Şimdi Ara

Bugün kü istanbul park da ki yarışda SKANDAL!!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
6.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu iş bize yakışmadı o kadar para harcadınız biraz daha harcasanız ne olurdu ki çevre planlaması sıfır
    çevre sıfır

duruma bak
    piste köpek girdi
    war mı böle olay başka bi yerde
  • Paris te araba kiralamaya gittik şimdi , firmada avis sanırım ,
    havalimanında girdik neyse seçtik arabayı alıcaz ordan genel müdür tipinde kordinatör sıfatında babacan bir ai çıktı geldi ,
    selamın aleykum dedi
    Adam Türk müş biraz konuştum işte burada kullanabilirmiyim bilmiyorum falan dedim ben ,
    hacı istanbuldan gelmedinmi sen dedi
    evet dedim
    kullanamassan ayıp dedi biraz muhabbet ettik sonra aldım arabayı ( peugeot 1007 ( 107 değil 1007 ) ) çıktım caddeye .
    gerçekten saygı çerçevesinde , trafik ışığı olmayan göbek dönüşlerinde insanlar inanılmaz ayarlı . tek bir korna çalmıyor biri selektör atmıyor aracı çektim kenara
    bu ne biçim bir medeniyet dedim . İnanın alışınca bu kaosuda arıyorsunuz.

sabah sabah 50 tane macera yaşamadan , 2 tane kamyonla cebelleşmeden ,
    sol şeritteki sellektörlere uyuz olmadan , arkana takılan ticarilere aldırış etmeden saygılı bir 1 hafta geçirdim.

bakınız: bunuda görmeden ölmiyeceğim*

demek istediğim getirin o adamları sokun bizim trafiğe 10 dakikada hepsi sapır saır dökülür.

• İnşallah takvimden çekerler Türkiye'yi de hepsi aç kalır, koca pist de bir taraflarına kaçar.

Bkz. Olimpiyat Stadı. (Asıl adı Atatürk Olimpiyat Stadı, ama ben Ata'nın adını yakıştıramıyorum o stadyuma..)

Yolsuz stadyum.

Bugün kü istanbul park da ki yarışda SKANDAL!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: joushkun

İnşallah takvimden çekerler Türkiye'yi de hepsi aç kalır, koca pist de bir taraflarına kaçar.

Bkz. Olimpiyat Stadı. (Asıl adı Atatürk Olimpiyat Stadı, ama ben Ata'nın adını yakıştıramıyorum o stadyuma..)

Yolsuz stadyum.

Hangi mantıkla açıldı ne umuldu ne bulundu çok merak ediyorum. Trafiği de cabası.

Maç bile yapılmıyor oyuncuları geçtim seyircilerin hepsi şikayetçi idi durumdan.

Aşırı bir rüzgar çarpması mevcutmuş ben gitmedim ama öyle deniyor. Mimariyesinde bir hata mı varmış nedir.

• o plakayı uyanık bir göçmen türk arkadaşımızın işidir kesin .bulgarlar onu akıl edemez. bu işin içinde türk parmağı var....
  • quote:

Orjinalden alıntı: telenor

o plakayı uyanık bir göçmen türk arkadaşımızın işidir kesin .bulgarlar onu akıl edemez. bu işin içinde türk parmağı var....

keisnlikle. Türk yine Türklüğünü yapmış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: indifferent_00

bu iş bize yakışmadı o kadar para harcadınız biraz daha harcasanız ne olurdu ki çevre planlaması sıfır
    çevre sıfır

duruma bak
    piste köpek girdi
    war mı böle olay başka bi yerde

olmazmı kangurusundan,dağ tavşanına kadar benzerleri mevcut(çarpmamak şartıyla).hatta piste reklam panosu bile düşmüş zamanında,onuda geçtim en kötüsü piste giren insanlar bile varsadece bizde olan bir olay değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M J -- 12 Mayıs 2008; 21:53:25 >
  • suç pilotta koca yoldaa gel çarp köpeğe. gerçektende sevimliymiş siyahlı beyazlı bişey yazık olmuş bence yanından geçebilirdi yoksa bilerek çarpmış olabilirmi sinirlenip..
  • köpekin cinsi nydi acaba?
  • pilot haklı olarak ezdi bence çünkü başka ülkelerdeki pistlerde böyle bi rezaletle karşılaşmamıştır
    ilk defa pistte köpek gördüğü için şaşırıp çarpmıştır.
  • Turkiyeninde Yapcagi İs Zaten Bu Kadar Ne Olcak Acaba Bunun Sorumlusu Arandimi
  • Sorumlular tabiki cezalandırılmalıdır ama yıllardır batının türkiyeyi aşağılaması,küçük görmesi o kadar içimize işlemişki artık kendi kendimiz aşağılıyoruz.Türkler uzayda ,türk yapımı değil mi,hiçbişeyi beceremiyoruz vs vs....Ne olur bunun farkına varın ,kendimize olan güvenimizi yok etmek istiyorlar.
  • yuhh
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.