Şimdi Ara

Cataclysm Gece Satışı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
3.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İstiklalden uzak durmanızı öneririm, çünkü oraya rağbet daha fazla olucak, adı sanı duyulmuş, herkese yakın bir yer.... Saturn bana çok yakın oraya gidicem, eğer gelen varsa pm atsın muhabbet ederiz sırada barı
  • bu gece 24:00da beyoğlu istiklal teknosada satısı yapılıcak. almak isteyen olursa bana buradan özel msj ile yazsın size stok ayırırım.

fiyat konusunda kesin bişey söylemiyim ama büyük ihtimalle dısarıdan daha uygun olucak. firma ile görüşmeler devam ediyo.

indirim olacagına inanmayan varsa pes 2011 79 liraya sattık aralın sitesinden bakabilirsiniz.

ben satanistdeğilim.

dostum istiklal teknosada çalısıyorum. daha su anda gelen talep falan yok. evinize yakınsa uzağa gitmeyin bana gelin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdii2307 -- 6 Aralık 2010; 11:30:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erdii2307

bu gece 24:00da beyoğlu istiklal teknosada satısı yapılıcak. almak isteyen olursa bana buradan özel msj ile yazsın size stok ayırırım.

fiyat konusunda kesin bişey söylemiyim ama büyük ihtimalle dısarıdan daha uygun olucak. firma ile görüşmeler devam ediyo.

indirim olacagına inanmayan varsa pes 2011 79 liraya sattık aralın sitesinden bakabilirsiniz.

Sitesinden 79.90 a satış açılmış daha uygun olabilirmi gece satışı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scrappy

quote:

Orijinalden alıntı: erdii2307

bu gece 24:00da beyoğlu istiklal teknosada satısı yapılıcak. almak isteyen olursa bana buradan özel msj ile yazsın size stok ayırırım.

Sitesinden 79.90 a satış açılmış daha uygun olabilirmi gece satışı ?

teknosada çalısıyorum dostum

biraz önce girdim magzaya gece satıs olup olmayacagını sordum direk bende orda olucam çünkü..

su anda firmayla indirim yapılması için görüşülüyo. ki büyük ihtimallede olur. ayrıca yer bakımından istiklal diğer yerlere göre daha yakın oldugundan sizin açınızdan ulasım zor olmaz..

• Beyler beyoglu magazaya bugun 400 tane gelicek oyun. İndirim buyuk ihtimal olucak dediler

Stok sorunu yok su ana kadar gozuken bir sirada yok almak isteyenler benimle irtibata gecsin size stok ayirayim

Collecter edition falanda gelicek diye duydum bilginize :)
  • Ben de Saturn'e gideyim bari, kalabalık olsun diye.
  • Bursa/Media Markt Nilpark'ta gece satış olmayacakmış.Korupark'a da gidebilim ancak dönüşte tren seferi bitmiş olacak arabasıyla gelen bir arkadaşmız olur mu acaba dönüşte de rica etsem beni bırakbilir mi köfteci yusuf/izmir yolu/fatih sultan mehmet bulvarı/esentepe civarları uyar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkplate

Milyonların büyük sabırsızlıkla beklediği World of Warcraft Cataclysm dünya ile aynı anda Türkiye’de…

Dünyada 12 milyondan fazla satarak oyun dünyasının rekorlarını alt üst eden World Of Warcraft, yeni genişleme paketi World Of Warcraft Cataclysm ile PC oyunlarının kaderini yazmak için geliyor.

Dünya’nın en popüler abonelik tabanlı devasa online rol yapma oyunu World of Warcraft’ın üçüncü genişleme paketi olan World Of Warcraft Cataclym 06 Aralık tarihinde saat 24:00’da sekiz farklı ilde yapılacak gece açılışları ile oyuncularla buluşacak. Aral tarafından severleri ile buluşturulan World Of Warcraft Cataclysm, 07 Aralık tarihinde ise tüm satış noktalarından temin edilebilecek.

World of warcraft Cataclysm’in sınırlı sayıda üretilen koleksiyon versiyonu da o gece satışta olacak. Yalnızca perakende mağazalarında satılacak olan özel Koleksiyon Versiyonu kutusunda oyun diskinin yanı sıra özel bonuslarda bulunacak.

World of Warcraft serisinin ilk genişleme paketi “Burning Crusade” ilk gecede 2,4 milyon satış ile dünyanın en hızlı satan ikinci, ikinci genişleme paketi olan “Wrath of lich King” ise ilk gecede 2,8 milyon satış ile dünyanın en hızlı satan oyunu olmuş ve satış rekorlarını altüst etmişti.

World Of Warcraft Cataclysm dünya ile aynı anda 06 Aralık saat 24: 00’da hem standart hem de özel koleksiyon versiyonu ile satışa çıkacağı noktalar:

İstanbul

Bimeks Yeşilköy Teknoport

Bimeks Metrocity Teknoport

Bimeks Pendik Neomarine Teknoport

D&R Erenköy

D&R Kanyon

D&R Etiler

Electroworld Capacity

Electroworld Viaport

Electroworld Bostancı

Mediamarkt Ümraniye

Mediamarkt Beylikdüzü

Nezih Beşiktaş

Overgame Ataköy Plus

Saturn Bayrampaşa

Teknosa Torium

Teknosa Beyoğlu

Vatan Bilgisayar Topkapı

Ankara

D&R Tunalı Hilmi

Dost Kitapevi Kızılay

Mediamarkt Kent Park

İzmir

D&R Bornova Forum

Mediamarkt İzmir

Bursa

Electroworld Bursa

Mersin

Mediamarkt Mersin

Adana

Mediamarkt Adana

Sakarya

Electroworld Sakarya

Eskişehir

Mediamarkt Eskişehir

Alıntı: Aralgame

Hocam Mediamarkt Adana da 2-3 satış yokmuş bugun ordaydım...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.