Şimdi Ara

Caresini Bilen Varmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    aslinda yeni topik acik sizleri gene yormak istemiyordum.. ama malesef baska hicbir yerde bulamadim benim sorunuma ras gelen baska bir kimse .. sorun su bilgisayarda arada sirada durmadan kendiliginden internet sayfasi aciliyor reklamlar aciliyor yani sebebini bilmiyorum .. simdi icinizden kötüü sayfalara girdigimi düsünen olursa yada öle sayfalara giripte böle olabilir diyen varsa sakin öle sanmayin cünkü benim internet baglantisinda öle sayfalar zaten yasak... uzun lafin kisasi ben bu olaydan nasil kurtulabilirim virus taramasida yaptim birsey cikmadi (AntiVir Guard) kullaniyorum.. ve yardimlarinizi rica ediyorum bilen varsa..

birde eger yanlis yere actiysam bu topigi site yöneticilerinden özür dilerim..

• Spybot ücretsiz bir program, büyük bir ihtimalle sorunu çözer. Kolay gelsin..
  • spybot ne ise yariyor biraz aciklasan googleden baktim ama pek anlamadim
  • Spyware Docktor diye birsey buldum indirdim trajon._com diye 2 tane dosya bulmus fakat programin o bulunan seyleri silmesi icin üye olmak gerekiyor ve parali :( yaw su olayi halledecek baska spybot yokmu ücretsiz artik ne oldugunu ögrendik trojan var .. peki nasil silcem???
  • http://www.safer-networking.org/tr/download/index.html bu adresten indirebilirsiniz. "ALINTI Spybot - Bul & Yoket bilgisayarınızdaki çeşitli casus yazılımları tespit edip kaldırabilir. Casus yazılımlar, anti virüs programlarının henüz çözüm getiremediği bir tehlikedir. Internet Explorer'da yeni bir araç çubuğu görüyor, tarayıcınız sık sık çöküyor ve başlangıç sayfanız kendiliğinden değişiyorsa bilgisayarınızda büyük ihtimalle casus bir yazılım vardır. Fakat hiçbir değişiklik görmeseniz bile yine de risk altındasınız, çünkü pek çok casus yazılım arkaplanda gizlice çalışarak gezinti alışkanlıklarınızı reklam şirketlerine bildirmek üzere tasarlanmıştır. Spybot-B&T ücretsiz bir yazılımdır, bu yüzden yükleyip bilgisayarınızda davetsiz bir misafir olup olmadığını anlamanın size bir maliyeti olmazYeni sürümde hafızada koruma modülü de var." Gerekli güncellemeleri yaptıktan sonra güvenli modda tarama yaparsanız sorununuzu büyük bir ihtimalle çözecektir.

• arkadasim bu dedigin programida indirdim fakat bu birkac sey buluyor baya seyler buluyor onariyor ama bu trojan hala pc de ve reklam geliyor nasil olcak bu ? yaw arkadaslar lütfen bilen biriniz yokmu su isten nasil kurtulcagimdan pc bayagi agarlasmaya basladi trojanin adi su "trojan_FEN" böle birsey
  • Ilk olarak aliahmet arkadasımızın tavsiye ettiği spybot u indirip tarama yapın.
    tam download adresi bu
    http://www.freewarearchiv.com/sicherheit/spywarescanner/spybotsd15.exe

Sorun cozulmezse ucretsiz olan diğer anti spy yazılımlarını deneyebilirsiniz.

Benim tavsiyem bitdefender in sitesinden online tarama yapmanız. Birşey bulursa satın al demek yerine siliyor, ondan bitdefender i tavsiye ettim.
    onun da adresi bu
    http://www.bitdefender.com/scan8/

Unutmayın Online tarama internet explorer ile calısıyor Firefox desteklemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sumak -- 24 Nisan 2008; 22:47:30 >

• hemen deniyorum saol.
  • arkadasim spypot bende ayni olan birde su online tarama isini anlamadim adrese girince donwload yaziyor suanda bitdefender indiriyorum
  • Eğer sorunu çözemediyseniz "hirenboot" CD'si oluşturup bilgisayarınızı CD den açıp taratabilirsiniz. Oluşturduğunuz CD'nin içinde Antivirüs programlarından tutunda Spyware programlarına kadar bir yığın program var işinizi görür. Arama motorlarına hirenboot yazınca indirme linklerini bulabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.