Şimdi Ara

bunu tanıyan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu soketi nerden bulabilirim.
    yardımcı olursanız sevinirim .
    bir türlü bulamadım.

bunu tanıyan var mı?

• kadıköyde bulabilirsin orda ismini hatırlayamıyorum bir site var elektronikle alakalı herşey bulmak mümkün hemen gold un karşısında
  • yazıcıoğlunu diyon ama oraya baktım orda kesinlikle yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crainmeerd -- 3 Ekim 2007; 13:43:22 >
  • anfinin mi neyin kablosu peki abi
  • yok ya bir anemometrenin data kablosu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crainmeerd -- 3 Ekim 2007; 14:03:41 >
  • ehe...bende var bunlardan karaköy...selanik pasajı...alt kat...
  • quote:

Orjinalden alıntı: hahomaru

ehe...bende var bunlardan karaköy...selanik pasajı...alt kat...

Bu tip mesajları PM atsanız daha iyi; lüzumsuz reklam olmasın.
  • 1. reklam diil
    2. benim orayla alakam yok...ben elektronik alet tamiriyle uğraştığım için bende var
    3. selanik pasajı alt katta 8 dükkan var
    4. bunları satarak para kazanmaya çalışan birisi olsam gecenin bu saatinde insanlara yardım etmek yerine bi bilgisayar servisinde çalışırım
    5. rahatsızlık verdiysem özür dilerim ama bu şekilde suçlanmaya alışkın değilim
  • quote:

1. reklam diil
    2. benim orayla alakam yok...ben elektronik alet tamiriyle uğraştığım için bende var
    3. selanik pasajı alt katta 8 dükkan var
    4. bunları satarak para kazanmaya çalışan birisi olsam gecenin bu saatinde insanlara yardım etmek yerine bi bilgisayar servisinde çalışırım
    5. rahatsızlık verdiysem özür dilerim ama bu şekilde suçlanmaya alışkın değilim

• quote:

ehe...bende var bunlardan karaköy...selanik pasajı...alt kat...

ya bana ulaşabileceğim bir tlf nosu falan versen olmaz mı?
  • Ankarada iseniz Zafer Çarşısının Arka kısmında "BİMEL ELEKTRONİK"vardır Burdan temin edebilirsiniz. Ulus tarafına yakın iseniz "Konya Sokak" dan bulabılırsınız.
    Ayrıca Kızılayda Selanıc Caddesını Geçtikten sonra Kızılırmak sinemasının 5 bina Üstünde "Elze Bilgisayar" dan da temin edebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.