Şimdi Ara

Bu Kadar Olmaz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dün akşam oyuna girdim ve lag vardı taxi yapacak birini aradım buldum 2 saat 300 k dedi uygun gördüm verdim 300 k 1 dk canavarlara gittik 1 canavar kesmeden adam çıktı.Hemen kötü düşünmiyim belki dc yemiştir dedim 1 dk geçti ve girdi.Neyse sevindim işte dedim ne oldu dc mi yedin aynı yerde bekliyorum hadi dedim adam dedi kimsin dedim demin partydeki kasacagın adam ben bilmiyorum ben bu carın sahibiyim ortagına dc yedirttim ve girdim dedi de inanmıyorum 300 k yürüttü bu arada odin serverinde adamın adı FATAL1TR dikkatli olun 52 lv sizde odin serverındaysanız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guardian_Hell -- 25 Ocak 2008; 3:58:13 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Lord_Rings

Arkadaşlar dün akşam oyuna girdim ve lag vardı taxi yapacak birini aradım buldum 2 saat 300 k dedi uygun gördüm verdim 300 k 1 dk canavarlara gittik 1 canavar kesmeden adam çıktı.Hemen kötü düşünmiyim belki dc yemiştir dedim 1 dk geçti ve girdi.Neyse sevindim işte dedim ne oldu dc mi yedin aynı yerde bekliyorum hadi dedim adam dedi kimsin dedim demin partydeki kasacagın adam ben bilmiyorum ben bu carın sahibiyim ortagına dc yedirttim ve girdim dedi de inanmıyorum 300 k yürüttü bu arada odin serverinde adamın adı FATAL1TR dikkatli olun 52 lv sizde odin serverındaysanız.

geçmiş olsun böle kişilerin taaaa................

olan mala olsun

• Bugünlerdede FATAL Ve Türevlerinde Birşeyler Var
    Aslında Öylelerine Çok Güzel Bir Söz Söylüyorum Adamın O Sözü Kaldırması Bayağı Bir Zamanını Alır Ama Yazamam '' Bad Words '' İçeriyor ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: H^^ERO

Bugünlerdede FATAL Ve Türevlerinde Birşeyler Var
    Aslında Öylelerine Çok Güzel Bir Söz Söylüyorum Adamın O Sözü Kaldırması Bayağı Bir Zamanını Alır Ama Yazamam '' Bad Words '' İçeriyor ...

Haklısın FATAL ve türevlerinde gerçekten bir şeyler var bunların türevlerini kurutmak lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Quaeke

Burda adamın yaptığı bi kötülük yokki direk parayı vermişsin nerden belli adamın elektrikleri kesilcek,laptop ın şarjı biticek geçmiş olsunluk bi durum yok kendi düşen ağlamaz daima elle kas bot,taksi...boş iş

Arkadaşım nasıl yok adam resmen kandırdı 300 k yürüttü oyuna girdi çıktı premiumla anında ben başka biriyim diye girdi daha da vermedi vede vermicek tamam diceksiniz 300 k sakız parası tamam ama pot parası baya bi zaten +5 almıştım sıkışıktım ama herkesin yorumu değişir yanlış anlamışsın sanırım.
  • @ScS

Teşekkürler
  • biliyorum o adamı ben ya benim arkadaşları dolandırmıştı aynı adam
  • quote:

Orjinalden alıntı: EFANDEF

biliyorum o adamı ben ya benim arkadaşları dolandırmıştı aynı adam

Arkadaşlarına da geçmiş olsun ama bari dolandırıcılık yapıyosun oyundan çıkıp 1 dk geçmeden niye giriyorsun bari 10 dk sora falan girde biraz daha inandırıcı olur diyeceksiniz ne alaka çünkü adamın premiumu var esc ye basıp restarta basar.Hemen sonra çarına tekrar girer.Dolandırıcılıpa başlar.
  • Bu işlerin garantisi yok madem o riski göze aldın buda sonuçlarından birisi gülü seven dikenine katlanır
  • Daima Taxi işine girince parayı peşin ödemeyeceksin.Yarısını başlarken yarısını bitince.En azından daha az kayıbın olur.
  • Peşin ödemezsen kasmazlar. Bana göre öle 300k ya 2 saat kasacaklarına inanma pahalı pt'ye gir yada bak listede partynin doluluguna göre katıl. Öyle kurnazlık yaptıgını sanarak kekleniyorsun haberin yok
  • Bundan sonra taxi işine girmem zaten ama girersemde dediğiniz gibi yaparım.Yorumlarınız için teşekkürler.
  • al bende o kadar
  • Heyyyyyyyttttttt
    Bu Sni Dolandıran FaTaL Bu Forumda mı ?
    Bu Forumda onlarca FaTaL Nickli arkadaş var...
    Tam bir bilgi ver..Başkaları bizi dolandırıcı olarak tanımasın..
  • FATAL Nick li Kişileri Eleştiticeğinize,Sorunu Yaşadıklarınzı Eleştirseniz Daha İyi Olur.
    FATAL Derken Arada Bana Ucu Dokunuyo Alınıyorum.
  • Böle Ciğersinlerde Var Takma ! neyse geçmiş olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: __FaTaL2__

Heyyyyyyyttttttt
    Bu Sni Dolandıran FaTaL Bu Forumda mı ?
    Bu Forumda onlarca FaTaL Nickli arkadaş var...
    Tam bir bilgi ver..Başkaları bizi dolandırıcı olarak tanımasın..

Nasıl tam bilgi veriyim yaw ne biliyim hangi FATAL bu forumda nicki FATAL1TR diye bir nick yok eğer bu forumda olsaydı heralde o nicki koyardı.Sizde hemen alınmayın caanım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: CrimeIce

Daima Taxi işine girince parayı peşin ödemeyeceksin.Yarısını başlarken yarısını bitince.En azından daha az kayıbın olur.

+1
  • quote:

Orjinalden alıntı: CrimeIce

Daima Taxi işine girince parayı peşin ödemeyeceksin.Yarısını başlarken yarısını bitince.En azından daha az kayıbın olur.

Tamam ama kabul etmiyorlar peşin istiyorlar.Diyolar ya peşin verirsin yada basıp gidersin insanlık ölmüş zaten.Cok kişili partye de girince adamlardan exp gelmiyo ben bu taxi olayına birdaha girmem zaten ama girersemde en yakın arkadaşım olmadan girmem güven olmuyor kimseye
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.