Şimdi Ara

bu sıcaklık normal mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • benim sempron 2600+ devamlı 52 derecede overclocklu falan değil neden bu kadar yüksek ayrıca macunu yeniledim yine aynı

• desktop için 52c biraz fazla iyi bir soğutucu almanı tavsiye ederim bu mevsimlerde 52c ise yazın 60'ın üstüne çıkar.
  • zaten ojinal fan değil üzerindeki aurocool marka amd2800+ üzeri fan var saf bakir soğutuculu olandan bana çok yüksek geldi orjinal fan takılı olduğunda da aynı sıcaklık var bunu bi türlü anlamadım.
  • bence sen o işlemcinin çekirdeğinin ne olduğuna cpu-z den falan bak kandırılmış olmayasın ya da işlemciye giden voltaja bak
  • bios update i dene ve mobomonıtor kullan buyuk bır ıhtımalle mobo ısıyı yanlıs okuyor
  • en önemli şeyi söölememmişsin... anakartın ne? mesela bende epox 8rda+ ve 2500+ var.. direk çekirdeğe değen bi ısı sensörü var kartta. o yüzden diğer kartların ölçtüğünden 8 derece fln fazla ölçüyo...
  • selam, öncelikle ilginize tesekkür ederim. anakartım GIGABYTE , 7NF-RZ NFORCE2 AMD ANAKART 512 ami1 ddr400 ram, 40gb seagete hdd 7200, 256mb sappihire 9550 ek.,var . ayrıca kasanın içi çift fanlı
  • işlemciyi söylemeyi unutmuşum amd sempron 2600+
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.