Şimdi Ara

Büyük hacimli çamaşır makinesi tavsiyesi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
2.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba Profilo CM 1201 DTR 9 kg. çamaşır makinesini 1 aydır kullanıyoruz. Ürün 10 yıl motor garantili ve inanılmaz sessiz tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytuğ1970

Merhaba Profilo CM 1201 DTR 9 kg. çamaşır makinesini 1 aydır kullanıyoruz. Ürün 10 yıl motor garantili ve inanılmaz sessiz tavsiye ederim.

Evet bu ürünü incelemiştim, bosch makinelerden eksiği program çeşitliliği az ve detaylı bildirime sahip grafik ekranı yok... Buna karşılık fiyatı daha uygun...
  • odaf kullanıcısına yanıt
    http://www.sahibinden.com/ilan/is-makineleri-sanayi-sanayi-endustri-makineleri-tolon-tw-1-40kg-camasir-makinesi-td-1-40-kg-kurutma-makinesi-154694768/detay

Olabildiğince Büyük Kazanlı Ve Güçlü Olsun,
    Zırt Bırt Arza Yapıp Baş Ağırtmasın,
    Fiyat Olarakta Bir Sınırlama Yok Demişsiniz

O Zaman Bu Makineyi Kaçırmayın :)

Şaka Bir Yana Çok Yüksek Kapasiteli Makinelere Çok Fazla Güvenmeyin Çok Çabuk Hurdaya Çıkıyorlar, İdeal Makine Bosch 7 Kg Kapasiteli Makineler.

• katılmıyorum, ben 9 kg lik makineyi 6 yıldır arızasız kullanıyorum, ilk günkü gibi makine
  • Ben yaklaşık 3 senedir 9 kg Vestel teinjetplus kullanıyorum çok memnunum kazani geniş gayet yun yorgan bile yikadi sorunsuz 5 yil garantili bisey olsa hopp servis onarir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atıp tutucular yine gelmişler

isterse 9 kg 65 lt tambur hacimli olsun makine dengeleme sistemi iyi olduktan sonra hiç birşey olmaz bu bir arçelikse evet haklısınız

ariston gerçekten kalitesiz fakat dengeleme sistemi güzel arçelik gibi acayip sesler çıkarmada kendine has sürtünme sesleri çıkarıyor

işin kısa ve özü aeg bosch gruundan şaşmayın indesit alıp memnun kalanlar makine kullanmamışlardır emin olun ariston indesit anca bir tofaş olur kimse kusura bakmasın

• -OD- kullanıcısına yanıt
    İyi de ariston, indesit kim onermis? Sizden baska bahseden yok bu iki markadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agtr -- 4 Mart 2014; 8:31:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

İyi de ariston, indesit kim onermis? Sizden baska bahseden yok bu iki markadan

ben misal verdim zaten konu sahibi bilgilensin diye ve bir kişiye hitafen attım
  • O yukarda gönderdiğim hoover veya candy onu görünce aklıma ( duyduğum kadarıyla, o zaman yoktum ) eski hooverların ne kadar kaliteli olduğu aklıma geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB0888593 -- 4 Mart 2014; 13:58:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz Eşya Servisi

http://www.sahibinden.com/ilan/is-makineleri-sanayi-sanayi-endustri-makineleri-tolon-tw-1-40kg-camasir-makinesi-td-1-40-kg-kurutma-makinesi-154694768/detay

Olabildiğince Büyük Kazanlı Ve Güçlü Olsun,
    Zırt Bırt Arza Yapıp Baş Ağırtmasın,
    Fiyat Olarakta Bir Sınırlama Yok Demişsiniz

O Zaman Bu Makineyi Kaçırmayın :)

Şaka Bir Yana Çok Yüksek Kapasiteli Makinelere Çok Fazla Güvenmeyin Çok Çabuk Hurdaya Çıkıyorlar, İdeal Makine Bosch 7 Kg Kapasiteli Makineler.

O zaman bu kriterlerde, normal bir evde kullanılacak boyutta olmasını da ekleyelim...

• quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

Orijinalden alıntı: utku2304

Birde çelik kazan derken tambur diyecektim pardon

Tambur hepsinde çelik. Piyasadakilerin hepsi plastik kazan içini açtim hepsinin

electrolux lerdemi aynı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dymmt

quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

Orijinalden alıntı: utku2304

Birde çelik kazan derken tambur diyecektim pardon

Tambur hepsinde çelik. Piyasadakilerin hepsi plastik kazan içini açtim hepsinin

electrolux lerdemi aynı?

Evet karbon diye geçer ama plastik

• odaf kullanıcısına yanıt
    Aldınızmı makinenizi ?

• Arkadaşlar, way28762tr alınmıştır. Hepinize yardımlarınız için teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahçup

panasonıc na140 modeli 10 kg yıkama kapasiteli
    70 lt tambur hacmi
    a+++
    1500 tl

• arkadaşlar sizler bu konuda bilgi sahibisiniz 2-3 güne kadar bir makine alacağım bosch way 287x1'in 9kg lık olanı varmı varsa o modelle samsungun crystal blu olan modeli burada 2699tl den 1799tl ye düşmüş fiyatı bu model arasında gidip geliyorum yardım edebilirseniz sevinirimhttp://www.ereyon.com.tr/urun/samsung-ww90h7410ew-9kg.aspx#Properties
  • gzhn61 kullanıcısına yanıt
    Bosch way serisinin 9 kg olanı var, geçen ay bende aldım, 1400 devir olanı tercih edin. Forumda incelesini de bulabilirsiniz.

• gzhn61 kullanıcısına yanıt
    Samsungda bulunduğunuz şehrin samsung servisine dikkat edin, hatta bi görüşseniz iyi olur. Ben bu sebeple bosch tercih ettim. Servisi çok tecrübeli ve disiplinli çalışıyor... 9 kg home prof. serisine bi bakın, ben yeni aldım memnunum...
  • Arkadaşlar way 28762 serisi çoğalıyor

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.