Şimdi Ara

Casper neden bu kadar ucuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar,şu pcyi alıcam:http://www.casper.com.tr/ProductDetail_ngz377k-by95v_154_5633 Fakat,böyle bir bilgisayara çok ucuz değilmi? Casper'ı pek tavsiye edende duymadım? İyi derseniz alıcam.Birde 1333 mhz ram'i daha sonra 1600 mhz yapabilirmiyim?

• Bence bu parcalara bu fiyat normal nesi ucuz ki ? Ayrica ekran karti paylasimli yaziyor tam anlamini bilmiyorum ama orda bi cakallik var gibi :)
  • O fiyata ben imzamdaki bilgisayarı topladım.Ekran kartı ordakinden kat kat daha performanslı.Yani ucuz değil toplama fiyatına göre.16GB RAM tamamen para israfı 8 bile fazla bazıları için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genesys

O fiyata ben imzamdaki bilgisayarı topladım.Ekran kartı ordakinden kat kat daha performanslı.Yani ucuz değil toplama fiyatına göre.16GB RAM tamamen para israfı 8 bile fazla bazıları için.
    Hacım Casper dandik bir firmadır. Onun topladığı pc'den de hayır gelmez. Ben çok eski pc kullanıcısıyım bu firmanın 10-15 sene önceki beyaz kasa crt monitörlü zamanlarını iyi biliyorum. En dandik elektronikleri toplar üzerine büyük kar marjı koyarak satardı. O günlerden bu günlere politikası asla değişmedi. Şuanda da son teknoloji ürünlerini görürsünüz ama ya sorunludur ya da bir eksiği illaki vardır.

"Ben aldım, bir sorununu eksiğini görmedim" diyen olursa da pc de sadece mayın tarlası oynayanlara saygım sonsuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonneillon

Hacım Casper dandik bir firmadır. Onun topladığı pc'den de hayır gelmez. Ben çok eski pc kullanıcısıyım bu firmanın 10-15 sene önceki beyaz kasa crt monitörlü zamanlarını iyi biliyorum. En dandik elektronikleri toplar üzerine büyük kar marjı koyarak satardı. O günlerden bu günlere politikası asla değişmedi. Şuanda da son teknoloji ürünlerini görürsünüz ama ya sorunludur ya da bir eksiği illaki vardır.

"Ben aldım, bir sorununu eksiğini görmedim" diyen olursa da pc de sadece mayın tarlası oynayanlara saygım sonsuz.

Alıntıları Göster
    GTX 560 SE modeli paralel işlemcisi düşürülmüş modeldir. Düz GTX 560'tan bile daha az performans verir. 5770'ten hallice 6790'la kapışır durumda bir karttır. Almayınız.

• quote:

Cok net cevap olmus saygilar :)
  • quote:

+1907
  • quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

quote:

+1907

Alıntıları Göster
    Verdiğiniz linkteki teknik bilgiler kısmı kadar dandik bir firmadır Casper. O kadar baştan savma yazılmış ki o bilgiler, anakartın markası modeli yok, ramlerin markası modeli frekans hızı zamanlama bilgileri yok, aynı şekilde harddisk,güç kaynağı,monitör hakkında da bilgi yok vs.

Dolayısıyla böyle bir bilgisayarı satın almanızı tavsiye etmem. Aynı fiyata çok daha kaliteli bir bilgisayar toplayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, donanımhaber forumlarındaki konuları incelemek. Bu kadar basit...

• quote:

Orijinalden alıntı: Erai

Verdiğiniz linkteki teknik bilgiler kısmı kadar dandik bir firmadır Casper. O kadar baştan savma yazılmış ki o bilgiler, anakartın markası modeli yok, ramlerin markası modeli frekans hızı zamanlama bilgileri yok, aynı şekilde harddisk,güç kaynağı,monitör hakkında da bilgi yok vs.

Dolayısıyla böyle bir bilgisayarı satın almanızı tavsiye etmem. Aynı fiyata çok daha kaliteli bir bilgisayar toplayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, donanımhaber forumlarındaki konuları incelemek. Bu kadar basit...

Alıntıları Göster
    klasik casper; ram yüksek, hdd kapasite yüksek, ekran kartı ram yüksek.bunu görenler de bilgisayar uçuyor sanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: bz9ai

klasik casper; ram yüksek, hdd kapasite yüksek, ekran kartı ram yüksek.bunu görenler de bilgisayar uçuyor sanır.

Alıntıları Göster
    Çöp o PC, ucuz değil pahalı ayrıca. 2012 yılınca Casper gibi firmalara para kaptırmayın. İnternet eliniz altında, her firma ücretsiz montaj yapıyor. Daha ucuza çok daha iyisi toplayabiliriz buralarda.
  • bende asus vento a9 lu toplama kasa var
  • quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

bende asus vento a9 lu toplama kasa var
    pahalı bile. o paraya daha iyi bir sistem alınabilir. hem casper gibi türkiye'ye gelen bilgisayar(asus tytan hariç) hepsi çöptür. dengesiz kuruyorlar. bakmayın ekran kartının 3gb olmasına 2gb olan 670 performansına yaklaşamaz veya 7850'nin. göz boyamak için bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaskas123

pahalı bile. o paraya daha iyi bir sistem alınabilir. hem casper gibi türkiye'ye gelen bilgisayar(asus tytan hariç) hepsi çöptür. dengesiz kuruyorlar. bakmayın ekran kartının 3gb olmasına 2gb olan 670 performansına yaklaşamaz veya 7850'nin. göz boyamak için bunlar.

Alıntıları Göster
    almanı tavsiye etmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: WeSnipe

almanı tavsiye etmem

Alıntıları Göster
    Casper ve Exper yazısını görünce arkanıza bakmadan kaçın . Casper dandik markaları toplar. Bulamazsa foxconn gibi markalarla anlaşıp en dandiğini yaptırır . Bu adamlar bu gün halen piyasada duruyorsa bunun sebebi bilmeyen insanların üzerinden halen para kazanıyor olmalarıdır .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryzen Tevfik

Casper ve Exper yazısını görünce arkanıza bakmadan kaçın . Casper dandik markaları toplar. Bulamazsa foxconn gibi markalarla anlaşıp en dandiğini yaptırır . Bu adamlar bu gün halen piyasada duruyorsa bunun sebebi bilmeyen insanların üzerinden halen para kazanıyor olmalarıdır .

Alıntıları Göster
    2700 tl ya ne ucuzu
  • 2'sinden birisini almayı düşünüyordum.Madem böyle dediniz bunu alıcam: http://www.bimeks.com.tr/urun/125509/hp-pavilion-hpe-h9-1200et-phoenix.aspx#specs
  • quote:

Orijinalden alıntı: atayxx

Arkadaşlar,şu pcyi alıcam:http://www.casper.com.tr/ProductDetail_ngz377k-by95v_154_5633 Fakat,böyle bir bilgisayara çok ucuz değilmi? Casper'ı pek tavsiye edende duymadım? İyi derseniz alıcam.Birde 1333 mhz ram'i daha sonra 1600 mhz yapabilirmiyim?

bu mu ucuz ? işlemci dışında herşeyi çöp ,kasanın hakkını yemeyeyim TT nin kasası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 1 Aralık 2012; 18:39:18 >
  • quote:

2'sinden birisini almayı düşünüyordum.Madem böyle dediniz bunu alıcam: http://www.bimeks.com.tr/urun/125509/hp-pavilion-hpe-h9-1200et-phoenix.aspx#specs

buna bu para verilir mi ,sizin toplama pc den haberiniz yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

2'sinden birisini almayı düşünüyordum.Madem böyle dediniz bunu alıcam: http://www.bimeks.com.tr/urun/125509/hp-pavilion-hpe-h9-1200et-phoenix.aspx#specs

buna bu para verilir mi ,sizin toplama pc den haberiniz yok mu

Alıntıları Göster
    Bir ara Casper ve Evkur çok can yaktı ama bakıyorum milletimiz halen akıllanmamış .

• quote:

Orijinalden alıntı: Cém

Bir ara Casper ve Evkur çok can yaktı ama bakıyorum milletimiz halen akıllanmamış .

Alıntıları Göster
    Arkadaş kafa buluyor galiba. 2700 pahalı diyorlar o da gitmiş daha pahalısını getiriyor bunu alacam diyor. Güleceğim yoktu hiç.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.