Şimdi Ara

BUGÜN PAZARTESİ VE K.O. DURUO VE SONSUZA KADARDA BÖLE OLUCAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • geçenlerde bir arkdaş vardı işte p.tesi görüşürüz falan pazartesi bitti salı ya geçicez Knight Online halan ayakta . Bilip bilmeden Konu açanlara Ne oldu ?? Pazartesi görüşcez diyenlere ? Knight Online nın kapanması demek Türkiyenin Imf ye Borcunu kapatması gibi bir şey demek Herkese iyi oyunlar

• knightı sürekli oynıyan insanlar bile bu oyunun sigara gibi bırakılması gereken bişey olduğunu ve asosyallik yaptığını açık yüreklilikle söylüyor.

bu bağlamda başlığında yazdığın gibi sonsuza dek sürecekse sen sonsuza dek asosyal kalıcaksın
  • Az Öncede Söyledim Knight Bi Oyun Değil Bir Felsefedir Arkadaşlar
  • BENDE KNİGHT OYNUYORUM.BENDE ASOSYALİM.AMA HAYATIMDAN MEMNUNUM!

ASOSYAL YAPIOSA YAPIO BANANE BEN KNİGHTIMI OYNUOMMU GERİSİ BENİ İLGİLENDİRMEZ
  • quote:

Orjinalden alıntı: asabi_troll

knightı sürekli oynıyan insanlar bile bu oyunun sigara gibi bırakılması gereken bişey olduğunu ve asosyallik yaptığını açık yüreklilikle söylüyor.

bu bağlamda başlığında yazdığın gibi sonsuza dek sürecekse sen sonsuza dek asosyal kalıcaksın

ama bu herkes için deıl ben gezıorum da tozuorum da her hafta sonu bakırköy de tunnel deyım gelın takılalım orda ben deılım yanı asosyall
  • quote:

Orjinalden alıntı: asabi_troll

knightı sürekli oynıyan insanlar bile bu oyunun sigara gibi bırakılması gereken bişey olduğunu ve asosyallik yaptığını açık yüreklilikle söylüyor.

Dostum Ne alakası var ayrıca benim oyun oynadığımı nerden biliyorsun ? sadece knight ın çok çok uzun süreler varolacığını söylemişim tabiki bu zaman içerisinde sürekli oyuna bağlı kalan yaşayan insanlara asosyal diyebilirsin tabi bu süre içinde playerler 3249838498 kere değişir. İnternet cafe işletipte oynayan ne o zaman onlardamı asosyal ? adamların işi bu ..
  • ya kapanmaz allah askına ınanmayın ya
  • K0 Kadar deLice saLakca bir oyun yok ama bu oyun kapanmadığı sürece bırakmak ve aLdığınız zararLarın farkını varmak zor eskinden okuLda bi sucukLu tost yerken [yarım ekmek] şuan tam ekmek karışık yiyorum her hafta bir fiLm ' e gidiyorum şifremi unuttum tuşu geLince charı satmayı düşünüyorum.
  • bunları çıkaran arkadaşlar milleti korkutma ve carlarını hemen ucuzu sattırmak ve piyasayı düşürmektir
  • Bu oyun kapanırsa ödenen bütün paralara yazık olur premium gb vs.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ardıç2007

geçenlerde bir arkdaş vardı işte p.tesi görüşürüz falan pazartesi bitti salı ya geçicez Knight Online halan ayakta . Bilip bilmeden Konu açanlara Ne oldu ?? Pazartesi görüşcez diyenlere ? Knight Online nın kapanması demek Türkiyenin Imf ye Borcunu kapatması gibi bir şey demek Herkese iyi oyunlar

o arkadaşın dediği pazartesi geçen haftaydı zaten aradan 1 hafta geçti tık yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.