Şimdi Ara

cabal mı sro mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• TABİKİ SRO KNİGHT GİBİ DANDİK OYLAR OYNAN MAZ DİĞERİNİN İSMİNİ HİÇ DUYMADIM AMA....
    quote:

Orjinalden alıntı: OnlyWar

Cabalda fenya oyun değil yinede ama 4ever2moons xD Süper bir oyun gerçekten iyi tasarlanmış ve sro kdr geniş bir oyun
  • cabal onlineyi hiç bilimiyorum.burda duydum
    knight da grafik olarak kötü
    sro 4ever
  • gir googlea yaz cabal online çıkar orda.
  • Bencede cabal güzel bir oyun ama ilk skilleri dandik 30 dan sonra güzel oluyo (; ama en iyisi sro
  • Knight = Mario Fınal Surum

Cabal = Skilleri dışında berbat

Sro = Hiç söylemiyorum zaten

2moons die bişi çıkmış bakam o nasıl
  • 2moons başta çok güzel gelmişti 55 den sonra fenalık geldi, Sronun suyu çıkalı zaten uzun zaman oldu,Knight oynamadım oynanmamda,cabal güzeldir ama en güzeli single playermış ben onu anladım
  • aslında doğru single playerlı bi sürü pc game var
  • aga kınayt onlayn en güzeli 4ever kınayt kınaytçıyız hojam xgenonda olan varsa 10k pls

en iyisi nogame online
  • sorman hata tabi ki SROOOOOOOOOO 4EVER
  • quote:

Orjinalden alıntı: OlympusFarmer

2moons başta çok güzel gelmişti 55 den sonra fenalık geldi, Sronun suyu çıkalı zaten uzun zaman oldu,Knight oynamadım oynanmamda,cabal güzeldir ama en güzeli single playermış ben onu anladım

imzan çok iğrenççççç !!!!!!!!! değiştirmeyi düşünmüyormusun??????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • WoW
  • YA ARKADAŞLAR CABAL OYUN MU YA SİLK ROAD DURURKEN YAPMAYIN LÜTFEN!!!
  • tabiki sro

SİLKROAD FOREVER
  • quote:

Orjinalden alıntı: a2oa32o

quote:

Orjinalden alıntı: OlympusFarmer

2moons başta çok güzel gelmişti 55 den sonra fenalık geldi, Sronun suyu çıkalı zaten uzun zaman oldu,Knight oynamadım oynanmamda,cabal güzeldir ama en güzeli single playermış ben onu anladım

imzan çok iğrenççççç !!!!!!!!! değiştirmeyi düşünmüyormusun??????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

neden hocam king crimson albüm kapağı ve şarkı sözü işte çok severim ben, neden beğenmediniz ki?

• cabalım skilleri cooooooook super benim orda bladem var saglam ama silkroad daha zevkli boyle trader hunter thief felan sariyo
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.