Şimdi Ara

BU SİSTEMİ 2000 TL'YE NASIL DÜŞÜRÜRÜM?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler, yine ben, ama bu son olacak çünkü sistemi cuma ya da ertesine alıyorum.
    Bir bakın 2000'e düşürebilir miyiz bu sistemi? Değiştirilmesi gereken parçaları da söyleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metobayrak -- 1 Temmuz 2014; 15:15:27 >

• Güç kaynağı vs650 olabilir.
    Edit: ozel bi yeri yoksa dvd yazıcı çıkarılabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KapıcıHamza -- 1 Temmuz 2014; 15:14:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KapıcıHamza

Güç kaynağı vs650 olabilir.

Hocam o güç kaynağı 80+ değil bilmiyorum tam olarakta % kaç verimliliği vardır?
    Ayrıca dvd yazıcı o kasada yok evde lazım olur diye seçtim doğru mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metobayrak -- 1 Temmuz 2014; 15:25:36 >
  • metobayrak M kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla gerçek 600 watt güç verebiliyor. Ki zaten sizin seçtiğiniz güç kaynağı 600 watt yanilmiyorsam

• Zalman z5 plus + corsair vs 650 psu

• Hiç uğraşma direkt Corsair 200r al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metobayrak

Beyler, yine ben, ama bu son olacak çünkü sistemi cuma ya da ertesine alıyorum.
    Bir bakın 2000'e düşürebilir miyiz bu sistemi? Değiştirilmesi gereken parçaları da söyleyin.

Fiyat düşürmek için, şimdilik bellek 4GB tek modül olarak alınıp, ileride 4GB bellek daha alınarak (2x4GB) DUAL olarak kullanılabilir.
    GSKILL 4GB Ripjaws DDR3 1600MHz CL9 1.5V Tek Modül Ram

• quote:

quote:

vs650 12v kanalından 600w verir. o fiyata alınabilecek en iyi psu' idir. dvd ile işin olacağını düşünmüyorum onuda sistemden çıkartabilirsin ya da arkadaşında dediği gibi 4gb ram ile başlayıp, 4 ilave ile de günü kurtarabilirsin.

edit : imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shagunz -- 2 Temmuz 2014; 0:28:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shagunz

quote:

quote:

vs650 12v kanalından 600w verir. o fiyata alınabilecek en iyi psu' idir. dvd ile işin olacağını düşünmüyorum onuda sistemden çıkartabilirsin ya da arkadaşında dediği gibi 4gb ram ile başlayıp, 4 ilave ile de günü kurtarabilirsin.

edit : imla

Hocam dvd rom'u sonradan alayım ozaman? Peki kasa olarak öyle mi kalsın yoksa bi öneriniz var mı?
    Mesela hiç uğraşmayıp direk şu kasayı alsam?
    http://www.vatanbilgisayar.com/horse-916p-80plus-750w-midt-atx-siyah-kasa.html?srt=UP#yorumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metobayrak -- 2 Temmuz 2014; 16:09:55 >

• metobayrak M kullanıcısına yanıt
    hayir yahu. bulaşma bu tarz kasalara. zalman z3 + corsair vs650 aliniz oldukca hesapli bi ikili. eger begenmediyseniz cooler master storm sniper' a yonelebilirsiniz.storm sniper oldukca kaliteli, devasa ve fonksiyonel bi kasadir. bizzat kendim kullaniyorum.

• RAM'i 4 GB yap. O.C yapılmayacaksa anakart G-43 alabilirsiniz. Son olarak Z5 alabilirsiniz kasa olarak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.