önemli bir topic bence....
  • bütün herkes bu foruma katılmıyo ama ben bütün türkiyenin kandiilini kutluyorum. kandiliniz mubarek olsun!!!
  • Allahımdan bu gece saglık huzur we..

+8 shard dileyeceğim
  • Tüm inanların Ragaip Kandilini kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim.Yeri değil diyen arkadaşlar hayat anı yaşamak değildir.
  • hepnizin kandili kutlarım
  • Herkes Sultan Ahmet Camiiye
  • Gerçekten de arkadaşlar DH olarak hepimizin Regaip kandili cümletten Mübarek olsun yüce ALLAH hepimizin günahlarını affetsin.
  • BÜTÜN MÜSLÜMANLARIN KANDİLİ MÜBAREK OLSUN
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.