Şimdi Ara

Bu Türklere Hic guven olmuyor(dolandıran rogue_turk (alps)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • A rkadaslar benım 14 lvl lık cagarıp alps serverında dolandırıldım cok kotu bır durum hıc param hıc esyam kalMAMISıs arkdaslar bu tobe tobe ınsan olmayan turkun adı rogue_Turk arkdaslar sız bı bu server da mıllete dermısınız ks yapsınlar benım ıngılızcem yok we arkdaslar sıze yalwarıoyoru m ban ya 50k weya bı 14 yada 13 lvlık spear werın lutfen cok kotu durumdayım suanda elım ayagım tırıor nasıl yaparım bole salaklıgı ...(gercekten ama gercekten aglıyorum suan ama gercekten geecnın bı yarısı aglıorum)YA DA SIZ DEN HIC BISI ISTEMIORUM BEN BU OYUNU BIRAKIYORUM ARKDASLAR BEN LVL 14 YAPANA KADAR ANAM AGLIO SP FARMİNG SPEAR FULL İNT SU ANDA AGLIORUM YAW COK UZGUNUM GOZUM DEN YASLAR NASIL AKIYO BILEMESSINIZ CUNKU O ADAMA DEVAM EDEMEM ADAM SP LERIMI KULLANMIS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemo07 -- 12 Temmuz 2006; 2:26:10 >

• arkdasım aglıcak gıbı oluyorum da ne demek ev gol oldu ben gercek ten aglıorum ben tekrar terar daha nası oynucam bu oyunu
  • arkadaşım lvl 14 charın gitmiş o kdr üzülme sp farmda yapma str char aç bndn sana tavsiye
  • Arkadasım tamm ıyı os ta bunu bana yapanın turk olması kotu we ben daha yaneyım lvl 14 yapmak ıcın cok ugrasmıstım brnım str de wardı ama zevk almıodum nuker olcak tım of of of bana alps da bi 20k were bılcek bırı war mı??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemo07 -- 12 Temmuz 2006; 2:27:30 >
  • eli ayağı titremek?? ağlamak??

• bence yeni bir char aç onun spear ını al hiç kimseye güvenme
  • Senin Önce Türklerden Korkman Gerekiyor Zaten...

Neyse.. Oyun İçin Kendini Üzmeye Deymez Bi Kaç Sene Sonra Ulan Ben Bu Oyun İçin Ağlamıştım Diyip Kendi Şaşkınlığına Yanarsın..

Geçmiş Olsun Ne Diyelim Dikkatli Olman Dileği İle...
  • arkadasım lvl 14 char dedigin nedir ki bence bosuna gozyası dokmussun sen 1 gun icinde lvl 15 i geciyor cogu sp farm yaparak ustelik fazla ustunde durma yola devam...
  • Aç yeni charını, al eşantiyon gold ve silver ticketini, kas 3 saatte lvl 20 yi. Ağlamak ne ööle lvl 14 char için.
  • tamam arkdaslar ben yeni char acsam su yeni bisiler weriolar bana hani %100 exp falan bunlar ne ıse yarıo
  • cok ise yarıyor gunluk exp kagıdı onlar,saglam kasarsan bir gunde guzel lvl alırsın...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.