Şimdi Ara

CASPER ACER PACKARDBELL MARKA LAPTOP ALMAYI DÜŞÜNENLER ALMAYIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam kusura bakmayın ama hiç mi araştırmıyonuz hiç mi bakmıyonuz etrfa sitelere adamlar ne diyolar diye ...
    hala bu markaların cep telefonlarını tabletlerini alıyonuz bilgisayarlarını alalım mı diye soruyonuz almayın abi almayın ya
    böyle dandik iş yapan markaların ürünlerini ALMAYIN bunu size bir bilgisayar mühendisi olarak söylüyorum

Ben anlamıyorum foruma gelip yazıyonuz ya iki siteye baksanız ne mal olduklarını görüceksiniz
    Adamlar ben satayım gerisi hikaye diyolar hala siz alma derdindesiniz
    Tanıdıgım arkadaslarımdan bu marka laptopları kullananlarda sorun olmayan yok hepsının altında bı tane sogutucu aman ısınmasın derdindeler

İlla ben alıcam derseniz orası sizin hatanız sonra koşar durursunuz peşinde servisteki gereksiz elemanlarla ugrasıp bi suru para verirsiniz
    toshıbayla hp ve samsung da onermıyorum ılk ikisi serviste soyar sizi samsung desen adamalr ürünü sattıktan sonra yüzünüze bakmazlar sonuçta teknolojı devi adamlar

LAPTOP alıcaksanız(oyun laptop markalarını saymıyorum)

APPLE ASUS LENOVO DELL gerisi ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NsncHunter1 -- 10 Şubat 2014; 10:53:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NsncHunter1

Hocam kusura bakmayın ama hiç mi araştırmıyonuz hiç mi bakmıyonuz etrfa sitelere adamlar ne diyolar diye ...
    hala bu markaların cep telefonlarını tabletlerini alıyonuz bilgisayarlarını alalım mı diye soruyonuz almayın abi almayın ya
    böyle dandik iş yapan markaların ürünlerini ALMAYIN bunu size bir bilgisayar mühendisi olarak söylüyorum

Ben anlamıyorum foruma gelip yazıyonuz ya iki siteye baksanız ne mal olduklarını görüceksiniz
    Adamlar ben satayım gerisi hikaye diyolar hala siz alma derdindesiniz
    Tanıdıgım arkadaslarımdan bu marka laptopları kullananlarda sorun olmayan yok hepsının altında bı tane sogutucu aman ısınmasın derdindeler

İlla ben alıcam derseniz orası sizin hatanız sonra koşar durursunuz peşinde servisteki gereksiz elemanlarla ugrasıp bi suru para verirsiniz
    toshıbayla hp ve samsung da onermıyorum ılk ikisi serviste soyar sizi samsung desen adamalr ürünü sattıktan sonra yüzünüze bakmazlar sonuçta teknolojı devi adamlar

LAPTOP alıcaksanız(oyun laptop markalarını saymıyorum)

APPLE ASUS LENOVO DELL gerisi ......

+999999

• adamların sucu yok ki casper öyle bir reklam yapıyor ki adamın önüne mac Pro retina en son donanımlı olan koy öte yana celeron casper koy casper alır. bilmiyorsa yapacak birşey yok ama insan Eger para verip birşey alacaksa mutlaka bilene danışması lazım. artık internet gibi cok iyi ve tarafsız araştırma sahası var ki yine de gidip alan kendine eder. sen alma diyorsun adam yine de alıyor. ben haier 620 TL ye satılırken 1400 TL ye alanı gördükten sonra karışmıyorum kimseye.
  • sokrates60 S kullanıcısına yanıt
    adamların sucu yok ki casper öyle bir reklam yapıyor ki adamın önüne mac Pro retina en son donanımlı olan koy öte yana celeron casper koy casper alır. Şu sözüne candan katılıyorum ama sonuçta o kadar para veriyosun bi bak demi samsungda aynı adamlar reklam manyagı yaptılar ortalıgı sımdı pazarda dagıtılıyo gibi herkesin elinde s3ler s4 ler bunların minileri hayır abi s 72 de olsa hep tip aynı degişmiyo :))
  • quote:

adamların sucu yok ki casper öyle bir reklam yapıyor ki adamın önüne mac Pro retina en son donanımlı olan koy öte yana celeron casper koy casper alır. Şu sözüne candan katılıyorum ama sonuçta o kadar para veriyosun bi bak demi samsungda aynı adamlar reklam manyagı yaptılar ortalıgı sımdı pazarda dagıtılıyo gibi herkesin elinde s3ler s4 ler bunların minileri hayır abi s 72 de olsa hep tip aynı degişmiyo :))
    http://www.hepsiburada.com/liste/packard-bell-easynote-te69-cx-300tk-intel-core-i3-3217u-18ghz-4gb-500gb-156-tasinabilir-bilgisayar/productDetails.aspx?productId=bd600770&categoryId=98

Packard Bell Easynote TE69-CX-300TK Intel Core i3 3217U 1.8GHz 4GB 500GB 15.6" Taşınabilir Bilgisayar

bu bilgisayar alınabilinir mi? 1000 tl ye gelecek..birde 100 tl hediye çeki kazanacağız. f/p açısından değerlendirebilir misiniz?

• hatem1980 kullanıcısına yanıt
    Eger ısınma sorunlarıyla yada bozulunca servistekilerle ugrasırım sorun olmaz servısın kullanıcı hatası diyip senden para almasınıda sorun etmezsen alabılırsın.Galiba sen en üstte yazdıklarımı okumadın.
  • hatem1980 kullanıcısına yanıt
    şimdi daha ayrıntılı inceledım 1.si ekran kartı paylaşımlı cihaz asla alma(apple ürünleri hariç)
    2.oyunlarda ısınır bu cihaz
    3.disk dönüs hızı 5400rpm yani indirimde falan degil bu cihaz hatta bana göre pahalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NsncHunter1 -- 9 Şubat 2014; 14:04:34 >
  • NsncHunter1 N kullanıcısına yanıt
    evet bende dell var ve ısınma sorunu nerede ise hiç yok. babamlara düşünüyoruz..facebook da oyun oynayacak haberleri takip edecek.
  • *

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NsncHunter1 -- 9 Şubat 2014; 17:29:37 >
  • quote:

*
    UPPPP
  • Benim de almayı düşündüğüm markaları yazmışsınız.Asus, dell, toshiba, sony.Toshiba ve sony emsallerine göre çok pahalı geriye asus ve dell kalıyor.
  • netfriend kullanıcısına yanıt
    üstüne bide ben toshıba tavsıye etmem neden derseniz kaliteli makine yapıyolar ama servisleri çok sıkıntı yani aşırı paragöz.
  • quote:

üstüne bide ben toshıba tavsıye etmem neden derseniz kaliteli makine yapıyolar ama servisleri çok sıkıntı yani aşırı paragöz.
    kusura bakmayın ama bence konuyu yanlış açmışsınız. neden derseniz f/p şeklinde bir konu açsaydınız daha iyi olurdu. sizin sözünüze sadece ne kadar ekmek o kadar köfte demek kalıyor. casper kullanan arkadaşlarım var evet kalite çok iyi değil ama fiyatına göre işini görüyorlar. bence işlemcisi ram ve ekran kartı iyi olduktan sonra fiyatta iyiyse alınabilir. birde elektronik şans işi bende dell notebook var hiç düşürmediysem 10 defa yere düşmüştür bir kere servise yollamadım. arkadaşımda toşhiba vardı düştü ekranı kırıldı servise gitti parça yok diye 2 ay bekledi.
  • ttcelik T kullanıcısına yanıt
    Fiyat performan olayı casper için gecerli birşey degil 8gbram i7 işlemcili 2 gb ekran kartlı casper bir bilgisayar işlem yapma hızı bakımından ve geri kalan herşey bakımından i3 le aynı seviyede hatta daha kötü.Bide şaka niyetiylede olsa delle servise göndermeye gerek yok onlar geliyolar ;)
    Ayrıca donanımsal taraftan bakarsak yerleşim tasarımı berbat nerde görülmus kulaklık gırısının anakarta bitişik oldugu ve kulaklık girşi arızası durumunda komple anakartın deişmesi gerektigi? Ve bunun için servisin 120 lira aldıgı bide bu fiyatın içine menteşe sıkıntısı da dahildi(60Tl)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NsncHunter1 -- 11 Şubat 2014; 19:22:47 >
  • quote:

Ayrıca donanımsal taraftan bakarsak yerleşim tasarımı berbat nerde görülmus kulaklık gırısının anakarta bitişik oldugu ve kulaklık girşi arızası durumunda komple anakartın deişmesi gerektigi? Ve bunun için servisin 120 lira aldıgı bide bu fiyatın içine menteşe sıkıntısı da dahildi(60Tl)
    hocam ben tartışmak için söylemedim yazdığımı ama sizin casperle sorununuz var sanırım. işlemcisi aynı ramı aynı ekran kartı aynı olan bir üründe niye kasma olsun. evet kalitesi düşüktür ama bu kasası ve diğer aksamlarından dolayıdır. servisine gelince arkadaşım casper almıştı kasasının kenarı açıldı. ankarada servisine gittik hemen kasayı değiştirdiler. sizin bahsettiğiniz gibi servisinde bir sorun olmadı. aslında sizinle aynı şeyi konuşuyoruz ben o ürünlerin kaliteli olduğunu iddia etmiyorum sadece herkes cebine göre alır bunu kastediyorum. bilgisayar mühendisiyseniz milleti bu konuda aydınlatmanız daha verimli olur diye düşünüyorum. mesela fiyatına göre alınabilecek bilgisayarları ve sorunlarını sıralasanız daha iyi olurdu. siz beğenmeseniz de o sevmediğiniz bilgisayar markaları olmasaydı şuan asus dell ürünlerini iki katı fiyatına alırdık. aynı özelliklerde asus ile casperin aynı fiyat olduğunu iddia ediyorsanız link paylaşırsanız sevinirim.

http://www.gold.com.tr/asus-x550cc-xo105d-freedos-notebook_u(işletim sistemi yok ama olsun ;))

http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/casper-cn-vsy4702a-cn-vsy4702a-notebook-core-i7-4702mq-8gb-1tb-2gb-156-w8-notebook-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=69050

neyse benim meselem o degil evt casperla alaklı sorunlar yaşadım ve arkadaşlarımın yaşadıgını gorum o yuzden forumdada hani şunu alayım nasıl f/p açısından soylemlemlere cevaben yazdım yani bu markalar için f/p onemlı degil demek asıl amacım.

• quote:

http://www.gold.com.tr/asus-x550cc-xo105d-freedos-notebook_u(işletim sistemi yok ama olsun ;))

http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/casper-cn-vsy4702a-cn-vsy4702a-notebook-core-i7-4702mq-8gb-1tb-2gb-156-w8-notebook-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=69050

neyse benim meselem o degil evt casperla alaklı sorunlar yaşadım ve arkadaşlarımın yaşadıgını gorum o yuzden forumdada hani şunu alayım nasıl f/p açısından soylemlemlere cevaben yazdım yani bu markalar için f/p onemlı degil demek asıl amacım.
    casper ile ilgili sorununuz için geçmiş olsun hocam. verdiğiniz sitelere baktım ama aynı kategoride değil ki birisi 3. ensi işlemci diğeri 4.nesil birisinde ekran kartı gt 720 diğerinde 740 fiyat olarak bile 300TL üzeri atar. neyse sorun casper iyi yada kötü tartışması değil. tabiki dediğiniz firmamarla yarışamaz ben 6 yıl önce DELL marka laptobu ABD' den getirdim hala da kullanıyorum. insallah MSI/ yi deneyerek kontrol ederek ve hoşuma giderek alacağım. bazıları MSI için bir sürü sorundan bahsediyor yok boot sorunu wifi sorunu yaklaşma diyor ama benim çok hoşuma gitti aldığım ürünün klavyesi sorunlu çıkmasına rağmen tereddütsüz yine alacağım. ACER yakınımda var bir sorun yaşamadı (servise hiç gitmedi servis konusunda bilgim yok) CASPER dediğim gibi servise kendimiz gittik bilgisayar o gün kaldı ertesi gün kasa değişti aldık (kasa değişim sebebi kenarında açılma vardı) ben şahsen Casper almam ısrarla diyorum MSI deki model 1500TL olsa almam çünkü işçilik ve kasası hoşuma gitmiyor. demek istediğim işte buydu fiyat olarak belki bütçesi ona yetecek arkadaşları yanlış yönlendirmeyelim. bilgi kirliliği olabilir ama piyasada ne kadar çok ürün varsa o kadar çok satış olur buda fiyatlara yansır:)

• quote:

Orijinalden alıntı: ttcelik

casper ile ilgili sorununuz için geçmiş olsun hocam. verdiğiniz sitelere baktım ama aynı kategoride değil ki birisi 3. ensi işlemci diğeri 4.nesil birisinde ekran kartı gt 720 diğerinde 740 fiyat olarak bile 300TL üzeri atar. neyse sorun casper iyi yada kötü tartışması değil. tabiki dediğiniz firmamarla yarışamaz ben 6 yıl önce DELL marka laptobu ABD' den getirdim hala da kullanıyorum. insallah MSI/ yi deneyerek kontrol ederek ve hoşuma giderek alacağım. bazıları MSI için bir sürü sorundan bahsediyor yok boot sorunu wifi sorunu yaklaşma diyor ama benim çok hoşuma gitti aldığım ürünün klavyesi sorunlu çıkmasına rağmen tereddütsüz yine alacağım. ACER yakınımda var bir sorun yaşamadı (servise hiç gitmedi servis konusunda bilgim yok) CASPER dediğim gibi servise kendimiz gittik bilgisayar o gün kaldı ertesi gün kasa değişti aldık (kasa değişim sebebi kenarında açılma vardı) ben şahsen Casper almam ısrarla diyorum MSI deki model 1500TL olsa almam çünkü işçilik ve kasası hoşuma gitmiyor. demek istediğim işte buydu fiyat olarak belki bütçesi ona yetecek arkadaşları yanlış yönlendirmeyelim. bilgi kirliliği olabilir ama piyasada ne kadar çok ürün varsa o kadar çok satış olur buda fiyatlara yansır:)

Alıntıları Göster
    sizin bilgi ve tecrübeleriniz bizlere ışık tutacaktır. yaşadığınız sorunları anlatırsanız fikir edinmiş oluruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ttcelik

sizin bilgi ve tecrübeleriniz bizlere ışık tutacaktır. yaşadığınız sorunları anlatırsanız fikir edinmiş oluruz.

Alıntıları Göster
    http://www.hepsiburada.com/liste/casper-nirvana-cnhbi4200b-intel-core-i5-4200m-25ghz-4gb-500gb-156-tasinabilir-bilgisayar/productDetails.aspx?productId=bd600690&categoryId=98 nasıl oyun oynıcam wolftime san andreas minecraft sadece teşekkürlerr

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.