Şimdi Ara

Bu siteye erişim milli eğitim bakanlığı tarafından engellenmiştir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
7.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gerçekten o bilgisayarlar bizim vergilerimizle belki yardımlarla vs alınıyor ayıp ama..
  • hiç öyle şeyler demeye hakkınız yok bizim okulun (özel okul) yaklaşık 45-50 tane bilgisayarı var öğrenciler kullanması için 7-10 yaş arası haftada 40-45 dk oda flash oyun oynatıyolar

sizce işe yarıyomu al kullan mis gibi 2048kpbs flash oyuna gideceğine bari knight online na mu online na falan gitsin
  • Bence film indir izle biraz kültürün artar hem. Ko mu felan neymiş :> Farklı boyutlardaki aynı yaratığı kes dur bütün gün.
  • quote:

Orjinalden alıntı: i90tekmen

yuh artık yani, okulun internetini öğrenciler yararlansın diye vermişler. Senin ne hakkın varki özel işlerinde kullanmaya ? Git bir cafeye orda oyna

quote:

yuh artık yani, okulun internetini öğrenciler yararlansın diye vermişler. Senin ne hakkın varki özel işlerinde kullanmaya ? Git bir cafeye orda oyna

Evet bu ülkenin başbakanı, bakanı,seçim propagandası için devletin arabasıyla gitsin, devletin uçağını özel işlerinde kullansın; bizim dağ başında eğitim öğretim yapmaya çalışan öğretmenimiz, interneti özel işlerinde kullandığı için kınansın, ayıplansın.. Olur mu böyle şey. Yazık....

Düzeltme: imla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıdemli Yarbay -- 13 Temmuz 2007; 1:15:24 >

• Özel iş nedir ya anlamadım. Okulda hali hazırda duran interneti kullanmak suçmu yani. Allah'ım ne zihniyet sanki interneti kullanınca ekstradan para ödenecek. Zaten bu zihniyetle bazı okullara gönderilen bilgisayarlar kutularından bile çıkartılmadan çürümeye terk ediliyor. Nedir bozulursa yada bir şey olursa en iyisi kullanmamak. Çocukları hakkı diye düşünüyorsanız sanırım kimse çocukların kullanması gerektiği zaman da kullanmıyor. Ama bu milli eğitim de işin çırkını çıkarttı her yere yasak koymuş. Ona yasak buna yasak internette gezinemiyorsun. O zaman yerel ağ gibi bir şey yapsın sadece kedi sitelerine bağlansın. Ne anlamı kalıyor. Kısıtlamacı zihniyet ne olucak.
    Her şeyimizden kısılıyor, bari sınırlı olan interneti kullanmamıza laf etmeyin. Sanki devlet batıcak

• quote:

Orjinalden alıntı: dejaay

quote:

quote:

Evet bu ülkenin başbakanı, bakanı,seçim propagandası için devletin arabasıyla gitsin, devletin uçağını özel işlerinde kullansın; bizim dağ başında eğitim öğretim yapmaya çalışan öğretmenimiz, interneti özel işlerinde kullandığı için kınansın, ayıplansın.. Olur mu böyle şey. Yazık....

Düzeltme: imla..

Arkadaşın dağ başında olduğu da öğretmen olduğuda yok bir okulun internetine wirelessden bağlanıyor işte ispatıhttp://forum.donanimhaber.com/m_15527076/mpage_1/key_//tm.htm#15624971 öğretmen olsada dağ başında olsada durum tasvip edilemez devletin imkanlarını kendi çıkarları doğrultusunda kullananlar gibi

• Bırakalım bütün öğretmenler dağ başında ko oynasın o zaman. Sonra bu bakanlar başbakanlar neden bıdı bıdı yaptı diye serzenişte bulun. Onlar zaten toprakta yetişiyo hiç öğretmen yüzü görmüyo onlar..Şunu da ekliyim siyasi partiler devletten afedersiniz öküz gibi para alıyolar zaten propaganda faaliyetlerini yürütmek için, yasalarda var bu. Sen git çamur at izi kalsın kampanyasına başka bir yerde devam et. Konuyu bile okumamışsın, dağ başında eğitim öğretim yapan öğretmenden bahsediyosun..hemde yaz tatilinin ortasında...
  • Neyin tartışmasını yapıyorsunuz?
    Laptopla adam şifresiz bağlantı bulmuş;girer.
    Zaten onun kullanılmamasını isteyen şifre koyar.
    Alan memnun satan memnun.
  • Bende proxy siteleride işe yaramıyo neden derseniz fortiGuard die bı zıkkım var.Çoğu proxy sitelerini tanıyo.

Bana proxy siteleri söyleyebilirmisiniz şöyle pek bilinmeyelenlerinden.
  • quote:

Orjinalden alıntı: faithlesszombie

Bırakalım bütün öğretmenler dağ başında ko oynasın o zaman. Sonra bu bakanlar başbakanlar neden bıdı bıdı yaptı diye serzenişte bulun. Onlar zaten toprakta yetişiyo hiç öğretmen yüzü görmüyo onlar..Şunu da ekliyim siyasi partiler devletten afedersiniz öküz gibi para alıyolar zaten propaganda faaliyetlerini yürütmek için, yasalarda var bu. Sen git çamur at izi kalsın kampanyasına başka bir yerde devam et. Konuyu bile okumamışsın, dağ başında eğitim öğretim yapan öğretmenden bahsediyosun..hemde yaz tatilinin ortasında...

4 sene, itilmiş kakılmış bi doğu köyünde görev yaptım, çatır çatır da devletin bilgisayarını özel işlerimde kullandım, oyun oynadım, müzik dinledim; bana laf söyleyecek adamın da alnını karışladım. O nedenle kimin ne yapacağını öğretmek sana düşmez.

Ben yukardaki cevabı, alıntı yaptığım arkadaşların yazdıklarına hitaben yazdım.. Konuyu senden önce okuduğum aşikar.. Bilmediklerin, yaşamadıkların hakkında yorum yapma... Yaşın küçük galiba bilmiyorsun, yazın da okullar açıktır..

• quote:

Orjinalden alıntı: dejaay

quote:

Orjinalden alıntı: faithlesszombie

Bırakalım bütün öğretmenler dağ başında ko oynasın o zaman. Sonra bu bakanlar başbakanlar neden bıdı bıdı yaptı diye serzenişte bulun. Onlar zaten toprakta yetişiyo hiç öğretmen yüzü görmüyo onlar..Şunu da ekliyim siyasi partiler devletten afedersiniz öküz gibi para alıyolar zaten propaganda faaliyetlerini yürütmek için, yasalarda var bu. Sen git çamur at izi kalsın kampanyasına başka bir yerde devam et. Konuyu bile okumamışsın, dağ başında eğitim öğretim yapan öğretmenden bahsediyosun..hemde yaz tatilinin ortasında...

4 sene, itilmiş kakılmış bi doğu köyünde görev yaptım, çatır çatır da devletin bilgisayarını özel işlerimde kullandım, oyun oynadım, müzik dinledim; bana laf söyleyecek adamın da alnını karışladım. O nedenle kimin ne yapacağını öğretmek sana düşmez.

Ben yukardaki cevabı, alıntı yaptığım arkadaşların yazdıklarına hitaben yazdım.. Konuyu senden önce okuduğum aşikar.. Bilmediklerin, yaşamadıkların hakkında yorum yapma... Yaşın küçük galiba bilmiyorsun, yazın da okullar açıktır..

İsterseniz okuluda kapatın.. Rahatınızı bozmayalım..

Hz. Ömer, gece evinde devlet işlerini gördükten sonra, devlete ait mumu söndürür. Evinin mumunu yakardı. Siz örnek olmanız gerekirken ben oyun oynadım müzik dinledim, laf söyleyeninde alnını karışladım diyorsunuz. Bana söyleyecek bir şey kalmadı zaten dediğiniz gibi, ne yapıyorsanız yapın.

• 195.175.39.39
    195.175.39.40
    bi de bunları denermisin
  • ultrasurf programını indir o zaman çalısır
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.