Şimdi Ara

BU MAÇ FENERİ ŞAMPİYON YAPTI TEŞEKKÜRLER BEŞİKTAŞ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sen önce evinde erciyesi yen sonra deplasmanda mersini başakşehiri yenersin. beşiktaş bugün kazansa 3. oluruz derdim de beşiktaş da bizim gibi gidiyor.
  • yav böyle başlık açıpta güldürme adamları ya, bitti artık. 2. olup ön eleme oynamaya bakmamız lazım artık.
  • Wonder Woman JL kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Damarsız

Konuyu fenerli troller basmış

ulan konu zaten Fenerbahçe konusu
  • Abi aklım almıııyooo hala nasıl umytlanabiliyosunuz nasıl şampionuz diosunuz aklınız mantımızı kesiyomu açın derin futbolu apoyu dinleyin sizi 10 katlar fblik derseniz adam dünden kabul etti erciyese puan kaybeden takımdan olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peekay

quote:

Orijinalden alıntı: kandorfeyta

quote:

Orijinalden alıntı: Peekay

quote:

Galatasaray'ın şampiyon olması benim fikrimce mümkün değil. Çok kötü futbol oynuyorlar.

Senin fikrine kalsaydı Fenerbahçe 500 milyon tazminat alacaktı.
    Boş yapma Kando son 3 hafta kalmış 2 zor deplasmanın var nasıl bir rüyadır bu

Sen önce yemeği ısmarla.

Ne yemeği ? Geldin mi buluşmaya ?
    Türkiyenin en lüks restoranında buluşalım dedim bir daha ses soluk kesildi.

Gelseydin eger dedigin gibi çingene değil sarışın tipli çocuk olsaydın sana 1000 lirada olsa yemek ısmarlayacaktım.

Ama boş yaptın her zaman ki gibi, o gün konunda herkes kaçtı sesi kesildi falan dedi sana.

Ama istersen hala geçerlidir davetim ama değilsen o fotodaki hesabıda ödersin seninle foto çekip koyarım foruma

O konu nerede görmedim? Sınırsızken açıldı herhalde.

• Şampiyon olalım 6 ay uzaklaştırırım forumdan kendimi.
  • he yav he
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Şampiyonluk için yarışan 3 takımda rezalet oyun sergiliyor neden bu kadar heyecanlı taraftarlarımız?20. kez şampiyon olunca ne değişecek 19 kere olunca Avrupa'da bu oyunla ne değişti Galatasarayımızın Uefa kupası dışında?Önce oyunlarımızı düzeltelim sonra heyecanlanaım bu oyunla Avrupa'dan boş geliyoruz. =/

modele bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rust Cohle.

Kimse kimseyi kandırmasın , bu sene %100 Galatasaray şampiyon olacak , isteyen ''ss'' alabilir.Aziz Yıldırım ve İsmail Kartal'ın sayesinde geldik bu duruma.Gerçi , İsmail hocaya suç bulmuyorum ona bu görevi veren Aziz Yıldırım :)

Gençler maçında Muslera yok. Açıkçası puan kaybı yaşayabiliriz. BJK maçı da garanti değil. Henüz hiçbir şey bitmedi.
  • Barış26 kullanıcısına yanıt
    hele şükür mantıklı bi yorum liseli gsli troller yattı heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wonder Woman JL

Pek değişen bir şey olmadı. Galatasaray 1, Fenerbahçe 2, Beşiktaş 3 olabileceği gibi; Beşiktaş 1, Fenerbahçe 2, Galatasaray 3 de olabilir. Örnek olsun diye yazdım. Her kombinasyon olabilir yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wonder Woman JL

fikrine uyduğu için mi normal karşılıyorsun ?

• amonRa kullanıcısına yanıt
    hayır normal olduğu için normal karşılıyorum en basiti iç savaş olan ukranya'da dnipro denen takım napoliyi eleyip uefa finaline yükseldi kim bilebilirdi bunu ? daha bunun gibi yüzlerce örnek var futbol bu her şey olabilir siz şimdi daha dünden şampiyonluğu kutlamaya başladınız ne olacağı belli olmaz biz 3 kere bunu ağır şekilde yaşadık.
    Şimdi diyeceksinki biz finaller iyi oynuyoruz fenerbahçemiyiz.Kim bilebilir ? top bu top girmeyince girmez şans bi yerden sonra peşini bırakır
  • quote:

Galatasaray'ın şampiyon olması benim fikrimce mümkün değil. Çok kötü futbol oynuyorlar.

Kardes sende kac kisilik var ve nasil bir hizla birbirleri arasinda gecis yapiyor cozemedim ben. Troll desem degilsin trollugunde bi adabi var sen onuda beceremiyorsun. Geriye sende kisilik bozuklugu yada cok kisilik gibi bi rahatsizlik kaliyor ki bunun olmasida kuvvetle muhtemel. Daha oncede dedigim gibi allah anana babana sabirlik versin. Sen gibileri gordukce evlenip cocuk yapmaktan soguyor insan. Zira sen gibi evladim olursa hayata kuserim.

• 3 maç önce de yazmıştım. Bjk berabere kalır ve gsyi yener dedim. Bjk berabere kaldı. G.birliği maçında gs berabere kalır diyorum şimdi. Rize maçı da gs için zor. Fb bjk gs sıralanır. Fb bjk son virajda hata haklarını bitirdiler. Ders aldılar. Sıra gs.da. Zirvenin ağırlığını kaldıramayacak gs. Fb otobüsü stada geldi ve futbolcular inmeye başladı. Tüm oyuncuların yüzünde rahatlık vardı. Ama bu hatadan sonra aziz onları rahat bırakmaz. 34. hafta şampiyon 🏆 olacağız. FB konusuna yazdım bir FB'li olarak. Başka takımlı bana cevap yazmasın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kandorfeyta kullanıcısına yanıt
    her zaman ki gibi hunharca kahkaha basarak eksiliyorum master troll usta.mesajlarını hunharca eksilemek için takipteyim.
  • sizi görünce yavaş yavaş geçen şampiyonluk heyecanımız yeni bir adrenalin kazanıyo, Allah yokluğunu göstermesin..
  • LsR kullanıcısına yanıt
    Biraz kafanı kullansan fenerin 2. lik şansının yüzde 95 olduğunu anlayabilirsin ama yok illa beyinsiz yorumalr yapıcam diyorsan buyur fenerbahçe bölümü açık sizin gibi trollere
  • Rakiplerin birinden 3 diğerinden 4 puan öndeyiz ama ne hikmetse ligi 3. sırada bitirmemiz kesinleşmiş.
    Tam tersi olsa şu an Fenerium da şampiyonluk tshirtleri basılmış Kartal Yuvasında Olcay attı şampiyonluk geldi ürünleri satistaydi.
    Hayır muhtemelen Arena da Beşiktaş'ı yendigimizde garantilemiş olup kupa alacağız ama buna rağmen en ezik biziz.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.