Şimdi Ara

bulaşık deterjanı ile araç yıkama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
7.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir kaç forumda görmüştüm fairy marka deterjan ile araçların çok temiz olduğu yazılıydı.bu konuda bir bilgisi olan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Bulaşık Deterjanı ile Araba Yıkama: Bilmeniz Gerekenler

Arabanızı yıkamak için uygun ürünün ne olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Bulaşık deterjanının araba yıkamada kullanılıp kullanılamayacağı sorusu, sıkça karşılaşılan bir sorudur.

Fairy ile Araba Yıkanır mı?

Fairy gibi bulaşık deterjanları, yağ ve kiri temizlemek için tasarlanmıştır. Ancak, araç boyasına zarar verebilecek sert kimyasallar içerirler. Bu nedenle, bulaşık deterjanı ile araba yıkama önerilmez.

Araba Ne İle Yıkanır?

Arabanızı yıkamak için özel olarak tasarlanmış araba şampuanları kullanmalısınız. Bu şampuanlar, aracınızın boyasına zarar vermeden kiri ve yağı nazikçe temizleyecek şekilde formüle edilmiştir.

Fairy Bulaşık Deterjanı ile Araba Yıkanır mı?

Hayır, Fairy bulaşık deterjanı ile araba yıkamamalısınız. Aracınızın boyasına zarar verebilir.

Fairy Araba Boyasına Zarar Verir mi?

Evet, Fairy gibi bulaşık deterjanları, aracınızın boyasına zarar verebilecek sert kimyasallar içerir.

Önemli İpuçları:

• Arabanızı yıkarken her zaman yumuşak bir bez veya sünger kullanın.
    • Arabanızı asla doğrudan güneş ışığı altında yıkamayın.
    • Arabanızı yıkarken bol su kullanın.
    • Arabanızı yıkadıktan sonra iyice kurulayın.

Arabanızı doğru şekilde yıkamak, görünümünü korumak ve değerini korumak için çok önemlidir. Fairy gibi bulaşık deterjanları yerine özel araba şampuanları kullanmayı unutmayın.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • fairy formülü değiştirdi şu an popüler olan pril %50 ekstra güçlü formül.
    hazır cilalı oto şampuanu alsanız daha çok iş görür. bir de çift kova tekniğini uygulayın.

bknzhttp://detayciyim.blogspot.com.tr/2013/12/basit-yikama-dogru-ve-basit-bir-ykama.html
  • Ben 5 litre suya azcık fairy damlatarak yıkıyorum.. Problem yok.. Boya gayet güzel ve parlak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djoz -- 30 Ocak 2014; 21:49:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cif Sunlight Bulaşık deterjanı ile daha bugün yıkadım , geçmiştede yıkıyordum hiç sıkıntı olmuyor , hem daha iyi köpürüyor hem de canlı tutuyor aracı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.