Şimdi Ara

BUNLAR BASİRETSİZ! ARTIK ANLAYIN BUNU... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Benim şahsi düşüncem kendilerine yeni stadın yapıldığı bir sezon başkanlık yapılma şansı verilmeli. Eğer o sezon da stad yeni ondan başarılı olamıyoz :)))) triplerine girip sportif başarı yakalayamazlarsa kendim elimle önüne taş koyarım bu adamın. Beşiktaş'ın o dönemden sonra gelecek olan başarısızlıkları takımı iyice yıpratmaktan beter eder herkes bunun farkında olmalı ve ona göre yapılanmalı bu takım. Madem yeni stadımızda şampiyonluklar kovalıycaz takıma yıldız alınacaksa yıldız alınıp ısındırılmalı, genç yetiştirilecekse genç lige hazır konuma getirilmeli. Bana sanki treni kaçırıyormuşuz gibi geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: designofdestiny

Ronaldinho için teklif 4 Milyon Euro + Maç başıymış. Ronaldinho'nu Türkiye temsilcisi söyledi. 6 falan değil yani

Ronaldinho Türkiye temsilcisi mi Elçi mi la bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fikret Orman'ın en büyük hatası Önder Özendir.

Hacettepeyi bank asyadan küme düşürmüş adamı futbolun başına geçirirsen olacağı budur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy

Cikar ver parayı hadi. Ne yaptın Beşiktaş kulubü icin durustce yaz.

Şimdi sallamalar baslar iste ben kuzenimi bile kongre üyesi yaptım falan. De get. Kulüp 6 milyon önermiş daha ne yapalım satalım mı kulubü?

Eski mesajlarımı okuyanlar bilir, Fikret Orman yönetimini her fırsatta savundum ama gerektiği yerde eleştirmek de lazım.

Ronaldinho'nun gelmemesi benim için bir problem değil. Bir transfer olmadı diye yönetime sallayacak da değilim. Ama transfer işleri, özellikle böyle dünya çapında bir oyuncunun transfer görüşmeleri basının önünde yapılmaz. Artık suçlusu kimdir bilmiyorum ama neredeyse gün gün, saat saat ANÇ ile Assis'in görüşmelerinden haberimiz oluyordu. Bir canlı yayın yapmadıkları kalmıştı. Eğer siz bu görüşmeleri bu kadar basının ve taraftarın gözü önünde yaparsanız hayal kırıklığı da bu kadar büyük olur.

Adalı yancılarına gün doğdu maalesef. İlla bir kelle almaya gerek yok. Robinho transferi olmadı diye nasıl Adalı-Demirören istifa etmediyse şimdi de Fikret Orman ve yöneticileri istifa etmemeli. İşlerini yapmaya devam etsinler yeter. Tek endişem taraftarın gönlünü almak, illa bir yıldız getirmek için yanlış oyunculara büyük paralar harcanması.

• Dün fikret ormanı kral ilan ediyolardı bugün ne diyolar ulan bi de bize dersiniz iyi gün taraftarı diye
  • Forum kafayı yemiş hakikaten. Yazıklar olsun..

Borcumuz yüzünden klüp feshediliyordu resmen, R10 transferinin ucundan dönüldü ki gelmesi rüya olsa da gelmemesi BJK'ye dünyaları kaybettirmedi belki de kazandırdı. Bu ne abartıdır?

Ben bilmem içi dolu boş yönetim ama şunu bilirim, içi boşaltılmış Kartal'ın yanına yanaşan sadece F.O. oldu. Herkes susacak ve önüne bakmaya devam edecek. Bir kombine almakla da ahkam kesmeyecek. Veya gidecek aday olacak.
  • besiktas kullanıcısına yanıt
    7 Sene demirören'e dayanmışınız sabredin yahu ne olucak ölücekmisiniz.Adam gayet güzel işler yapıyor bi Ronaldinho gelmedi diye saydırmayın.
    Ayrıca bu ülkenin en büyük takımı Galatasaray'dır...
  • Kardeşim niye dayanalım
    Biz sabır taşı mıyız? Fener taraftarı neden dayanmıyor peki? Zico geliyor çeyrek final oynatıyor yolluyorlar,Daum geliyor son maçta şampiyonluk kaçırdı diye yolluyorlar,Aragones geliyor onu da yolluyorlar..Öyle ya da böyle adamlar her sene şampiyonluk heyecanı yaşıyor ya şampiyon oluyor ya ikinci

R10 gelmesin tamam ama biz de artık son haftalara kadar bu yarışta olalım istiyorum..Ocak ayı gelmeden her sene yarışman kopan bir takım görmekten bıktım..Hadi 1-2 sezon feda ettik tamam..Para vs yok o da tamam..Ama yeter?!!

Fener'de borç yok mu? Adamlar hem borç içinde hem sağlam kadroları var..Ben her pazar akşamı spor programlarının %70 inin Fener konuşulması ile geçmesine artık dayanmıyorum..

Sadece Q7 geldiği sezon Beşiktaş biraz daha fazla popüler oldu..Onun haricinde sadece derbilerde konuşuluyor..Size 10 spor programı sayarım ki Beşiktaş'ın B si konuşulmadan yayın bitiyor..

Şimdi cengâverler çıkacak git Feneri tut falam diyecek..Sizi böyle ucuz kahramanlıklar yapmaya devam edin ama bunlar maalesef dertlerimizi çözmüyor..Neden R10 gelsin dedik? Takım popülaritesi artsın,adam 1 gol atsa bütün Avrupa'nım gündeminde olurduk..

Bakım Drogba 2 laf ediyor anında Gsaray dünya basınında..Biz ise Pektemek'in hareketleriyle kanser oluyoruz..
    Pektemek gol demek
    Pektemek means gol diyelim o zaman :) ciddiyim şu sn Kasımpaşa'dan farkımız adımız ve armamız..
    Büyük takımı büyük oyuncular yapar..Bizde maalesef öyle büyük oyuncu yok ve bu kafa ile olamayacak..3 sezon Muhammed'in patlama yapmasını bekleyen,elindeki dünya yıldızını kovmaktan beter eden bir takım olduk..

Aman aman iyi ki R10 gelmedi yoksa seneye kesin A2 ye yollardı bizim hayvanlar..

Kasımpaşa nasıl Kasımpaşa oldu..Yönetimde taşa...lı yöneticileri var..Fener'de de var.. AMA BİZDE YOK!

Konunun başlığı gibi Basiretsizler ordusu son 10 yıldır 110 yıllık takımın başında..Ben her sene 100. Yılda mücadele eden takım istiyorum..R10 ü alma ama o zaman İlham Mansız,Tümer,Sergen,Zago,Ronaldo gibi adamlar bul,yarat..
    Yapamıyorsan sen tarihinin arkasına saklanan basit bir takım olursun büyük takım olamazsın..

Başka da bir şey demiyorum artık..

• tristam T kullanıcısına yanıt
    kesinlikle katılıyorum özellikle türkiyede türk taraftarlara bir transfer haberini duyurmak adamı ipe götürebilir kafaları basmıyo çünkü bu sadece haber görüşülüyor olurda olmazda
  • 2 senedir diyoruz fo ydnin parasiz versiyonu diye ama bunun oyle destekcileri varki fo yu hakli cikarmak icin besiktasimi sike yapmis gibi gosteriyorlar.yd tarihin en kotu baskani fo ise tarihin en basiretsiz baskani olarak tarihe gecmistir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suç sizde, gerektiği vakit tepkinizi ortaya koysaydınız bugün Adebayor da gelirdi Ronaldinho da.

• r10 gelmedı anlarım fakat alternatıf dusunulmedıyse ıste yönetim o zaman basiretsizdir fernandesden daha hayır gelmez r10 yalan oldu alternatıf kim bekleyip görücez
  • besiktas kullanıcısına yanıt
    Sizin yönetimin en büyük hatası Fenerbahçe den kovulmuş doktoru alması oldu. O adam varken sizin takım sakatlıklardan kurtulmaz. Sow için dizindeki ufak bir sakatlık yüzünden TV kanallarında dolaşıp futbol hayatı bitti ve sakatlık geçse bile oynamaya devam ederse normal hayatında bile yürürken sorun yaşar hatta her iki dizin içine yani diz kapaklarına protez takılması gerekecek diyordu. Sow 4-5 gün sonra ilk maçında röveşata gol attı onla da kalmadı 6 maç üst üste gol attı. Üzerinden yaklaşık 2 yıl geçti hala oynuyor ve almadığı darbe yok.

Bu doktorun Bjk çalıştığını öğrendiğim gün çok şaşırdım. Umarım biran önce başka doktor bulursunuz da kendisine doktor diyen ama çok hayati bir konuda yanlış teşhis koyup o teşhisi de TV kanallarında açık açık paylaşma hatası yapan bu adam spor alanlarından uzaklaşmış olur.
  • Yab avrupa sizi dubai kulübü mü görsün istiyordunuz ? Ben beşiktaş adına alamadı diye çok sevindim . R10 gelsin diyen zaten zor günler geçiren adam beşiktaşlı değildir . Ülkemiz artık emeklilerin tatil yöresi olarak görülmemeli .

Biliyorum biri şimdi Drogba yazacaktır . Şimdiden cevap vereyim . Geldiği zaman gelmesini hiç istememiş geldi diye bağırmış çağırmıştım Galatasaray Dubai mi diye . Ama gel gör ki adam yerin dibine soktu beni . aldığı yüksek ücreti hemen hemen hak etti . Evet Drogba tuttu ama beşiktaşta mı ya tutarsa diyerek tam bilete bilmem kaç milyon verecekti ?

Beşiktaşlı olsam çok seviniyor halde olurdum şimdi . Kulübüm avrupa da 34 yaşında adam aldılar diye geçmeyecek diye düşündükçe mutlu olurdum .
  • Beşiktaşın büyüklüğü 100. yılda bitti

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

Orijinalden alıntı: Ezio

Her şeyi geçtim,Kasımpaşa maçındaki olay FB nin başına gelse maçtan 2 saat sonra Aziz çıkar takımı havuzdan çekiyorum der miydi demez miydi? 

İmzayi nere atıyoruz

Unuttular bile o maçı emin ol fb yada gs nin başına gelmiş olsaydı çoktan kural hatası olup maçın tekrar oynanması gerektiği açıklanmıştı.!

Gerçekten büyük haksızlığa uğradınız . Kasımpaşa hükümetten destek alıyor . Açıkçası üzerinin kapatılacağını tahmin etmiştim ben . Bu ülkenin gerçeği bu . HükümetLER her zaman elini kolunu sallamıştır .

Bu arada ne olur olmaz şunu da ekliyeyim . Askeri göreve çağıran (darbe) körlerden değilim . Azınlık yeterince çoğunluğu yönetti . Çoğunluk hükümet olduğunda silaha başvurmayı isteyenlerden değilim . Dili , bilgisi yetmeyince askeri göreve çağıracaklardan değilim . Yapılması gereken azınlıksak eğer çoğunluk olmaya çalışmaktır . Daha fazlası KESİNLİKLE değil .

Görülmeyi istemedeğim şekillerde görünmek istemem .

• quote:

Orijinalden alıntı: Ezio

Her şeyi geçtim,Kasımpaşa maçındaki olay FB nin başına gelse maçtan 2 saat sonra Aziz çıkar takımı havuzdan çekiyorum der miydi demez miydi? 

İmzayi nere atıyoruz

aziz yıldırım 50 kere dedi o dediğini. havuzdan çıkmak kolaymı arkadaş. 50 kere dedi 50 kere yaladı türkürdüğünü.
    ama tabi o şekil olunca daha vizyonlu oluyor.
  • Tarihin en iyi basket takımını dağıtan,formanın hakkını veren adamları koyup para ile aldığı hiçbir adamı oynatamayan bir ekip var takımın başında..

2 senedir haftada bir maç yapıp kupada ilk turda elenen ve Şubat ayında şampiyonluktan kopan bir takımımız var..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.