Şimdi Ara

c bilen yok mu bu turkiye de yaww (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Last Programmer
    Bir defa 2 tane loop bile kullanılacak olsa, 2.loop bir metot olsa ve onu çağırsa kod okunurluğu artar.
    Tabi herkes OOP sevmez, inheritance, encapsulation, interface kullanmaya ne gerek var, copy paste ile giderim derse o ayrı :)

Ben ne programcılar gördüm projeleri hep yarım bırakan. Daha benim yarım bıraktığım 1 tane projem olmadı.

C# > C++ > C (OOP için)

Sorularım forumdaki diğer arkadaşlara, sağlam saçmalamışsınız, sizden mantıklı bir cevap geleceğini tahmin etmiyorum.
    1-) İç içe döngüyle OOP bağlantısını kurabilen?
    2-) OOP ile copy paste bağlantısı? Ayrıca programın soyut anlamı her zaman nesne olarak soyutlamaya ya da nesne yönelimli programlama metodolojilerine uygun olacak diye birşey mi var?
    3-) OOP ile proje başarısı bağlantısı?
    4-) Diller için OOP sıralamasımı sordum?

Ne yapacağınızı bilmiyorum ama OOP kullanın demek yazılım hakkında ufacık bir bilgiye sahip olmamaktır bana göre. Hayır ne yapacağını biliyorum, senin için OO bir dil uygun dersin anlarım da, ne yapcaksan yap OOP le yap demek kadar saçma bişey yok.

Tabi tabi ben programlama bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: therev

C'nin bedava versiyonu için iç içe 5 loop sınırı var. Aylık 9.90$ verip C'nin tam sürümüne geçersen iç içe for sayısı sınırsız oluyor. Ben aldım çok mutluyum.

Süper :D:D
  • Matrisler üçüncü boyuttan sonra pek kullanılmazlar, for da öyle iç içe 3 for dan sonrası sıkıntı.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.