Şimdi Ara

BU SİSTEME BU PSU YETER Mİ ?? ACİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Intel i3 lga 540 3.06 ghz.... gigabyte h55m ud2h..... hi level 1333 mhz ddr3 2X2GB...... WD 500GB hdd ....... asus vento ta-k 51 350W......... samsung 22x dvd r-w.....
    şimdilik sorun yok ama yarın n-vidia gs 430 alacam eğer yetmezse on board kullanmaya devam edecem acil cevaplarınızı bekliyorum tşkkrler

• arkadaşaım en az gerçek 450 500 watt bir güç kaynağı alsan daha iyi olur bu güç kaynağı biraz tehlikeli olur bu sisteme
  • quote:

Orijinalden alıntı: aşkacısı

arkadaşaım en az gerçek 450 500 watt bir güç kaynağı alsan daha iyi olur bu güç kaynağı biraz tehlikeli olur bu sisteme

Öncelikle ilgilendiğin için teşekkür ederim. tehlike derken nasıl bir tehlike biraz bilgilendirir misiniz psu da (gerçek 500w) 80-90 tl.
    ekran kartını zor alıyorumi
    çok tehlikeli ise ekran kartını hemen iptal edeyim...
  • tehlikeli dediysem öyle oc falan yapmazsan yeterli gelebilir ve o 350 watt gerçek 350 watt değerini verebilirse yeterli gelecektir am 350 watt yazıpta 250 watt ı zor veren psu lardan ise o zmn başın ağırır biraz
  • ama aldıysan hayırlısı olsun diyelim
  • psuyu almadıysan en azından gerçek 500w alkı ılerdede işine yarasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: aşkacısı

ama aldıysan hayırlısı olsun diyelim

teşekkürler. cevap gelmedi kimseden.. ekran kartımı aldım ama görüntü onboard dan daha kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: wesker7

psuyu almadıysan en azından gerçek 500w alkı ılerdede işine yarasın

yanlış anlaşılma var kasadaki psu ile yetinecem ekran kartı alacam kasada 350w var yeter mi diye sormuştum aldım artık yinede ilginize teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.