Şimdi Ara

Bu sistemde uyumsuzluk var mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 2019daDHyekatilmak

Hocam sistem güzel bütçeniz dahilinde. imkân varsa anakartı biraz daha üst seviye seçebilirsiniz. Uzun vadede ryzen 7 işlemci için sıkıntı çıkarabilir. Oyun derdiniz yok zaten belirtmişsiniz belki ikinci elde rx 570 alabilirsiniz 70-80 eu arasında.
    Edit:https://www.amazon.de/gp/product/B07MGPH9R9/ref=as_li_qf_asin_il_tl?ie=UTF8&tag=httpwwwzenchi-21&creative=6742&linkCode=as2&creativeASIN=B07MGPH9R9&linkId=dcea90683b5dfc28c8cc70242389e7f7

57 eu şu anda gözüken fiyatı
    Anakartı belki msi gaming yapabilirim 90 euro ama o zaman işlemciyi ryzen 5 2600x yapmam gerekecek değer mi bilmiyorum. 2. Elde temiz güvenilir ekran kartlarını genelde Almanlar satıyor ve sıfırına yakın fiyatları. Ucuz olanlarda Türklerin ilanlarında görüyorum ama üzülerek söylüyorum çoğunun sonu gelmiş oluyor buraya yeni geldim 1 yıl oldu tecrübe ettim belki burda yaşayanlardan kozanlar olacak ama yemin ettim Almanya’da bir Türkten 2. El asla bir şey almayacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Hocam sistem güzel bütçeniz dahilinde. imkân varsa anakartı biraz daha üst seviye seçebilirsiniz. Uzun vadede ryzen 7 işlemci için sıkıntı çıkarabilir. Oyun derdiniz yok zaten belirtmişsiniz belki ikinci elde rx 570 alabilirsiniz 70-80 eu arasında.
    Edit:https://www.amazon.de/gp/product/B07MGPH9R9/ref=as_li_qf_asin_il_tl?ie=UTF8&tag=httpwwwzenchi-21&creative=6742&linkCode=as2&creativeASIN=B07MGPH9R9&linkId=dcea90683b5dfc28c8cc70242389e7f7

57 eu şu anda gözüken fiyatı
    Anakartı belki msi gaming yapabilirim 90 euro ama o zaman işlemciyi ryzen 5 2600x yapmam gerekecek değer mi bilmiyorum. 2. Elde temiz güvenilir ekran kartlarını genelde Almanlar satıyor ve sıfırına yakın fiyatları. Ucuz olanlarda Türklerin ilanlarında görüyorum ama üzülerek söylüyorum çoğunun sonu gelmiş oluyor buraya yeni geldim 1 yıl oldu tecrübe ettim belki burda yaşayanlar bana kızacaklar ama yemin ettim Almanya’da bir Türkten 2. El asla bir şey almayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYNO -- 19 Şubat 2020; 18:2:53 >

• Fiyatlara bak be. İnsanın oturup ağlayası geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: endurable

Fiyatlara bak be. İnsanın oturup ağlayası geliyor.
    İnan 2 hafta önce çok çok daha uygundu şu virüs olayı ram monitör ve anakart fiyatlarını erkiledi

• quote:

Orijinalden alıntı: endurable

Fiyatlara bak be. İnsanın oturup ağlayası geliyor.
    İnan 2 hafta önce çok çok daha uygundu şu virüs olayı ram monitör ve anakart fiyatlarını erkiledi

• VYNO V kullanıcısına yanıt
    Crucial Ballistix Sport LT BLS2K8G4D30AESBK 3000 MHz, DDR4, DRAM, Desktop Gaming Speicher Kit, 16GB (8GB x2), CL15 (Grau)
    www.amazon.de
    Crucial Ballistix Sport LT BLS2K8G4D30AESBK 3000 MHz: Amazon.de: Computer & Zubehör
    https://www.amazon.de/dp/B07MGPH9R9/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_n5utEbARNFYP0

Seçtiğiniz ramden 20 euro daha uygun gözüküyor (kargo vs var mı bilmiyorum almanca yok bende) bu farkı anakart bütçenize ekleyebilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Crucial Ballistix Sport LT BLS2K8G4D30AESBK 3000 MHz, DDR4, DRAM, Desktop Gaming Speicher Kit, 16GB (8GB x2), CL15 (Grau)https://www.amazon.de/dp/B07MGPH9R9/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_n5utEbARNFYP0

Seçtiğiniz ramden 20 euro daha uygun gözüküyor (kargo vs var mı bilmiyorum almanca yok bende) bu farkı anakart bütçenize ekleyebilirsiniz.
    Şimdi gördüm bunlar eski fiyatına inmiş tekrar evet mantıklı Teşekkür ederim kargosu bedava.

• quote:

Crucial Ballistix Sport LT BLS2K8G4D30AESBK 3000 MHz, DDR4, DRAM, Desktop Gaming Speicher Kit, 16GB (8GB x2), CL15 (Grau)https://www.amazon.de/dp/B07MGPH9R9/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_n5utEbARNFYP0

Şimdi gördüm bunlar eski fiyatına inmiş tekrar evet mantıklı Teşekkür ederim kargosu bedava.

• öncelıkle tek 16 YERINE 2x8 yapın.

anakartınızı degıstırme sansınız varsa ona bı tık ust modellere bakın.

ram daha ıyı overclocklanan balıstıxlere bır bakın. fıyat farkı yoktu tr de. (imzamdaki)

render işi daha cok fotografık işlerse o monitörü de değiştirmeniz gerekir ...
    TN panel işinizi gormez...
    www.idealo.de
    GigaByte B450 Gaming X ab 88,99 € | Preisvergleich bei idealo.de
    https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/6567458_-b450-gaming-x-gigabyte.html

Anakart olarakta en uygun atx model bu sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: acura07

öncelıkle tek 16 YERINE 2x8 yapın.

ram daha ıyı overclocklanan balıstıxlere bır bakın. fıyat farkı yoktu tr de. (imzamdaki)

Türkiye’de güzel bir ıps monitörüm vardı buraya taşıyamadım dönünce yine zor olacak o yüzden çok para vermek istemiyorum açıkcası. Bir sürü eşya aldım burda kalıcı değilim kalmayı düşünmüyorum 2-3 yıl sonra dönerken çok zor olacak geri getirmek hepsini. Anakartı msi gaming plus 89 euro onu alabilirim onda 4 slot var böylelikle 8x2 için daha uygun olacak. Öneriler için teşekkür ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: acura07

öncelıkle tek 16 YERINE 2x8 yapın.

Türkiye’de güzel bir ıps monitörüm vardı buraya taşıyamadım dönünce yine zor olacak o yüzden çok para vermek istemiyorum açıkcası. Bir sürü eşya aldım burda kalıcı değilim kalmayı düşünmüyorum 2-3 yıl sonra dönerken çok zor olacak geri getirmek hepsini. Anakartı msi gaming plus 89 euro onu alabilirim onda 4 slot var böylelikle 8x2 için daha uygun olacak. Öneriler için teşekkür ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: VYNO

Alıntıları Göster
    ucuz yolluda olsa elınızden cıkartırsınız. TN panelle fotograf işleyemezsınız :)
    belkı 19 " lere bakabılırsınız bu fıyatlara bulunur...

TN ekrandan cok daha verımlı olur 19" olsa bıle.

bu ısten para kazanıyorsanızda bırıne hedıyede edebılırsınız alamanyada

• Görünüşe bakılırsa dönerken bir ev dolusu eşyayı dağıtıp geleceğim 😀 fotograf grafik işi hobi ayda bana stock sitelerinden en fazla 100 dolar getiriyor ama ilerde belki artabilir.

• Görünüşe bakılırsa dönerken bir ev dolusu eşyayı dağıtıp geleceğim 😀 fotograf grafik işi hobi ayda bana stock sitelerinden en fazla 100 dolar getiriyor ama ilerde belki artabilir.

• 21 inç monitör nedir yahu her şeyden azalt onu büyüt, bu zamanda 27'den aşağısı olur mu, bahsettiğin işler ve Geforce now için
    güçlü bir sisteme ihtiyaç yok.
  • diğer şeylerden kıs ekran kartından kısma 1030 çöpden beter biraz insaf 3200lük ram alıyorsun ryzen 7 alıyorsun üzerine gt 1030mu alıcaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 19 Şubat 2020; 18:41:0 >
  • P4 islemcili kasa topla 100 tl ye öyle oyna gefors navın varsa

gene araştırın ebay kleinanzeigen ede bakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: PC Meraklısı Görkem

P4 islemcili kasa topla 100 tl ye öyle oyna gefors navın varsa
    Adobe programları kullanacağım oyun için GeForce now fazlasıyla yetiyor

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.