Şimdi Ara

Canon MP610 bulamıyorum!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, ben Ankara' da oturuyorum hangi mağazaya sorduysam Canon MP610 bulamadım. Üretilmiyor onun yerine MP630 var deniliyor. Fakat kartuş kapasitesinin daha düşük olduğu söyleniyor. MP610 temin edebileceğim adres varsa bildirirseniz sevinirim. Eğer forumda kural olarak firma adı ve adresi tavsiyesi yasaksa özel mesajda yazabilirsiniz. Teşekkürler.

• quote:

Orjinalden alıntı: fatihr1

Merhaba arkadaşlar, ben Ankara' da oturuyorum hangi mağazaya sorduysam Canon MP610 bulamadım. Üretilmiyor onun yerine MP630 var deniliyor. Fakat kartuş kapasitesinin daha düşük olduğu söyleniyor. MP610 temin edebileceğim adres varsa bildirirseniz sevinirim. Eğer forumda kural olarak firma adı ve adresi tavsiyesi yasaksa özel mesajda yazabilirsiniz. Teşekkürler.

http://www.hepsiburada.com/canon-mp610-flatbed-cok-fonksiyonlu-yazici-/productDetails.aspx?categoryid=4&productid=bd3435

http://www.bimeks.com.tr/urun.aspx?kid=1029&uid=34439

Hepsiburada ve bimekste var ama 285 TL civarında.Ben İstanbul'da oturuyorum Elektro World mağazısından 225 TL'ye aldım geçen hafta Ankara'da varsa Elektro World mağazasına bakın yoksa tek çareniz bu 2 siteden veya arkadaşların tavsiye edeceği başka site ve mağazalara bakın.

(Stokları çabuk tükeniyor bilginize)

• quote:

Orjinalden alıntı: Bolso

quote:

Merhaba arkadaşlar, ben Ankara' da oturuyorum hangi mağazaya sorduysam Canon MP610 bulamadım. Üretilmiyor onun yerine MP630 var deniliyor. Fakat kartuş kapasitesinin daha düşük olduğu söyleniyor. MP610 temin edebileceğim adres varsa bildirirseniz sevinirim. Eğer forumda kural olarak firma adı ve adresi tavsiyesi yasaksa özel mesajda yazabilirsiniz. Teşekkürler.

http://www.hepsiburada.com/canon-mp610-flatbed-cok-fonksiyonlu-yazici-/productDetails.aspx?categoryid=4&productid=bd3435

http://www.bimeks.com.tr/urun.aspx?kid=1029&uid=34439

Hepsiburada ve bimekste var ama 285 TL civarında.Ben İstanbul'da oturuyorum Elektro World mağazısından 225 TL'ye aldım geçen hafta Ankara'da varsa Elektro World mağazasına bakın yoksa tek çareniz bu 2 siteden veya arkadaşların tavsiye edeceği başka site ve mağazalara bakın.

(Stokları çabuk tükeniyor bilginize)

225 lira çok iyi bir rakkam cidden. İstanbuldanmı aldınız? Hangi elektro world mağazasydı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mors -- 2 Şubat 2009; 12:34:52 >

• 225 lira çok iyi bir rakkam cidden. İstanbuldanmı aldınız? Hangi elektro world mağazasydı?

İstanbul Bakırköy'de oturuyorum Capacity alışveriş merkezi içindeki Electro World mağazasından aldım.
  • Tekrar merhaba, dün akşam iş çıkışı Elektro World' e uğradım. Ellerinde sadece 1 adet MP610 kalmıştı o da teşhir ürünüydü ama yeni teşhire çıkardıklarını söylediler. Gerçektende parmak izleri dışında çok temiz duruyordu, zaten başka alternatifim olmadığı için ben de aldım. Şimdi kurulumunu yaptım sorunsuz çalışıyor, sıra yazılımı bilgisayara yükleme işlemine geldi. CD de vista için olduğu yazıyor ama XP ye de aynı cd ile yükleneceğini tahmin ediyorum. İnşallah bir problem çıkmaz. Forum işlevini yerine getirdi.Yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim, Allah razı olsun...
  • quote:

Tekrar merhaba, dün akşam iş çıkışı Elektro World' e uğradım. Ellerinde sadece 1 adet MP610 kalmıştı o da teşhir ürünüydü ama yeni teşhire çıkardıklarını söylediler. Gerçektende parmak izleri dışında çok temiz duruyordu, zaten başka alternatifim olmadığı için ben de aldım. Şimdi kurulumunu yaptım sorunsuz çalışıyor, sıra yazılımı bilgisayara yükleme işlemine geldi. CD de vista için olduğu yazıyor ama XP ye de aynı cd ile yükleneceğini tahmin ediyorum. İnşallah bir problem çıkmaz. Forum işlevini yerine getirdi.Yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim, Allah razı olsun...

hayırlı olsun.
    Kartuşların bitince kendin doldurmak istersen bu topiği oku çok faydası olacaktır sana http://forum.donanimhaber.com/m_28275910/tm.htm

• Hayırlı olsun güzel yazıcı aldınız.
    1.5 ay önce 610 için 320-350 arası fiyatlar vardı. Bende tarayıcıya ihtiyacım olmadığı için canon ip4500 almıştım 216 ya. Bilsem bu fiyatlara düşeceğini biraz daha beklerdim. :(
  • 610 yerine artık 630'lar var. Bu arada yakında 630'ların wireless versiyonları gelecekmiş ve daha ucuz olacakmış, fakat cd üzeririne yazım özelliği olmayacak.
  • 630 ların 610 lara göre kartuşları hem daha küçük hemde henüz doldurma sorunu çözülememiş durumda diye biliyorum ben. Ayrıca benim için cd-dvd üzerine yazma olayı çok önemli. O yüzden yeni modeller bana hiç gelmezmiş :)
  • Evet aynen katılıyorum. Zaten 610' u bulunca hazine bulmuş gibi oldum. Canon dan ne aldıysam ödediğim paranın karşılığını aldığıma inanıyorum. Daha önce de forum.donanimhaber.com vasıtasıyla Canon A610 modeli fotoğraf makinası almıştım hala daha kullanıyorum. Herhangi bir bozulma veya başka bir problem çıkarmadı. Tabi bizi böyle doğru tercihlere yönlendiren forum kullanıcılarını ve bizleri buluşturan Donanım Haber' i unutmamak lazım, DH ve kullanıcılarına teşekkür ederim. Bu arada e-bay den de kartuş resetleyici siparişimi beceripte verebilirsem yazıcıyla alakalı başka bir eksiğim kalmayacak inşallah. Daha önce yerli sitelerden alışveriş yaptım ama yurtdışından yapmadım bakalım nasıl olacak.
    quote:

Orjinalden alıntı: mors

630 ların 610 lara göre kartuşları hem daha küçük hemde henüz doldurma sorunu çözülememiş durumda diye biliyorum ben. Ayrıca benim için cd-dvd üzerine yazma olayı çok önemli. O yüzden yeni modeller bana hiç gelmezmiş :)

• Bende IP4500 bulunca aynı duyguyu yaşadım. Zaten kutusunda olan son 4500 tü aldığım yerde. Almadan önce yazıcı foksiyonlarının 610 larla tamamen aynı olduğunu incelemiştim canon.com dan. Kartuşları bile aynı zaten. Daha önceden de canon tarayıcı aldığım için bana piyango oldu 4500. Yaklaşık 150 fotoğraf baskısı aldım 10x15 boyutunda. Full kalite bastırdığım halde kartuşlar halen daha yarıda.

Bu arada e-bay dan resetleme cihazı almanıza gerek yok. cescesor da var 610 ları resetleyebilen cihaz. Gerçi biraz pahalı ama. Ayrıca cihaz üzerinden de resetleme yapılabiliyor. Her iki durumda da yazıcının garantisi devredışı kalıyor zaten diye biliyorum.

Tekrar hayırlı olsun.
  • quote:

Bende IP4500 bulunca aynı duyguyu yaşadım. Zaten kutusunda olan son 4500 tü aldığım yerde. Almadan önce yazıcı foksiyonlarının 610 larla tamamen aynı olduğunu incelemiştim canon.com dan. Kartuşları bile aynı zaten. Daha önceden de canon tarayıcı aldığım için bana piyango oldu 4500. Yaklaşık 150 fotoğraf baskısı aldım 10x15 boyutunda. Full kalite bastırdığım halde kartuşlar halen daha yarıda.

Bu arada e-bay dan resetleme cihazı almanıza gerek yok. cescesor da var 610 ları resetleyebilen cihaz. Gerçi biraz pahalı ama. Ayrıca cihaz üzerinden de resetleme yapılabiliyor. Her iki durumda da yazıcının garantisi devredışı kalıyor zaten diye biliyorum.

Tekrar hayırlı olsun.

quote:

Evet aynen katılıyorum. Zaten 610' u bulunca hazine bulmuş gibi oldum. Canon dan ne aldıysam ödediğim paranın karşılığını aldığıma inanıyorum. Daha önce de forum.donanimhaber.com vasıtasıyla Canon A610 modeli fotoğraf makinası almıştım hala daha kullanıyorum. Herhangi bir bozulma veya başka bir problem çıkarmadı. Tabi bizi böyle doğru tercihlere yönlendiren forum kullanıcılarını ve bizleri buluşturan Donanım Haber' i unutmamak lazım, DH ve kullanıcılarına teşekkür ederim. Bu arada e-bay den de kartuş resetleyici siparişimi beceripte verebilirsem yazıcıyla alakalı başka bir eksiğim kalmayacak inşallah. Daha önce yerli sitelerden alışveriş yaptım ama yurtdışından yapmadım bakalım nasıl olacak.
    quote:

630 ların 610 lara göre kartuşları hem daha küçük hemde henüz doldurma sorunu çözülememiş durumda diye biliyorum ben. Ayrıca benim için cd-dvd üzerine yazma olayı çok önemli. O yüzden yeni modeller bana hiç gelmezmiş :)

E-bay'den de kartuş resetleyici siparişi vermek çok kolay ben aybaşı vermiştim tam 10 günde (dün) elime ulaştı.

Cescesor'dan alabilirsiniz ama 80TL E-bay'den alırsanız 37TL'ye geliyor kargo ücreti de yok ben de herkes gibi size Cescesor firmasının mürekkeblerini tavsiye edeceğim karar size kalmış.

• Bu mürekkep konusu aslında iyi oldu. Yazıcı iyi olunca renkli kartuşlarımdan 1-2 tanesi bitti bile :) Daha önce cescesor mürekkep almıştım eski hp yazıcım için her ne kadar renklerin tonları tutmasa da baskısı iyiydi mürekkeplerin. Tabii o yazıcıdan foto çıktısı alamıyordum. Şimdim korkum aynı şey canon için cescesor'un sattığı mürekkepte olurmu yani renk tonlarının tutmaması konusu? Bilginiz varsa yardımınızı rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mors -- 13 Şubat 2009; 3:27:37 >
  • quote:

Bu mürekkep konusu aslında iyi oldu. Yazıcı iyi olunca renkli kartuşlarımdan 1-2 tanesi bitti bile :) Daha önce cescesor mürekkep almıştım eski hp yazıcım için her ne kadar renklerin tonları tutmasa da baskısı iyiydi mürekkeplerin. Tabii o yazıcıdan foto çıktısı alamıyordum. Şimdim korkum aynı şey canon için cescesor'un sattığı mürekkepte olurmu yani renk tonlarının tutmaması konusu? Bilginiz varsa yardımınızı rica ediyorum.

Cescesorun Canon mürekkeplerini ben dahil bir çok arkadaş kullanıyoruz. Benim hiç renk tonlaması konusunda şikayetim olmadı, şikayeti olanda duymadım. Rahatlıkla cescesorun Canon mürekkeplerini kullanabilirsiniz.
  • Cevap için teşekkürler. En kısa zamanda cescesor'a uğrayacağım mürekkep temini için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.