Şimdi Ara

Bu Sisteme Uygun Anakart Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba uzun zamandır donanım takip etmedim o yüzden daha güncel bilgiye sahip arkadaşlardan fikir almak istiyorum.

Parça parça birkaç ürün aldım. 550W Gigabyte kasa, Asus R9 270 ekran kartı, AOC E2461FWH monitör, Sandisk 256gb SSD, 2TB WD harddisk ve dvdrom şu an mevcut. İşlemci olarak i5 4690 alayım diyorum overclockla uğraşmam büyük ihtimalle.

Böyle bir sistem için orta yollu bir anakart önerir misiniz? Bir de uygun ram önerilse süper olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inishmore -- 6 Eylül 2014; 3:22:09 >

• Hocam birde şu siteden işletim sisteminize uygun en güncel sürücüyü indirip kurun bakalım;

http://www.realtek.com/downloads/downloadsView.aspx?Langid=1&PNid=14&PFid=24&Level=4&Conn=3&DownTypeID=3&GetDown=false
  • başka bir konuya yazacaktınız sanırım, pek alakalı olmadı çünkü :)
  • Hocam cevabı düzeltiyorum hemen Ama ben bu konuya hiç girmedim. Msi kartında sorun olan birine yazarken uzun süre bekledim ve forumda hata oluştu yorum buraya mı gelmiş ne olmuş anlamadım

Hocam anakart + ram için ne kadar bütçeniz var peki ?
  • Ram fiyatları uçmuş açıkcası çok bir şansım yok gibi. Anakart için maksimum 400 ram için ise 2x4GB (1600mhz) artık uygun ve performanslı ne kadara bulursam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.