Şimdi Ara

Camdan Şemsiye Yapmak İstiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Bir arkadaşımın ilgisinden dolayı kendisine hediye olarak camdan bir şemsiye yapmak istiyorum. Böyle bir şey yapılabilir mi? Özellikle merakım nasıl bir cam kullanmalıyım? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum

• quote:

Orijinalden alıntı: berker36

Merhabalar. Bir arkadaşımın ilgisinden dolayı kendisine hediye olarak camdan bir şemsiye yapmak istiyorum. Böyle bir şey yapılabilir mi? Özellikle merakım nasıl bir cam kullanmalıyım? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum

Yapılabilir ama çok ince detay ister bence. Açıldığında boşluk olmaması için
    Yalnız insan yorulur cam şemsiye tutmaktan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ganjamastic

quote:

Merhabalar. Bir arkadaşımın ilgisinden dolayı kendisine hediye olarak camdan bir şemsiye yapmak istiyorum. Böyle bir şey yapılabilir mi? Özellikle merakım nasıl bir cam kullanmalıyım? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum

ne tür cam kullanılabilir onu bir bulsam gerisini hallederim bir şekilde

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ganjamastic

quote:

ne tür cam kullanılabilir onu bir bulsam gerisini hallederim bir şekilde

BorCAM
     Camdan Şemsiye Yapmak İstiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BD911

http://www.sabah.com.tr/NewYorkTimes/2013/02/25/bukulebilir-cam-akilli-saatleri-mumkun-kiliyor

Bükülebilir cam sanırım 5 sene içinde satışa geçecekmiş, okumuştum buna benzer bir şey. teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.